آمریکا ممنوعیت ورود مسافران از اتحادیه اروپا در مارس 13 خیلی دیر آمد برای جلوگیری از گسترده جامعه انتقال در شهر نیویورک به گزارش روز شنبه از مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری.

CDC پژوهشگران تجزیه و تحلیل کد ژنتیکی ویروس در نمونه های جمع آوری شده از سه ده آلوده نیویورک در اوایل ماه مارس و در بر داشت که بسیاری از کسانی که در اوایل موارد coronavirus می توان به اروپا است. آن را نیز تایید می کند چه بسیاری از محققان در حال حاضر گفت: که گسترده جامعه انتقال بود و در راه در شهر نیویورک در زمان کاهش اقدامات مانند سفر, ممنوعیت تعطیلی مدارس و اقامت در خانه سفارشات به اثر رفت.

هیچ یک از شهر نیویورک سويه به طور مستقیم متصل به ووهان, چین, که در آن شیوع سرچشمه—یک “پیش بینی نشده” پیدا کردن با توجه به CDC محققان.

“اگر چه محدودیت های مسافرتی مهمی استراتژی کاهش زمان اروپا محدودیت اجرا شد واردات و جامعه انتقال SARS-CoV-2 در حال حاضر رخ داده است” می خواند ،

این تحقیق برای اولین بار نشان می دهد سفر از اروپا باعث شده شهر نیویورک شیوع شدید, بدترین, در ایالات متحده, که در آن بیش از 25000 نفر کشته شده اند. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو تکرار است برای هفته ها است که این ویروس از اروپا آمدند و گفت: CDC گزارش “قطعی توضیح می دهد که آنچه در نیویورک اتفاق افتاده.”

همچنین بخوانید: تغییر حکومت چگونه برای بیمارستان ها گزارش coronavirus داده ها به دولت می آید زیر آتش

“دولت فدرال فقط آن را از دست رفته” او گفت:, و اضافه کرد که ایالات متحده “صرف میلیاردها دلار در یک سوپ الفبا از سازمان های فدرال به اتهام خاص که مسئولیت.”

او گفت: شکست دولت فدرال برای گوش دادن به خود را دارد مقامات بهداشتی است “wreaking ویران” در کشور و در حال حاضر تهدید دولت دوباره به عنوان ساکنان از نقاط در جنوب و جنوب غربی به نیویورک سفر دولت است. کاخ سفید بلافاصله بازگشت به درخواست ها برای اظهار نظر در CDC مطالعه و یا زمان سفر بان کی مون.

در اوایل روز پنج شنبه کومو خو امید برای چهارمین و آخرین مرحله از بازگشایی در شهر نیویورک در بخشی از نگرانی بیش از سنبله در ایالات متحده موارد است. موزه ها و سالن های فرهنگی سالن های مراکز و داخل سالن ناهار خوری بسته باقی خواهد ماند زمانی که شهر نیویورک پاک وارد فاز 4 که می تواند آغاز خواهد شد به محض دوشنبه کومو گفت.

دولت تصمیم نهایی در فاز 4 در شهر نیویورک توسط 4 p. m. روز شنبه, اما در هر صورت هیچ جدید فعالیت های داخلی باز خواهد شد به عنوان بخشی از فاز کومو گفت. Reopenings می تواند محدود به باغ گیاه شناسی, باغ وحش, و, هوای آزاد, سینما و تلویزیون, تولید, شهردار, بیل د Blasio پیشنهاد در جلسه روز پنج شنبه.

همچنین نگاه کنید به: افزایش زمان انتظار برای COVID-19 نتایج آزمون همزمان با نرخ های بالاتر از عفونت در میان افراد جوان

“ما هنوز هم از دیدن مسائل نه فقط در کافه ها و رستوران ها اما همه در سراسر کشور” کومو گفت: با اشاره به تهویه مطبوع فضاهای داخلی در خطر گسترش این بیماری است. “بنابراین ما در حال رفتن به نگاهی است که احتیاط در شهر نیویورک است.”

دولت نیز سرکوب در کافه ها و رستوران ها که در آن ایستاده جمعیت و فقیر ماسک اجرای خطر گسترش ویروس. تنها سالن که در خدمت مواد غذایی اجازه خواهد داشت برای خدمت به نوشیدنی های الکلی و تنها نشسته کاربران. پیاده کردن نوار خدمات مجاز نیست در دولت کومو گفت.

یکی دیگر از سیاست جدید خواهد شاتر شهر نیویورک کسب و کار اگر آنها دریافت سه یا بیشتر از موارد نقض و می تواند بسته شود قبل از آن به صورت “فاحش نقض” کومو گفت.

دیگر شهر نیویورک تحولات:

• شهر نیویورک ارائه خواهد شد مراقبت از 100,000 عمومی, مدرسه, کودکان در “آموزش از راه دور” روز زمانی که کودک نمی رود برای حضور در کلاس در فرد است. به اصطلاح “یادگیری آزمایشگاه” میزبان کودکان در کودکستان تا کلاس هشتم در کتابخانه ها و سایر نهادهای فرهنگی به برخی از پدر و مادر کار مهد کودک پنج روز در هفته است. سیستم مدارس دولتی که پشتیبانی از 1.1 میلیون دانش آموز قبل از همه گیر است و انتظار می رود به گسترش برنامه برای بیشتر دانش آموزان در طول سال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de