آمریکایی ها در زمینه شکستن رکورد تعداد شکایات به مصرف کننده حمایت مالی اداره در ماه مارس به عنوان coronavirus همه گیر شروع به جاری شدن سیل در بیمارستان ها و ارسال نرخ بیکاری سر به فلک کشیده.

هر ماه پس از مصرف کننده شکایت اعداد شده اند شکستن رکورد مجموعه ماه قبل به گزارش روز جمعه از مصرف کننده دفاع آمریکا PIRG.

این CFPB دریافت 29,494 شکایات در ماه مارس در مورد انواع مختلف از اتهام مصرف کننده بدرفتاری — که تعداد صعود به 37,926 در ماه ژوئن.

در یک شکایت در ماه گذشته صاحب خانه صحبت در مورد وارد کردن یک وام مسکن تحمل توافق با وام خود را servicer به دلیل شیوع. “در حال حاضر آنها درخواست پرداخت بالون که من قادر به. من در خانه من برای 16 سال” فرد نوشت: در شکایت خود را گفت.

در یکی دیگر از شکایت در ماه گذشته مصرف کننده توصیف معاملات با خودکار دهنده بود که اصرار بر پرداخت. “این وحشتناک یک شرکت است که می گوید آنها را دوست دارم و افتخار جانبازان اما فقط آنهایی که هیچ مسائل مالی. آنها آزار و اذیت و اهمیتی نمی دهند در مورد آن دسته از ما در زمان های سخت و بسیاری را به زودی می دانم” قرض نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “نمی خواهید به اعتراف چقدر بد اقتصاد است درست مثل آنها نمی خواهند به اعتراف چقدر بد همه گیر شده است گفت:” یکی از نویسندگان این گزارش اد Mierzwinski مدیر ارشد فدرال مصرف کننده برنامه در ایالات متحده PIRG.

افزایش شکایت مجموع در تناقض است که ادعای Mierzwinski گفت. “پایگاه داده مانند یک قناری در معدن زغال سنگ. واقعیت این است که باید وجود داشته باشد بیشتر در حال انجام در این اداره است.”

مصرف کننده و ناظر سازمان مصرف شده است که مخالف رویکرد Mierzwinski گفت. برای مثال وی با اشاره به CPFB نهایی قانون صادر شده در اوایل این ماه که لغو payday در وام دهنده نیاز به بررسی یک فرد می تواند به بازپرداخت وام.

گزارش جدید می آید کمتر از یک ماه پس از دادگاه عالی ایالات متحده تصمیم گرفت این سازمان ایجاد شده در طول دولت اوباما می تواند همچنان به کار گیرند. رئیس جمهور حذف می تواند مدیر را در دادگاه عالی گفت.

مصرف کنندگان می توانند شکایت به CFPB در مورد خطاهای ادعا در گزارش های اعتباری بدهی مجموعه شیوه های وام های دانشجویی و یا مشکلات خود را با بانک و شرکت کارت اعتباری. ادعا اعتباری گزارش مشکلات شده اند بزرگترین شکایت دسته از پایگاه داده تولید شده در سال 2012.

این روند تقویت شده است در طول بیماری همه گیر در ایالات متحده PIRG گزارش اشاره کرد. بین ماه های مارس و ژوئن کنندگان فرستاده می شود و در 85,185 شکایت در مورد گزارش های اعتباری اعتباری, خدمات تعمیر و انواع دیگر شخصی مصرف کننده گزارش. که 86 درصد افزایش از همان دوره چهار ماهه سال گذشته است.

از دست ندهید:چگونه برای محافظت از نمره های اعتباری خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

کمبود پول نقد مصرف کنندگان ممکن است شکایت در مورد گزارش های اعتباری خود را بیش از همیشه Mierzwinski گفت: از آنجا که آنها در حال پیدا کردن مشکلات در گزارش خود پس از تبدیل شدن به یک وام.

با وجود تلاش از مصرف کننده حمایت گروه 2.2 تریلیون دلار محرک تصویب در اواخر ماه مارس نمی ممنوعیت اعتبار منفی, گزارش, او گفت:.

همچنین نگاه کنید به:5 سوال بپرسید اگر شما با توجه به وام شخصی در یک بحران

CFPB نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این گزارش اما آن را نیز به تازگی نشان داد چقدر شیوع است تأثیر مصرف کنندگان است. تقریبا 20 درصد از شکایات مربوط به وام مسکن و کارت های اعتباری و اعتبار گزارش شامل coronavirus-کلمات کلیدی مرتبط با آن گفت.

در بیش از نیمی از وام مسکن شکایات بحث در مورد شیوع این CFPB گفت: مصرف کنندگان اشاره کرد آنها با داشتن مشکلات پرداخت صورتحساب خود را.

این CFPB به کار گرفته بیش از 2.3 میلیون مصرف کننده شکایت پس از آن در سال 2011 راه اندازی.

سناتور. الیزابت وارن یک سناتور دموکرات از ماساچوست که در ابتدا پیشنهاد CFPB روز جمعه گفت مصرف کننده شکایت پایگاه داده بخش مهمی از آژانس.

کسانی که شکایت به عنوان یک زمان واقعی “نقشه حرارتی” به نقطه ظهور مشکلات او گفت: در طول یک پنل میزبانی آمریکایی ها برای اصلاحات مالی چپ متمایل حمایت از مصرف کننده ائتلاف. شکایات نیز مهم هستند زیرا آنها به مصرف کنندگان یک صدای وارن اضافه شده است.

سناتور و زمانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت که او اغلب در دیدار مردم که به او بگویید که آنها تسلیم CFPB شکایت در مورد کارت اعتباری اختلافات و مسائل دیگر.

“آنها باید تمام داستان را به چرخش از” وارن گفت. “این [خود] از راه بگو گوش شکن شما فریب خورده من و من می خواهم یک رکورد است.'”

مانند Mierzwinski وارن بود به انتقاد از آژانس تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. “آنچه بیشتر باید انجام شود این است که نشستن بر روی دست خود را. وال استریت آن را می داند. Scammers آن را می دانم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de