قسمت جدید از A&E “زنده PD” و برترین شبکه “پلیس” کشیده شده است از این برنامه پس از جورج فلوید را کشته و پس از آن اعتراضات در مورد خشونت پلیس و آزار و بدرفتاری از مردم سیاه و سفید.

محبوب unscripted نشان می دهد به دنبال فعالیت های واقعی زندگی افسران پلیس از طریق استفاده از مستند-دوربین سبک. A&E و خش دو قسمت جدید از “زنده PD” برای جمعه و شنبه. روز قسمت بود که نشان می دهد 300.

فصل 33 والاتر از “پلیس” است و دیگر در برترین شبکه, شنبه, برنامه, با تکرار “Ghostbusters” در حال حاضر پر کردن شکاف زمان.

اگر چه قسمت جدید بودند yanked, قسمت های تکراری با عنوان “زنده PD: پلیس گشت” پخش شد بعد از ظهر جمعه در A&E به عنوان بخشی از یک ماراتن. قسمت شد برای جلوگیری از پخش از 5 p. m. EDT/PDT.

بازاندیشی تلویزیون پلیس: در میان جورج فلوید تظاهرات آن زمان برای پلیس نشان می دهد تلویزیون به لغو و برای خوب است ؟

به عنوان تظاهرات در Floyd به نام ادامه در سراسر کشور, برنامه های تلویزیون با تمرکز بر پلیس آمده است در زیر افزایش یافت. چهار افسر پلیس متهم شده اند در ارتباط با مرگ او. ایالات متحده آمریکا امروز تلویزیون منتقد کلی Lawler مطرح شده این سوال که آیا اسکریپت پلیس نشان می دهد باید لغو شود خود را بدامن تصاویر به عنوان دیگر نویسندگان را حمایت کشیدن چنین نشان می دهد هوا.

A&E با صدور بیانیه ای به ایالات متحده آمریکا امروز در توضیح تصمیم خود را به جلو و “زنده PD” که به شرح زیر کار پلیس و کلانتر بخش در سراسر کشور است.

“از احترام به خانواده جورج فلوید و دیگران که از دست داده اند و زندگی خود را در مشورت با بخش دنبال می کنیم و در نظر گرفتن ایمنی از همه درگیر ما را ساخته اند این تصمیم به پخش “زنده PD” این آخر هفته” بیانیه ای گفت:.

هیچ جزئیات دیگری در دسترس بود در مورد زمانی که قسمت جدید از “زنده PD” خواهد شد. تنوع اولین گزارش در A&E تصمیم.

“پلیس” که فصل 33 برتر تاریخ بود تبلیغ در اواخر ماه مه در توییتر نیست هوا در آن برنامه ریزی شده اسلات 1 ژوئن ذکر شده است در روز دوشنبه برنامه است و دیگر ذکر شده در برترین وب سایت شبکه.

واقعیت تاری وبلاگ را پوشش می دهد که تلویزیون واقعیت, اولین گزارش برنامه تغییر برای “پلیس.”

“پلیس” برای اولین بار در سال 1989 در فاکس که در آن پخش برای 25 فصل است. پس از آن لغو شد, آن را به سنبله نقل مکان کرد که مجددا به عنوان برترین شبکه در سال 2018 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de