کریس Russo سابق WFAN مایک Francesa شریک در “مایک و سگ دیوانه” راه اندازی خود را SiriusXM کانال در سال 2008 سگ دیوانه رادیو ورزش که در آن او میزبان “سگ دیوانه به هر طریقی” از 3 تا 6 بعد از ظهر در روزهای هفته. او هرگز کوتاه در نظرات و به ارسال مقاله نویس استیو Serby مقدار زیادی از آنها را در یک Q&A.

س: آیا شما فکر می کنید که شده است یک شریک خوب برای سگ دیوانه روسیه و دیگر از مایک Francesa از دوره ؟
یک: شما عاشق کسی برای متعادل درندهخویی. … به طوری که می تواند انجام دهد ؟ کمی بیشتر به استادی … (مکث). من می دانم که این دیوانه به این می گویند و شما در واکنش به این: شما می دانید که می تواند یک شریک خوب برای من است ؟ … [مایکل] کی.

س: چرا ؟
یک: از آنجا که کی آن می شود. او می داند آنچه که من می آورد به جدول. او مایل به نظاره نشست و اجازه دهید نشان می دهد توسعه آن را به عنوان توسعه یافته است. او که بسیار پیچیده “خوب آن را نگه دارید در حال حاضر, من عاشق تنظیم سرعت امروز.” او دو بچه را [به لا Greca و پیتر روزنبرگ] با او. او می تواند بسیاری از نقش های مختلف — او می تواند بازی کارفرمایی او می تواند مجموعه ای از جدول او می تواند مصاحبه و زمانی که در دوران ورزشی او را واقعا راحت با او می توانید بروید دیوانه یانکی ها و هر چیز دیگری. او یک احساس خوب از اینکه چگونه به آن را انجام دهد. شما عاشق کسی در آن وجود دارد که کمی قدیمی تر است و برخی از تجربه و ورزشی در حالی که من شما را کی. و این عجیب و غریب, اما من به شما کی.

س: اگر مایک و سگ دیوانه مانده بود و با هم چه نوع از رتبه بندی تهدید خواهد کی بوده است ؟
A: من فکر می کنم در نهایت هر دیرین نشان می دهد احتمالا … یک نسل جدید را در جایی دیگر بروید. کی قرار است با هم این حق جزء. FM شماره گیری نوع از ران. مایک و من انجام داده اند نشان می دهد همان روز پس از روز شاید که بدست یک کمی کهنه. اما چیزی که مایک و من تا به حال — و مایک به حال آن را در پایان بیش از حد بود و ما تا به حال که وظیفه مزیت است. اگر مایک هنوز قادر به ضرب و شتم کی قبل از اولین بار او در سمت چپ او هنوز شماره 1 که در آن زمان این بود تا این دسامبر که در آن او نبود. بنابراین او هنوز هم قادر به نگه داشتن کی بدون من وجود دارد. اما اگر من وجود داشت که دو سناریو. شما برخی از افرادی که مثل من برخی از افراد مانند مایک بنابراین شما در حال اضافه کردن یکی دیگر از مولفه های آن, من فکر می کنم آن را سخت است برای کسی.

س: اگر من فقط پایین آمد از مریخ چگونه شما را توصیف مایک Francesa به من ؟
پاسخ: OK. که یکی خوب — نیاز به رسیدن به او را می دانم. … او می تواند ناهنجار … قلب خوب … بسیار روشن و … فکر می کند از چیزهایی که تحلیلی است که تعداد بسیار کمی از مردم فکر می کنم در مورد … دانش زیادی از تاریخچه … خیلی بیشتر شوخ تر از هر کسی که فکر می کنم … یه حس خوب شوخ طبعی است. اگر شما از مریخ و شما شاهد یک بازی فوتبال یا بیس بال بازی و یا یک بازی بسکتبال است که مایک بود ذهنی وفق دادن و شما می خواستم به احساس از سری هنگامی که آن را بیش از مایک خواهد بود کاملا فوق العاده است. مایک در بیشتر قسمت ها در حال رفتن به بررسی اختلاف در ورزش به درستی. هنگامی که ما نشان می دهد که شامل فقط شکستن یک تیم یا بازی یا سری nobody — تکرار هیچ کس می تواند آن را انجام دهد بهتر از مایک.

س: شما در مورد امکان “مایک و سگ دیوانه” مراسم نشان می دهد ؟
یک: مایک باید از طریق مردمی او — وجود دارد بسیاری پرتال تخصصی اولی بیشتر از شما فکر می کنم که شما پرش از طریق. که معمولی — معمولی — این چیزی است که ما ذکر ما پس از کمی صحبت کردیم در مورد این فیلم نقش. او در “ختنه نشده, جواهرات” کامل است. او دوست داشت که نقش.

WFAN
مایک Francesa و کریس Russoگتی ایماژ برای SiriusXM

س: J-راد — الکس رودریگز/جنیفر لوپز زن و شوهر — به عنوان متس صاحبان ؟
A: فکر می کنم در مورد آن برای یک دقیقه: اگر شما یک متس طرفداران آیا شما می خواهید یک میله که سخنگوی تیم خود را ؟ این مرد که نمی آمده پاک در استروئیدها تا زمانی که او تا به حال و پس از آن شکایت کرد ، [این امر] یک چیز اگر او کمک کرد که متس برنده پنج عنوان. خدای من او یک یانکی. آیا شما فکر می کنم یک داجرز فن می خواهید اوراق قرضه Barry در حال اجرا ،

س: شما چه فکر میکنید ورزشی با طرفداران ؟
یک: بسیار عجیب است. من فکر می کنم ما خیلی خوشحال زمانی که ورزش می آید که ما با آن خوب است, اما آن را به مقدار زیادی استفاده می شود.

س: توصیه شما چیست برای MLB کمیسر راب مانفرد?
یک: او تو را به شکل یک راه برای دریافت یک معامله انجام می شود. شما می توانید بازی بازی های این سال است.

س: شما به تازگی گفت: بازیکنان برای رفتن به جهنم.
یک: من هنوز هم فکر می کنم که بازیکنان اشتباه از صاحبان. من هنوز هم فکر می کنم بازیکنان را درک نمی کنند این ایده از یک مقیاس کشویی.

س: توصیه شما چیست برای NFL کمیسر راجر Goodell?
یک: من بسیار مراقب باشید از تفکر است که: ما NFL ما از همه قدرتمند و ما انجام آنچه ما می خواهیم انجام دهیم. من می خواهم به من قرض بدهید یک داستان احتیاطی اگر بدون هیچ دلیل دیگر که در آن شما نمی خواهید برای آمدن در سراسر به عنوان بزرگتر از ویروس. … یک سوال جالب برای NFL است: آنها چگونه خواهی آن را انجام دهد زمانی که برخی از کشورها می تواند طرفداران و دیگران نمی توانید ؟ من فکر می کنم که بسیار روی حیله و تزویر نقطه برای NFL. شما می توانید استدلال که همه طرفداران و یا هیچ کس تا به طرفداران.

س: توصیه شما برای کمیسر NBA آدم نقره ؟
یک: من آن را انجام دهد مانند NHL. شما نمی توانید شروع یک فصل به پلی آف. … من احتمالا باید یک بازی در مسابقات و من احتمالا ترک پنج یا شش تیم از هفت تیم که به لحاظ نظری را نداشته اند در postseason و من می خواهم آنها را به خانه. 24-تیم مقابله به اورلاندو [Fla.], و شاید چند دانه تعیین خواهد شد در یک round-robin رویداد و پس از آن من می خواهم برخی از بازی ها برای بالا دانه های که در آن آنها می توانند بازی به صورت بذر.

س: توصیه شما برای NHL کمیسر گری Bettman?
یک: من فکر می کنم او انجام می شود بسیار عالی بسیار عالی است. فقط رفتن در مورد کسب و کار خود را بدون هیچ گونه نگرانی بیش از حد در مورد آنچه نقره Goodell یا مانفرد انجام دهد. دنبال مسیر خود را. انجام آنچه شما انجام است.

س: توصیه شما به NCAA ؟
الف: جنبه مالی نداشتن فوتبال را مجبور اکثر روسای جمهور و تبلیغات به نیش گلوله نگه داشتن انگشتان دست خود را عبور اجتماعی فاصله با طرفداران — به جای 100,000 در خانه بزرگ شما باید 20 [هزار]. من فکر می کنم دانشگاه های جاوا بازی.


س: آیا وجود فشار در حال حاضر در تام بردی با خلیج تمپا و یا لایحه Belichick?

یک: آن است تمپا اگر او [بردی] بازی نیست و به خوبی مردم را گچ آن را به خوبی او 43 سال سن چه انتظاری دارید ؟ … من خواهد فشار بیشتری را بر Belichick.

س: آیا می بردی برنده شدن در یک کاسه فوق العاده با تمپا?
یک: من فکر می کنم آنها خواهید بود یک حذفی تیم. آنها تنها یک زن و شوهر از سال برای انجام این کار در حق رای دادن را می کند که معمولا به نفع خود, بنابراین من می خواهم بگویم.

سوال: سه رویداد در تاریخ ورزش شما را دوست داشت به بحث در مورد در هوا و یا شده است ؟
یک: Giants-داجرز در ’51 … [بابی] تامسون هومر. … چگونه تقلا [جک] دمپسی-[ژن] Tunney در ’27 طولانی تعداد دفعات مشاهده شده: بحث 108,000 مردم بحث جهان; و من سعی می کنم به لحاظ سیاسی درست که مطمئنا شما را دوست داشته اند و در اطراف ’47 هنگامی که جکی [رابینسون] ساخته شده و اولین بازی خود را.

سوال: سه الکتریکی بیشتر رویدادهای شما با حضور?
یک: من میخوام با قرار دادن [اسکات] نوروود از دست رفته هدف زمینه بوفالو و غول [در سوپر باول XXV]. من میخوام به شما [مایک] پیازا خانه اجرا به دلیل آن بود که به طور منظم فصل بازی. که یک رویداد بزرگ برای نیویورک [پس از 9/11] اما آن معنی نیست که هر چیزی تا آنجا که به دست آورد. من میخوام به شما بازی 5 از ’93 کنفرانس نهایی با گاو و نیکز. و من به شما بازی 7 از شیاطین-رنجرز در سال 94.

س: که مردم شما هرگز مصاحبه شما برای شما آرزو می تواند داشته باشد ؟
یک: مردم در حال حاضر که در ورزش است که من نمی توانم در, چگونه است که ؟ من به شما نیک سابان, Belichick, [گرگ] Popovich. من عاشق این مربیان است.

Q: چگونه در مورد رفتن به عقب در تاریخ ؟
یک: من می خواهم به صحبت کردن با [جو] DiMaggio اما DiMaggio خواهد بود شپشو مصاحبه. چگونه راجع شنی Koufax. … شما فقط می خواهید افرادی که مرده ؟

س: نه ،
یک: او می تواند یک نقطه بزرگ. او هرگز در مذاکرات. شما می خواهم یک قصه گو. … چگونه راجع لئو Durocher? شما می دانید, ’27 Yankees, ’69 توله. … اجازه دهید به شما بدهد جورج Halas.

Chris Russo
کریس Russoرابرت Sabo

س: چه شد جورج Steinbrenner مانند به عنوان مهمان?
یک: عصبی. آن دو در یک, No. 1, به طوری که او را م — او نمی تواند قلدر ما هیچ کس می خواهد به شنیدن یک پسر قلدر در هوا شماره 1. شماره 2 چه او تو قلدر مایک و من ؟ این غیر ممکن است. او خیلی بیشتر آزمایشی از شما فکر می کنید او خواهد بود. او نبود پر باد جورج.

س: آن را بی دست و پا برای شما زمانی که لایحه Parcells آمد در هوا با شما و رفیق مایک?
یک: مایک-لایحه آن زحمت من چگونه می تواند آن را نه ؟ من گنجانده شده است که در رابطه با دو نفر از ما و بیل. من مرتب کردن بر اساس از خارجی است. من از نوع شورش علیه آن و نوع ضد لایحه. من در آن زمان گفت: “کریس آن را یک معامله بزرگ نیست. شما نمی توانید مانند لایحه به دلیل مایک او را دوست دارد. این عادلانه نیست.”

س: پرداخت دانشجو-ورزشکاران است.
یک: هر چیزی که quiets سر و صدا من فکر می کنم مردم بیمار از شنیدن آن است. پرداخت ’em و دریافت آن چگونه است ؟

Q: آیا آستروس خواهد بود امان به دلیل همه گیر?
یک: من فکر می کنم آستروس یک شکست بزرگ است. اول از همه وجود تو بود نه طرفداران در استادیوم. به طوری که آنها نمی تواند به هو.

س: توصیف سبک خود را.
یک: من فکر می کنم شما یا باید که ترکیب منحصر به فرد و یا شما نیست و خدا به من داد که ترکیب — صدای malaprops با زبان …

س: Malaprops?
یک: Malaprops وجود دارد بله (خنده). … دانش … حافظه — حافظه بسیار مهم است. شما می دانید که من به تماشای یک بازی از سال 1972 من به یاد داشته باشید آن است. … هدیه ای از دروغ گفتن. من فکر نمی کنم شما می توانید به بحث ورزش پخش مدرسه و یاد بگیرند که چگونه به یک میزبان بحث نشان می دهد. من فکر می کنم آن را در شما به آن را انجام دهد و من به پدرم اعتباری که به دلیل او تا به حال این نوع شخصیت. اگر او می خواست می شود یک میزبان بحث نشان می دهد او احتمالا خواهد شده اند بسیار خوب است. … شما می توانید محدود کردن آن است, اما من فکر نمی کنم آن می تواند آموزش داده شود. من قرار بود در این زمین برای انجام یک بحث نشان می دهد برای ایجاد یک داستان کوتاه.

س: بیشترین ناعادلانه انتقاد یا یکی که شما زحمت ؟
یک: آخرین احمقانه است این ایده که روسیه با این نسخهها کار برای صاحبان بنابراین شما نمی توانید او را به طور جدی با این بیس بال کمی اختلاف. شما می دانید من: من به شما بگویم آنچه که من فکر می کنم و من آن نگاه نکنید از دیدگاه عینی. من کشته فن زمانی که آنها رو از شر ایموس. من همیشه سرگرم کننده ساخته شده از شباهنگ. من فقط می توانم نشان می دهد و من نگران نباشید لزوما در مورد عواقب. زمانی که هواداران می دانند که من در تلاش برای راست تیرانداز است که مهم ترین چیز است. من فکر می کنم دیگر چیزی که من م در روز بود که روسیه نه یک ورزش خوب پسر او را با صدای بلند او را پر سر و صدا او را مسخره اما ما نمی دانیم که اگر ما می تواند توجه او را به آنچه که او می داند در مورد ورزش. که همیشه unhinged من. چگونه می توانم در هوا 5 1/₂ ساعت یک بعد و نمی دانم هر چیزی در مورد ورزش ؟

س: چه چیزی شما فکر می کنم جدید نیکز جمهور لئون رز ؟
یک: نمی دانم به اندازه کافی در مورد او. دولان باید او را تنها بگذارید. اگر [تام] Dom و یا [کنی] اتکینسون او دو بچه است که او می خواهد به استخدام که احتمالا یک شروع خوب است. من می خواهم بگویم با احتیاط خوش بینانه است.

س: چه کسی شما را استخدام ؟
یک: سخت بگیرید. من فکر می کنم نیکز احتمالا رفتن Thibodeau. آنها ممکن است کمی عصبی در مورد استخدام خالص فرد مناسب در سراسر رودخانه است. دولان را مجبور به ثبت نام در آن است.

س: چه چیزی شما فکر می کنم از شبکه دو کوین دورنت و Kyrie Irving?
یک: تنها راهی که Kyrie موثر است این است که اگر او یک بازیکن بهتر با او. او بهتر است به عنوان یک 1A از 1. او تمایل به یک بازیکن بزرگ در بد و تیم را ندارد هر کس دیگری در اطراف او که بسیار بهتر است. اما با دورنت وجود او خواهد بود یک بال ،

س: یک بازی را به نفع خود: Gerrit کول یا یعقوب deGrom?
یک: من فکر می کنم من را deGrom.

س: دانیل جونز یا سام Darnold خود را به کارفرمایی?
یک: من فکر می کنم جونز می تواند خوب باشد. من فکر می کنم Darnold می تواند بسیار خوب است.

س: چه چیزی شما فکر می کنم از جت مربی آدم Gase?
یک: من شوکه شده بود جت او را استخدام کرد. من هرگز در استخدام یک مرد که از کار اخراج شد از میامی به سر مربی تیم. من فکر نمی کنم او لزوما متمایز خود را در سال اول خود را. نه در عشق با او.

س: چگونه می توانم شما را مشاهده شرق آسیا بدون بردی?
یک: باز. شما می خواهم که به بوفالو مورد علاقه, اما آنها بزرگ نیست یا, و من مطمئن هستم که در مورد جاش آلن. کسی قراره پیروزی که بدست آورد در 9-7, 10-6.

س: جت ایمنی جمال Adams?
یک: پر سر و صدا. من آرزو می کنم او فقط آرام باشد و بازی کند. من می دانم که این قرارداد چیزی که جالب است. او به معنای زیادی به جت, او به آنها می دهد حضور. من فکر می کنم شما باید به شکل یک راه برای نگه داشتن او را.

س: غول GM دیو Gettleman?
یک: Gettleman فکر می کند او است که جورج جوان است. Gettleman اعمال مانند او برنده شش سوپر کاسه. او کمی بیش از حد اعتماد به نفس برای رزومه به عنوان یک غول. … اما من فکر می کنم آنها تا به حال خیلی خوب پیش نویس است. آنها ایمنی از آلاباما [خاویر مککیننی]. آنها رفت و محافظه کار با lineman [اندرو توماس]. من می گرفته اند بچه از لویی [Mekhi Becton] خودم. من هنوز هم برخی از ایمان به او. … من به او یک B-منفی چگونه است ؟

س: Rookie دلفین ها QB توا Tagovailoa?
یک: آن را به ارزش یک قمار اگر شما میامی آنها نداشته کارفرمایی پس از [دن] مارینو.

س: Eli Manning در توییتر ؟
یک: Eli بسیار خنده دار است. او خیلی راحت در کفش های خود.

س: لوئیس Rojas و پیت آلونسو با متس?
یک: من فکر می کنم Rojas میخوام یک مدیر خوب. من فکر می کنم آلونسو جاوا یک بازیکن بزرگ در این ملاقات طرح که بازدید 35 homers یک سال برای 10 سال آینده.

س: WFAN آیکون استیو سامر?
یک: هر کسی که شده است در هوا تا زمانی که او در حال انجام است درست است.

س: جو Benigno?
یک: من عاشق جو اما پسر آه پسر هر پنج دقیقه او به شما گفتن او می خواهد به ترک: “من می خواهم به بازی گلف.” جو آمده است. را نشان می دهد.

س: چه چیزی باعث شما به عنوان یک پسر ؟
یک: من یک خواهر و برادر به طوری ورزشی من بود خواهر و برادر.

Q: آیا شما خودتان را در برخی از ورزش ظرفیت?
A: بله من چون مرو [آلبرت] بود قهرمان من. من همیشه می خواستم به آینده مرو آلبرت. او بسیار کاربردی بود. و [جان] استرلینگ بیش از حد چرا که من همیشه گوش به صحبت را نشان می دهد.

س: سه شام مهمان ؟
یک: [وینس] لومباردی جانی کارسون کارول اوکانر.

س: فیلم های مورد علاقه?
یک: “رستگاری در شاوشنک.”

س: بازیگر مورد علاقه?
یک: داستین هافمن.

س: بازیگر مورد علاقه?
یک: Meryl Streep.

س: خواننده های مورد علاقه/سرگرم کننده?
یک: [بروس] اسپرینگستین.

س: غذای مورد علاقه?
یک: کتلت گوشت گوساله parmigiana.

س: تاسف?

یک: این مورد نیاز به یک بهتر در فن و من باید مسئولیت آن است.

س: چه شما می خواهید شنوندگان به مورد شما می گویند ؟
یک: من می دانم که زمانی که من او را در هر روز او را تو به من نشان می دهد.

س: چه درایوهای شما امروز ؟
یک: من حدس می زنم من احساس می کنم یک مجری و بنابراین من همیشه احساس می کنم که من تنها به عنوان خوب به عنوان من گذشته نشان می دهد. دیروز به حساب نمی کند. شما باید می گویند نفس است. … اگر شما لازم نیست که احساس است که شما انجام یک کار خوب و شما می خواهید به درخشش من فکر می کنم هنگامی که من از دست دادن که من دیگر نمی خواهد انجام این کار است.

س: چقدر دیگر آیا شما می خواهید برای انجام این کار ؟
یک: تا زمانی که آنها را از میکروفون دور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de