هیچ کس بیشتر هیجان زده در مورد Olivia Culpo را Sports Illustrated Swimsuit پوشش از دوست پسر مسیحی McCaffrey.

در روز دوشنبه 24 ساله Panthers در حال اجرا به عقب جشن Culpo را در یاد انتشار فراخوانی بانوی عشق خود را یک “ملکه” در Instagram داستان.

Christian McCaffrey Instagram story
Instagram

“تبریک به ملکه” McCaffrey نوشته های اضافی عکس از 28 سال-مدل و شایان ستایش توله سگ جدید الیور Sprinkles.

Culpo یکی از مجله سه پوشش ستاره ها در علاوه بر این به یاس ساندرز و کیت باک.

“وای! من واقعا لال هستم و هنوز هم این را احساس نمی کند واقعی” Culpo روز دوشنبه گفت: در Instagram. “من سپاسگزار برای هر تجربه من شده اند قادر به با من @si_swimsuit خانواده است. از شما بسیار سپاسگزارم @mj_day – خود را از گرما و genuinity بی نظیر است و من آموخته اند و رشد کرده بسیار است. این افتخار بزرگی بود و احاطه شده توسط بسیاری از شگفت انگیز و قوی زنان است.”

Culpo گفت: به ظاهر شدن در ورزش نشان داده شده است یک رویای دیرین آشکار او گردد هیئت مدیره چشم انداز سال قبل به امید تجلی رویای خود را به واقعیت.

“من برش تصاویر از سی کتاب میز قهوه خریدم و چسب صورت من در آن 😂 من بحث های این اما نمیفهمد اگر این نقطه عطف می تواند به معنای چیزی را به کسی دیگری در خارج وجود دارد و سپس آن را حتی بیشتر برکت برای من. به هر کسی که می بیند این کار هرگز متوقف تجسم و تلاش برای آنچه شما می خواهید” Culpo به اشتراک گذاشته.

Culpo زیر را در صدای پای همکار WAG کامیل Kostek به عنوان راب Gronkowski را دوست دیرین به نظر می رسد در پوشش Sports Illustrated Swimsuit سال گذشته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de