اقتصاددانان برآورد وزارت کار ایالات متحده در روز پنجشنبه را گزارش اضافی 2.8 میلیون مدعیان بیکاری از هفته گذشته فقط خجالتی از 3 میلیون ادعا می کند از یک هفته پیش. در حالی که تعداد مدعیان بیکاری است حذف اقتصاددانان می گویند بازار کار ادامه خواهد داد به مبارزه با وجود متحده به تدریج بازگشایی اقتصاد خود را.

همچنین روز شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل شخصی مایکل کوهن منتشر خواهد شد از نیویورک زندان فدرال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر جهان پیشی گرفته 5 میلیون اوایل روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. ایالات متحده حساب برای بیش از یک پنجم از آنها با بیش از 1.5 میلیون مورد تأیید. بیش از 328,000 اند در سطح جهانی با 93,000 مرگ و میر در ایالات متحده به تنهایی.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا برخی از نکات برجسته بدانید پنج شنبه:

  • مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: کروناویروس “نه به راحتی” در سطوح آلوده و یا اشیاء و نه حیوان به انسان تماس با ما و یا بالعکس.
  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به G-7 نشست گردهمایی رهبران جهان به کمپ دیوید برای فرد در نشست ماه آینده.
  • راز ویکتوریا قصد دارد به طور دائم نزدیک حدود 250 فروشگاه در آمریکا و کانادا و حمام و بدن کار می کند قصد دارد به شاتر 50 فروشگاه در آمریکا و یکی در کانادا, شرکت مادر, L مارک اعلام کرد.

آنچه که ما در حال مشاهده امروز: حداقل 22 نفر از قدرتمند cyclone که آمار هند و بنگلادش, ارسال بیش از 2.6 میلیون نفر به پناهگاه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

برخی از خبر خوب: اختصاصی دونده در نیویورک اجازه نداد coronavirus قرنطینه توقف او را از دستیابی به هدف خود برای تکمیل ماراتن اول خود را. به جای لوئیس مونز زد 5,100 دور از ایوان خود را به آن اتفاق می افتد.

ماندن از هم جدا با هم: ایالات متحده آمریکا امروز به ارمغان می آورد یک خبرنامه در مورد چگونه برای مقابله با این تلاش بار مستقیم به صندوق پستی خود را. 📥

جهانی coronavirus موارد بالا 5M

حداقل 5 میلیون نفر از مردم شناخته شده آلوده شده اند coronavirus با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد نمایش عظیم جهانی در رسیدن به این بیماری همه گیر.

اپیدیولوژی می گویند تعدادی از موارد در سراسر جهان در واقع ممکن است به مراتب بالاتر از آنچه شناخته شده به عنوان تست ظرفیت نشدم برخی از کشورها ممکن است به طور کامل گزارش داده و افراد بیمار با این ویروس ممکن است به دنبال یک آزمون و یا ممکن است بدون علامت باشد.

این ویروس برای اولین بار آغاز شد در اواخر سال گذشته در ووهان چین قبل از آن سفر به اروپا ravaging ایتالیا و اسپانیا پس از رفتن به ایالات متحده آمریکا و شهر نیویورک تبدیل شد, جدید کانون.

ملت متخصصان بیماری های عفونی از جمله دکتر Anthony Fauci, باید هشدار داد که موج دوم ممکن است در آینده در پاییز و زمستان اگر ایالات متحده بازگشایی بیش از حد به سرعت و بدون تست مناسب و تماس با ردیابی زیرساخت در محل.

شهرهای نزدیک خیابان اجازه می دهد تا رستوران فضای اضافی برای صندلی در فضای باز

به عنوان متحده همچنان به بازگشایی برخی از شهرستانها در حال بسته شدن خیابان اجازه می دهد تا رستوران ها به نقاشی با آبرنگ روی گچ ناهار خوری.

شهر سینسیناتی بسته 25 خیابان در بیش از راین و منطقه مرکز شهر رستوران ها می توانید فضای اضافی هنگامی که آنها بازگشایی در هفته گذشته. داخل سالن ناهار خوری سر گرفته خواهد شد دوشنبه در سینسیناتی با برخی از محدودیت ها مانند جداول 6 فوت از هم جدا و موانع فیزیکی.

در کالیفرنیا در لانگ بیچ یکی از شهرستانها برای اولین بار در لس آنجلس به تصویب یک طرح است که نزدیک خیابان ها برای فضای باز ناهار خوری. شبیه به سینسیناتی شهر خیابان باز ابتکار عمل را پایین خیابان در دو هفته آینده اجازه می دهد تا رستوران به استفاده از جمله پیاده روها و پارکینگ ها برای فضای باز ناهار خوری.

تمپا شهردار Jane کرچک ایجاد یک برنامه مشابه که آغاز شد مارس 5, و به تازگی اعلام کرد که این گسترش از طریق مارس 26 به دلیل محبوبیت خود را, به گزارش Tampa Bay Times. بسیاری از شهرهای دیگر مانند شیکاگو و Indianapolis, را نیز به دنبال کت و شلوار در روزهای آینده.

CDC منتشر دستورالعمل جدید برای استخرهای شنا در میان coronavirus

به دنبال به جلو به هدف قرار دادن محلی استخر عمومی برای اولین بار در این تابستان ؟ آماده برای قرار دادن یک ماسک صورت خود را در حمل و نقل کردن کیسه های, اگر چه شما نمی خواهد نیاز به آن را می پوشند در آب است.

روز چهارشنبه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از انتشار دستورالعمل جدید برای عامل استخرهای شنا در طول coronavirus بیماری همه گیر. اسناد و مدارک می رسد فقط چند روز قبل از آخر هفته روز یادبود زمانی که بسیاری از استخرهای روباز به طور معمول باز برای فصل تابستان است.

“هیچ مدرکی وجود ندارد که این ویروس است که باعث COVID-19 را می توان به مردم از طریق آب در استخرهای وان گرم و چشمه های معدنی و یا آب مناطق بازی” CDC گفت: در وب سایت خود را. “عملیات مناسب و نگهداری (از جمله ضد عفونی با کلر و برم) از این امکانات باید غیر فعال ویروس در آب است.”

این آژانس گفت: “در حالی که وجود دارد این است که مداوم جامعه گسترش ویروس است که باعث COVID-19, مهم است که برای افراد به عنوان صاحبان و گردانندگان این امکانات به گام برای اطمینان از سلامت و ایمنی است.” در اینجا دستورالعمل.

– Jayme Deerwester

بازگشایی امریکا: داخل سالن ناهار خوری دوباره آغاز می شود در اوهایو, West Virginia

اوهایو و غرب ویرجینیا را بازگشایی رستوران داخل صندلی در روز پنج شنبه یک روز پس از کانکتیکات در زمان اولیه آن بازگشایی مراحل و دلاور بازگشایی کسب و کار خرده فروشی تنها با وقت قبلی.

تغییرات بیشتر در حال آمدن روز جمعه: آلاسکا را از سر زندگی آن را به عنوان “قبل از به ویروس” با بازگشایی اقتصاد بدون محدودیت; آیووا را بازگشایی سینما, موزه ها و باغ وحش ها و کنتاکی اجازه خواهد داد که رستوران ها به کار گیرند و در 33 درصد ظرفیت در داخل خانه با نامحدود صندلی در فضای باز. پیدا کردن آخرین اخبار در دولت خود را

CDC: Coronavirus ‘نه به راحتی با لمس کردن سطوح و یا اشیاء

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری همواره هشدار داده است که “ممکن است” برای تبدیل شدن به آلوده به کروناویروس با لمس کردن سطوح آلوده و یا اشیاء. آن را فقط “نه به راحتی” در شیوه ای که آژانس در حال حاضر می گوید و نه حیوان به انسان تماس با ما و یا بالعکس.

“COVID-19 یک بیماری جدید است و ما هنوز در حال یادگیری در مورد چگونه آن را گسترش می گوید:” CDC به تازگی به روز شده در دستورالعمل. “ممکن است برای COVID-19 به گسترش راه های دیگر اما این فکر به راه های اصلی این ویروس گسترش می یابد.”

دکتر جان ویت, افسر ارشد پزشکی برای بهداشت و درمان, سایت WebMD, گفته فاکس نیوز که CDC را جزئی به روز رسانی به ارمغان می آورد وضوح و کمک به کاهش ترس. “بسیاری از مردم نگران بودند که به سادگی با دست زدن به یک شیء آنها ممکن است coronavirus و است که به سادگی مورد نیست. حتی زمانی که یک ویروس ممکن است بر روی یک سطح آن معنا نیست که آن را در واقع عفونی” وایت نقل شد.

CDC هنوز هم هشدار می دهد که راه اصلی این ویروس است که از طریق شخص به شخص تماس حتی در میان کسانی که در حال نشان دادن هر گونه علائم.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را تقریبا انجام شده با هیدروکسی کلروکین رژیم

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او خود را كامل خواهد رژیم هیدروکسی کلروکین “در یک یا دو روز.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در مصرف مواد مخدر است که او بارها و بارها تبلیغ به عنوان یک درمان برای coronavirus با وجود هشدارهای در مورد آن اثربخشی و عوارض جانبی برای جلوگیری از انقباض COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن که با توجه به کاخ سفید را آزمایش کرده است منفی ها برای این بیماری هم زده تا یک طوفان گفت: او تا به حال شده است مصرف مواد مخدر روزانه برای حدود یک هفته و نیم به عنوان یک اضافه شده اندازه گیری برای جلوگیری از آلوده شدن توسط ویروس.

– ساوانا Behrmann

میلیون ها نفر بیشتر انتظار برای فایل تعداد مدعیان بیکاری به عنوان coronavirus اخراج باد در

تعداد آمریکایی تشکیل پرونده جدید به تعداد مدعیان بیکاری به احتمال زیاد خواهد شد در ادامه به رها کردن اما هنوز هم انتظار می رود برای رسیدن به میلیون ها نفر به عنوان اقتصادی و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس کنه ،

بین 2.3 میلیون و 2.8 میلیون آمریکایی در زمینه برنامه های اولیه برای بیمه بیکاری در هفته گذشته اقتصاددانان تخمین می زنند. که از 3 میلیون که در زمینه ادعای هفته قبل و رکورد 6.9 میلیون که به دنبال کمک در اواخر ماه مارس است.

اما اگر آخرین شمارش که وزارت کار گزارش روز پنج شنبه مسابقات برآورد آن معنی خواهد بود که حدود 39 میلیون آمریکایی را برای اعمال نرخ بیکاری در تنها نه هفته متناوب شماره که نشان دهنده نرخ بیکاری است که بالاترین پس از رکود بزرگ.

– Charisse جونز

کالج, فوتبال, بسکتبال, بازیکنان خوب به عمل در پردیس

بازیکنان فوتبال و همچنین مردان و زنان بسکتبال بازیکنان اجازه خواهد داشت به سر داوطلبانه در پردیس تمرینات آغاز ژوئن 1 بعد از گرفتن OK از NCAA Division I شورای اسلامی در روز چهارشنبه.

حرکت آسانسور منع شده است که در جای خود از ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به انواع اقدامات سازندگان: کالج ورزشی از جمله لغو NCAA بسکتبال مسابقات.

– دن Wolken و استیو Berkowitz

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز:

  • برنامه های آنلاین استفاده می شود برای coronavirus دوران مدرسه وعده نتایج. ادعاهای گمراه کننده هستند.
  • برای Instacart خریداران فرصت برای کسب پول بیشتر coronavirus ایمنی خطر است.
  • پس از دانشمند اخراج فرماندار فلوریدا خواستار coronavirus دستکاری داده ها به اتهام ‘nonissue’

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de