جهانی تقاضای طلا کاهش یافته است در سه ماهه دوم و نیمه اول این سال به طور کلی, اما تقاضا برای طلا به عنوان یک سرمایه گذاری با صعود به یک رکورد به عنوان قابل معامله در بورس-صندوق منابع برتر تمام زمان بالا تا پایان ماه ژوئن با توجه به گزارش شورای جهانی طلا پنج شنبه منتشر شده.

مجموع جهانی طلا تقاضا که شامل فلز برای استفاده در سرمایه گذاری, طلا و جواهر, تکنولوژی و در مرکزی-بانک خرید کاهش یافت و 11% در سال در سال در سه ماهه دوم در 1,015.7 تن متریک کشیدن تقاضا برای نیمه اول سال کاهش 6% به 2,076 متریک تن.

این COVID-19 همه گیر شد اصلی نفوذ در بازار طلا در سه ماهه دوم “به شدت محدود کردن تقاضای مصرف کننده در حالی که ارائه پشتیبانی برای سرمایه گذاری می باشد”.

در شش ماه اول سال جاری مجموع تقاضای سرمایه گذاری برای طلا که شامل طلا-حمایت ETFs و میله و سکه, برتر تمام زمان بالا از 1,130.7 تن متریک با رکورد ارزش 60 میلیارد دلار.

“جهانی پاسخ به همه گیر توسط بانک مرکزی و دولت در قالب کاهش نرخ و عظیم نقدینگی تزریق” سوخت ضبط جریان 734 تن به طلا-حمایت ETFs برای نیمه اول سال به یک رکورد جدید 3,621 تن متریک این گزارش گفت:. ورود و کمک کرد بلند قیمت طلا 17 ٪ در شرایط دلار آمریکا برای دوره.

در مقابل اما نوار و سکه سرمایه گذاری در شش ماه اول سال کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در 11 سال کاهش 17 ٪ در سال در سال در 396.7 متریک تن. “بسیاری از کشورها باقی مانده تحت مستند محدودیت در Q2,” جهانی طلا شورا گفت. “در این زمان عوارض خود را در نوار و سکه تقاضا حتی به عنوان قیمت طلا بسیج رسیدن پی در پی هشت سال اخیر در آمریکا دلار و شکستن رکورد جدید در بسیاری از ارزهای دیگر.”

قیمت های آتی طلا در روز چهارشنبه حل و فصل در $1,953 فتح کند گرفته شد.40 در هر اونس رسید که بالاترین پایان برای فعال ترین قرارداد در تاریخ ثبت شده.

در این گزارش اشاره کرد یک واگرایی در رفتار سرمایه گذار بین شرق و غرب با “سود در نظر گرفتن انگیزه” مسلط احساسات در شرق به ویژه در آسیا و خاورمیانه که در “پناهگاه امن خرید و شتاب سرمایه گذاری” گرفتن در مرکز صحنه در بازارهای غربی مانند اروپا و شمال امریکا که در آن نوار و سکه تقاضا شاهد “رشد قابل توجهی.”

تقاضا برای طلا و جواهر در سه ماهه دوم اما کاهش 53% در سال در سال به رکورد سه ماهه کم از 251 تن متریک کشیدن نیمه اول تقاضا پایین توسط 46 ٪ به 572 تن متریک. چین طلا و جواهر تقاضا در نیمه اول کاهش یافت و 52% در سال در سال به 152.2 متریک تن با شورای جهانی طلا با استناد به COVID-19 “و تاثیر بر روی مصرف کننده کیف پول.”

“مصرف کنندگان در سراسر جهان احساس تاثیر بازار مستند و حاصل رکود اقتصادی” این گزارش گفت:. چین که اولین بازار به ظهور از این مستند تنها به دیدن یک بازیابی از “افراطی Q1 ضعف است.”

همچنین برای نیمه اول سال 2020 طلا مورد استفاده در فن آوری کاهش یافته است 13 درصد به 139.9 متریک تن. در ضمن خرید خالص توسط بانک مرکزی بالغ بر 233 تن متریک کاهش 39% در سال در سال برای دوره شش ماهه.

در ضمن کل جهانی طلا کاهش عرضه 6 درصد در نیمه اول سال جاری به 2,192 فتح کرد گرفته شد تن به دلیل “سخت coronavirus مستندات در کلید معدن ملل” جهانی طلا شورا گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de