برای بیش از یک سال و دولت فدرال است دور بزرگ با تکنولوژی و شیوه های کسب و کار. روز چهارشنبه اعضای مجلس نمایندگان را از حافظه جمع کردن شواهد کارکنان خود پیدا کرده اند و تحت فشار قرار دادن به طور مستقیم بر روی برخی از برجسته ترین مدیران در جهان است.

چهار تکنولوژی برجسته ترین مدیران ارشد — سوندار پیچای گوگل, پدر و مادر, الفبا, Inc. GOOGL, -0.56% GOOG -0.25% جف بزوس از Amazon.com Inc. AMZN, +0.74% تیم کوک از اپل وارز. AAPL -0.24% و مارک زوکربرگ از Facebook Inc. FB -0.81% — در حال برنامه ریزی برای پاسخ به پرسش های قانونگذاران در مورد شیوه های کسب و کار و تاثیر زیادی بر اقتصاد و آمریکایی ها روز به روز زندگی. (جلسه در اصل برنامه ریزی شده برای روز دوشنبه به تعویق افتاد بازگشت با توجه به برنامه ریزی برای دیر تشکر. John Lewis به دروغ در دولت در کنگره.)

ظاهر می شود از طریق ویدئو لینک کوارتت — که شرکت در مجموع به ارزش $5 تریلیون باید انتظار پژمرده نمایش داده شد و اظهارات از خانه قضائیه آنتی تراست کمیته فرعی به عنوان تحقیقات خود را به شیوه های کسب و کار توسط وزارت دادگستری و کمیسیون تجارت فدرال تعمیق. ارشد فرعی دستیاران برگزار می شود یک تماس با اعضای رسانه ها در روز پنج شنبه و مشخص خود را از رویکرد برنامه ریزی شده.

مسلح با 1.3 میلیون اسناد و مدارک جمع آوری شده از شرکت های شخص ثالث و منابع فرعی خواهد بود “لیزر متمرکز” در رقابت و اینکه آیا قانون فعلی به اندازه کافی می تواند در حفظ قدرت خود را در چک مشاوران گفت. یک خط از سوال آنها ذکر خواهد شد برخورد با کوه از اطلاعات شخصی جمع آوری شده و استفاده شده توسط شرکت ها برای ساخت خود را توانمند سهم بازار. یک گزارش بر اساس اجرائی’ شهادت است که به علت بعد از این سال — به عنوان اوایل به عنوان در اواخر تابستان.

“پس از ماه ژوئن گذشته فرعی شده است بررسی تسلط تعداد کمی از سیستم عامل های دیجیتال و کفایت موجود قوانین ضد تراست و اجرای. با توجه به نقش محوری این شرکت بازی در زندگی مردم آمریکا بسیار مهم است که مدیران آینده هستند. به عنوان ما گفت: از شروع شهادت آنها ضروری است برای ما برای تکمیل این بررسی” خانه قضائیه رئیس کمیته Jerrold Nadler, D-n. y. و آنتی تراست کمیته فرعی رئیس David Cicilline D-R. I. گفت: در یک بیانیه مشترک در روز شنبه.

آمازون کاهش یافته بود. Facebook, سیب و حروف الفبا نیست پاسخ به ایمیل ها و به دنبال دهید.

بزوس و همسرش, شرکت برادران تحت نظارتی میکروسکوپ به صورت قابل توجهی نوسان آنها را نگه دارید بیش از بازارهای متعدد اعم از خرید (از طریق آمازون و گوگل) سرگرمی (اپل و گوگل یوتیوب) اخبار و چگونه به آموزش (جستجو در گوگل) و اجتماعی (Facebook). شیب صعود از تکنولوژی است که سوخت سودای بازار سهام با وجود تعمیق همه گیر تأکید پایدار قدرت صنعت به عنوان مصرف وحشتناک در یک کار از خانه اقتصاد است.

ادامه مطلب: فن آوری بورس به عنوان ایالات متحده در نهایت اذعان می کند که در حال بررسی فناوری بزرگ برای ضد تراست

“آن را نمی خواهد یک محکومیت به همان اندازه به عنوان بخشی از تحقیقات جاری,” مت Stoller مدیر پژوهش در آمریکا آزادی اقتصادی پروژه و نویسنده “جالوت: صد سال جنگ بین انحصار قدرت و دموکراسی” گفت MarketWatch در یک مصاحبه تلفنی. “اعضای این کمیته در حال تلاش برای درک مدل کسب و کار که در آن درآمد خود را از, و چگونه آنها را به کار گیرند.”

به عنوان شنبه مجازی رو کردن تمام چهار شرکت در حال حاضر متمایز و متفاوت ضد تراست مسائل و هر یک از گام ها برای بی اهمیت جلوه دادن نفوذ خود است. روز چهارشنبه اپل صادر شخص ثالث اقتصادی تحقیقات نشان می دهد هزینه های آن را جمع آوری از توسعه دهندگان در خط با کسانی که متهم با دیگر سیستم عامل های دیجیتال — امکان پیش نمایش از کوک شهادت.

این شرکت در فروشگاه App که hauls در حدود 15 میلیارد دلار در درآمد سالانه با توجه به تحلیل گران می شود 30 درصد کاهش فروش و به شدت تحت تاثیر قرار چگونه توسعه دهندگان بازار و قیمت نرم افزار. به دلیل آن است که تنها در فروشگاه app در دسترس در بیش از 900 اپل در سراسر جهان را جمع آوری کرده تقریبا دو برابر فروش به عنوان بزرگترین رقیب گوگل فروشگاه بازی. اپل می گوید این جمع آوری بخشی از فروش از درصد کمی از نزدیک به 2 میلیون برنامه موجود در فروشگاه که در آن یک انحصار.

ادامه مطلب: بزرگ با تکنولوژی جدیدترین حساب در حال آمدن است به عنوان آن را همچنان به دندانه دار کردن رکورد ارزیابی

زوکربرگ را مورد ممکن است لولا در آن رقابت قوی به خصوص با حروف الفبا و آمازون برای تبلیغات و توییتر, Inc. TWTR, -2.34% ضربه محکم و ناگهانی , Inc. ضربه محکم و ناگهانی +0.81% و Infinite در رسانه های اجتماعی. Facebook همواره خواهان مقررات دولتی در مناطق که در آن انتقاد شده است: انتخابات یکپارچگی و حریم خصوصی و محتوای مضر.

بزوس در همین حال انتظار می رود که به توضیح دهید که چگونه فروشندگان کوچک در آن شخص ثالث پلت فرم بازار همچنان به “رشد با وجود رقابت از آمازون” و خرید آنلاین گزینه های در دسترس برای مصرف کنندگان است. استدلال او در اصل این است که همه گیر است افزایش تجارت الکترونیکی به طور کلی از جمله این که برای خرده فروشی بزرگ رقبای مانند Walmart, Inc. WMT, -0.30% با توجه به گزارش رویترز،.

هنوز معلوم نیست چه الفبا را می گویند هر چند که مسلما مواجه شدید ترین دریافت. این شرکت که گزارش امید به اردوی اتحادیه اروپا تحقیقات آنتی تراست به آن برنامه ریزی $2.1 میلیارد دلار کسب Fitbit, Inc. مناسب -1.01% توسط امیدوار کننده برای استفاده از Fitbit سلامت داده ها به کمک آن هدف تبلیغات می تواند شکایت کرد در ماه های آینده توسط وزارت دادگستری به اتهام سوء استفاده از قدرت در بازار برای تبلیغات تکنولوژی و محصولات جستجو. دولت نیز بررسی اتهامات که گوگل آزار تسلط خود را در جستجو با توجه به گزارش منتشر شده.

این “برآمدگی های نظارتی بررسی” باقی مانده است یک منبع ثابت از اضطراب برای وال استریت با آمازون و گوگل و اپل و Facebook انتظار می رود به اهداف از یک سیاسی “فوتبال” بین در حال حاضر و در انتخابات نوامبر Wedbush اوراق بهادار تحلیلگر دن ایوس گفت: در یک پژوهش توجه داشته باشید در روز پنج شنبه.

در نهایت چه نتیجه گیری فدرال قانونگذاران را از روز دوشنبه شنوایی ممکن است پایین آمده به یک سوال ساده انحصار متخصص Stoller گفت.

“این واقعا پایین می آید به این: چگونه می توانم شما را تبدیل به فوق العاده قدرتمند و بدون پاسخگویی به هر کسی ؟” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de