Los Angeles Dodgers مسکن Joe Kelly کشیده شده خشم از سگ دیوانه.

کریس روسیه میزبان MLB شبکه “حرارت بالا” رفت و پس از کلی سخت پس از او انداخت در Astros’ hitters الکس Bregman و کارلوس کوریا روز سه شنبه راهی نیمکت-پاکسازی jawfest که او را به دست آورده هشت بازی تعلیق.

این آخرین در خون بد بین تیم پس از هوستون برنده سری جهانی بیش از داجرز که بعدها آلوده توسط وحی از تقلب توسط Astros.

“جو کلی که حتی در سال 2017, تیم, این مرد داجرز در حال رفتن به پرتاب در خارج وجود دارد برای ارسال یک پیام به Houston Astros?” روسیه و تشریح. “جو کلی می اندازد 3-هیچ چیز fastball پشت الکس Bregman سر? او می تواند او را کشتند.

“منظورم این است که آیا او فکر می کنم او است همین درایسدیل? و سپس بعد از آن او پرتاب زمین توسط کوریا. کوریا در واقع به او نگاه کرد — من به شما بگویم در یک barroom مبارزه که شما در حال مصرف: کوریا یا کلی? — کلی پیاده کردن زمینه چوب زبان خود را مانند یک کودک کوچک yells و فریاد Correra. من منظور شما رو به شوخی به من!”

کلی سقوط کرد که به آستروس در سال 2017 ALCS به عنوان یک عضو برای Red Sox شده است به شدت نامنظم در طول زندگی خود و رد هر گونه قصد خود را با رزین پس از داجرز’ پیروزی 5-2. او ادعا تمسخر او از Astros بود “در لحظه نوع چیز” و گفت که او هیچ خاطره ای از آنچه که او گفت.

“هی جو چرا شما در حالی که شما در محل باشگاه وانجمن امروز را یک حلقه از 10 زمین باز یافته علیه اتباع در سال گذشته در بازی 5” روسیه گفت. “منظورم این است که واقعا…. یک پسر در سال 2017 Red Sox در حال رفتن به شروع به انجام داجرز مناقصه از 2017 جهان سری در برابر Astros? چرا نمی داجرز فقط آرام, پیروزی ballgames و سپس در ماه اکتبر نشان می دهد و برنده مسابقات قهرمانی. لطفا. منظورم اینه که به اندازه کافی. جو کلی. شما رو به شوخی به من.”

تا کنون تنها MLB توافق با روسیه در حالی که کلی مورد ستایش قرار داد توسط بسیاری به عنوان یک قهرمان در رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de