واشنگتن — یک عضو هیات برای تشکر. Vern, Buchanan, R-Fla., درگذشت COVID-19 ساله در بیمارستان فلوریدا به کنگره اعلام کرد در یک بیانیه منتشر شده در روز جمعه.

بوکانان با ابراز تسلیت و ستایش گری Tibbetts که تا به حال مشغول به کار برای این کنگره از سال 2011 به عنوان یک “کمال حرفه ای و درست بنده در هر معنی واقعی کلمه.”

“او را لمس بسیاری از زندگی بود و دوست داشتنی و مورد احترام کسانی که او را می دانستند ، Buchanan ادامه داد. “من هرگز او را فراموش نشاط روح و حس شوخ طبعی و شادی محض در کمک به دیگران است.”

Tibbetts اولین کنگره دستیار شناخته شده اند و از COVID-19.

بوکانان اعلام کرده بود در 15 ژوئیه در بیانیه ای که Tibbetts بستری شده بود برای COVID-19 و در زمان Buchanan گفت: aide بود: “در شرایط با ثبات است.” نه کنگره و نه دیگر کارکنان شده بود در تماس اخیرا با Tibbetts با توجه به این بیانیه.

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی: کارشناسان بهداشت تماس برای کشور را تعطیل دوباره Fauci می گوید که او امنیت پس از گرفتن تهدیدات

بیشتر: بیماری همه گیر کوروناویروس پاره شدن از طریق Latino جوامع – و آن را ممکن است بدتر

Washington, d. C., معرفی جدید اقدامات جمعه در تلاش برای محدود کردن گسترش مداوم coronavirus بیماری همه گیر. همه مسافران که از coronavirus نقاط داغ مورد نیاز خود به قرنطینه برای 14 روز یک بار آنها را وارد در واشنگتن است. فلوریدا گزارش شده حداقل 402,312 coronavirus موارد و 5,653 مرگ و میر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de