چین روز دوشنبه اعلام کرد تحریم های تلافی جویانه علیه آمریکا و مقامات و نهادهای جمهوری خواه از جمله سناتور مارکو روبیو پس از واشنگتن تحریم ارشد مقامات چینی که مدعی آن هستند مسئول جرم بازداشت مذهبی, آزار و اذیت و عقیم سازی اجباری در برابر مسلمان اویغوری اقلیت در چین در استان سین کیانگ.

چینی وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying فاش تحریم ها در طول یک جلسه توجیهی روزانه. همچنین تحریم: حزب جمهوری خواه و سناتور تد کروز از تگزاس; سام براون بک یک سفیر ایالات متحده برای آزادی مذهبی; نماینده Chris Smith, R-N. J.; و کنگره-اجرایی کمیسیون در چین که نظارت بر حقوق بشر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن: آمریکا رسما شروع به خروج از سازمان بهداشت جهانی

هوآ گفت: تحریم ها آغاز خواهد شد بلافاصله و کسانی که جریمه خواهد بود منع ورود به چین است. اما او مشخص نکرد که چگونه ایالات متحده به نمایندگان مجلس یا کمیسیون خواهد بیشتر به طور خاص هدف قرار ساخت حرکت به نظر می رسد تا حد زیادی نمادین تلافی سه روز پس از واشنگتن تحریم یک عضو حزب کمونیست چین و دیگر مقامات بیش از اتهام نقض حقوق بشر در سین کیانگ. پکن نیز قول داد برای حمله به عقب در برابر آمریکا برای آنچه در آن ادعا می کند نامناسب است دخالت آن در امور داخلی هنگ کنگ و تایوان است.

“من حدس می زنم آنها را دوست ندارم من؟” روبیو توییتی دوشنبه.

چین بارها آن را رد کرده است mistreating اویغوری مسلمانان در آنجا غربی سین کیانگ اما سازمان های حقوق بشر و رسانه های خارجی گزارش ادعا شده که مقامات بازداشت شده اند به حدود یک میلیون نفر در اصطلاح re-اردوگاه آموزش و پرورش وجود دارد. چین با رد هر گونه تخلف و می گوید: در اردوگاه های فنی و حرفه ای مراکز مورد نیاز برای مقابله با افراط گرایی است.

با توجه به کتاب جدید توسط جان بولتون رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی که رئیس جمهور آمریکا در ملاقات با رئیس جمهور چین شی جینپینگ در G-20 نشست اقتصادی در ژاپن در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “یازدهم باید پیش با ساخت اردوگاه.” مغلوب ساختن پیشی جستن فکر آن را “دقیقا همان چیزی که حق انجام” بولتون گفت.

چین: آنچه که ما آموخته است که از جان بولتون کتاب در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت

به طور جداگانه بلومبرگ گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است برنامه ریزی برای ایجاد یک اطلاعیه در این هفته مربوط به افزایش تنش ها در دریای چین جنوبی که در آن واشنگتن و پکن در حال رقابت برای برتری نظامی.

روابط بین چین و ایالات متحده رو به وخامت گذاشته است بیش از coronavirus همه گیر بشر, حقوق تجارت و پکن سیاست به سمت هنگ کنگ که در آن نقل مکان کرد به ساییده شدن خاک را جداگانه سیستم قضایی از سرزمین اصلی چین است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de