چند فیلم ظاهر در رسانه های اجتماعی نشان مشتریان امتناع از پوشیدن چهره و پوشش در فروشگاه برخی منجر به درگیری های خشونت آمیز به عنوان متحده شروع به بازگشایی و سهولت اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

در حالی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند پوشش صورت برای جلوگیری از گسترش coronavirus برخی بر این باورند آن است که در برابر نقض حقوق اساسی.

“هنگامی که مردم احساس که فرد دیگری در تلاش است تا کنترل خود را از تصمیم برخی از مردم در حال رفتن برای عمل کردن در برابر آن کنترل در حالی که دیگران در حال رفتن به رفتن همراه با آن” دکتر Vaile رایت مدیر ارشد مراقبت های بهداشتی و نوآوری در انجمن روانشناسی آمریکا گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

برخی از مردم نیز فقط احساس خستگی و ترس در میان همه گیر است که می تواند منجر به بی دقتی و عصبانی مقاومت نسبت ماسک صورت روانشناسان گفت.

بسیاری از ایالت ها موظف اند در صورت ماسک در این کشور می بیند حیات COVID-19 موارد است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که برای انتقاد نیست با پوشیدن یک ماسک صورت در مکان های عمومی دیده می شد با پوشیدن یک برای اولین بار در در حالی که بازدید از بیمارستان والتر رید در روز شنبه.

در کالیفرنیا, کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد ایالت تعطیلی سهشنبه دوباره. برخی از کسب و کار از جمله بهترین خرید و استارباکس نیاز به مشتریان به پوشیدن ماسک صورت با شروع چهارشنبه.

احساس کنترل می تواند به افراد درگیر در فعالیت های غیر قانونی و یا در این مورد عدم رعایت پزشکی, توصیه, رایت گفت. این نیز مهم است به اذعان عدم اعتماد به مقامات دولتی و عدم درک برای COVID-19 توصیه هایی در میان همه گیر رایت گفت.

گسترده اطلاعات غلط در مورد ماسک نیز به احتمال زیاد به سرزنش برای برخی از meltdowns دکتر گفت: Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه. تعداد کمی از مردم خواهد واکنش نشان می دهند و در این راه اگر آنها متوجه شدم که چگونه ماسک موثر در صرفه جویی در زندگی می کند, او گفت:.

برای ماه CDC نمی توصیه به پوشیدن ماسک صورت برای کمک به ذخیره آنها را برای کارکنان بهداشتی درمانی. CDC و سپس معکوس آن توصیه در مارس 3 به عنوان تحقیق پیشنهاد پوشش صورت می تواند به کاهش گسترش قطرات و امکان پیش علامتدار و بدون علامت انتقال است.

رایت گفت: تغییر در توصیه و “متناقض پیام” در صورت ماسک می تواند برای برخی از افراد به درک و می تواند منجر به استرس و تمرد در برابر راهنمایی های پزشکی.

یک راه برای تغییر است که با ارائه مداوم پیام از دولت و مقامات بهداشت هستند نیز دیده می شود با پوشیدن ماسک ، رایت گفت: این مهم است که مطمئن شوید که “ما تصاویر مطابقت با ما ارسال پیام.”

عمومی نیز نیاز به حذف این ایده که چیزی است که گرفته شده و دور از آنها را هنگامی که خواست با رعایت توصیه های پزشکی, رایت گفت. او نشان می دهد مردم برای دیدن آن به عنوان یک “فداکارانه عمل برای کمک به دیگران.”

“نقش ما به عنوان شهروندان را بر عهده دارد. ما آزادی همراه با مسئولیت است و این یکی از کسانی که مسئولیت برای محافظت از مردم” رایت گفت.

کمک: Joel شانون, ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de