واشنگتن – Top دموکرات کنگره در روز دوشنبه خواستار هوش توجیهی برای همه نمایندگان دخالت خارجی در سال 2020 در انتخابات ریاست جمهوری نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اطلاعات خاص در مورد یک “هماهنگ” کمپین دروغ در آثار.

“ما به شدت نگران خاص که کنگره به نظر می رسد هدف هماهنگ دخالت خارجی در مبارزات انتخاباتی که به دنبال به شستن و تقویت دروغ به منظور نفوذ در کنگره فعالیت بحث های عمومی و انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر” مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا در نامه ای نوشت FBI مدیر کریستوفر Wray.

“با توجه به جدیت و ويژگی از این تهدیدات به عنوان اعضای کنگره رهبری و کنگره هوش کمیته های ما معتقدیم ضروری است که اف بی آی ارائه یک طبقه بندی دفاعی جلسه به تمام اعضای کنگره” در این نامه آمده.

به زودی می پرسد FBI به برگزاری جلسه توجیهی “در اولین فرصت ممکن است.” آن را نیز امضا شده توسط سه نفر دیگر از دموکرات ها: رهبر اقلیت سنا چاک شومر خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف و کمیته اطلاعات مجلس سنا معاون رئیس علامت هشداردهنده.

کنگره رسمی آشنا با این موضوع کاهش یافته است به توضیح آنچه که باعث درخواست فوری برای یک جلسه اما گفته است که بر اساس تهمت و دولت خود هوش گزارش و تجزیه و تحلیل. این رسمی بود که مجاز به صحبت در مورد این موضوع گفت: آن را حیاتی است که مقامات اطلاعاتی مختصر قانونگذاران قبل از ترک برای یک ماه اوت ،

مقامات امنیتی گفته قانونگذاران در ماه فوریه که روسیه در حال حاضر به دخالت در سال 2020 کمپین سعی کنید برای رسیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انتخاب با توجه به گزارش های رسانه ها در آن زمان است. در سال 2016 انتخابات کرملین هک به حزب دموکرات ایمیل و هماهنگ پیچیده دروغ کمپین طراحی شده برای کمک به انتخاب آن نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات اطلاعاتی به این نتیجه رسیدند در ژانویه 2017 گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها با تخفیف نقش روسیه در سال 2016 انتخابات, و او به عنوان پتانسیل برای مسکو را بالقوه دخالت در سال 2020 است.

اما در تازه ترین تحلیل, Clint وات یک کارشناس روسی دروغ اشاره کرد که Facebook در سال گذشته در زمان پایین حساب های مرتبط با کرملین ترول مزرعه بود که ترویج تهمت بدنام خود را دموکراتیک حریف جو بایدن و تقویت برنی ساندرز یکی از بایدن اصلی مخالفان است. و در ماه مارس Facebook بسته دیگر روسی, ترول مزرعه عملیات که به نظر می رسد به تلاش برای نفوذ آمریکا گروه های اقلیت در Facebook و Instagram, “احتمالا به امید تقسیم سیاسی چپ و نفوذ رای دهندگان رهبری به انتخابات گفت:” وات همکار با سیاست خارجی موسسه تحقیقات فکر می کنم تانک.

کارشناسان می گویند که ایالات متحده در حال حاضر به مراتب بهتر آماده به آب و بالقوه انتخابات دخالت روسیه و یا دیگر دشمنان خارجی نسبت در سال 2016.

هنوز هوش و امنیت, مقامات ترس روسیه و دیگر بازیگران خارجی – از جمله چین و ایران می تواند با راه اندازی حملات سایبری در رای دهندگان پایگاه داده ثبت نام و شرکت در فعالیت های دیگر طراحی شده برای ایجاد هرج و مرج را بدست آورد و شک در اطراف انتخابات.

بیشتر: چه کسی از خط خارج در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده? مقصر ممکن است نزدیک به خانه

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de