یک مطالعه جدید از چین حاکی از آن است که باید آن را ممکن است به توسعه امن واکسن علیه COVID-19 هر چند اثر از یک شات تنها همچنان نامشخص است.

در یک مقاله در مجله لانست جمعه محققان چینی نشان داد که خود را نامزد واکسن است که تا کنون آزمایش شده در 108 افراد سالم سنین 18 تا 60 سال در ووهان چین که در آن همه گیر آغاز شد.

یک سوم از شرکت کنندگان دریافت یک دوز پایین یک سوم متوسط دوز و یک سوم دوز بالایی از نامزد واکسن به عنوان Ad5-nCoV. هیچ یک از شرکت کنندگان گزارش جدی در واکنش به واکسن هر چند برخی از به رنج می برند درد در محل تزریق و تب و خستگی و سردرد و درد عضلانی.

در عرض دو هفته از گرفتن واکسن های سیستم ایمنی بدن از مردم دریافت سه دوز نشان داد برخی از سطح پاسخ با بسیاری از در حال توسعه یک نوع آنتی بادی است که می تواند متصل به ویروس هر چند نه لزوما آن را از بین ببرد. برخی نیز توسعه یافته و به اصطلاح خنثی سازی آنتی بادی است که می تواند کشتن ویروس.

کلید برجسته و سوال این است که آیا این واکسن و یا آنهایی که مشابه دیگر می تواند تولید به اندازه کافی از این خنثی سازی آنتی بادی برای محافظت از مردم در برابر این ویروس گفت: پیتر جی hotez را بازتوییت کرد رئیس مدرسه ملی گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور در هوستون.

“به نظر می رسد به طور کلی مانند سطح خنثی سازی آنتی بادی است که یک نوع خاصی از آنتی بادی مورد نیاز برای حفاظت نسبتا پایین است” hotez را بازتوییت کرد گفت.

اما هیچ کس نمی داند چه سطح آنتی بادی خنثی خواهد شد مورد نیاز برای محافظت در برابر عفونت با SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19.

یکی دیگر از گزینه hotez را بازتوییت کرد گفت: خواهد بود برای افزایش اثربخشی این نوع واکسن با نوع دوم واکسن.

محققان دیگر تکرار hotez را بازتوییت کرد’ کلمات خوشبینی محتاطانه.

“این هیجان انگیز است برای دیدن” که این واکسن باعث یک واکنش سیستم ایمنی بدن گفت: بروس واکر مدیر Ragon موسسه MGH MIT و هاروارد که مطالعات سیستم ایمنی بدن و به تازگی تغییر تمرکز خود را به COVID-19. “اما محققان در حال مناسب محتاط در مورد تفسیر پس ما نمی دانیم که اگر این سطوح آنچه مورد نیاز است برای محافظت از.”

وجود دارد انواع مختلفی از واکسن در حال آزمایش در برابر کروناویروس که باعث COVID-19. در این دادگاه که به نام آدنو واکسن زیرا با استفاده از ضعف ویروس سرماخوردگی به تحویل مواد ژنتیکی به سلول ها در بدن است. این سلول ها سپس یک پروتئین موجود در سطح coronavirus ترغیب سیستم ایمنی بدن برای ایجاد آنتی بادی است که تشخیص و امیدوارم آن را از بین ببرد.

یکی از چالش با این Ad5-nCoV واکسن واکر گفته است که آن را با استفاده از آدنو 5 به تحویل آن حمل بار — یک ویروس سرماخوردگی است که تقریبا نیمی از جمعیت در معرض شده است به قبل از. در کسانی که سیستم ایمنی بدن را روشن سرد virus قبل از آن را می توانید ارائه خود حمل بار و بنابراین این واکسن کار نخواهد کرد و یا در همه.

افراد مسن تر بیشتر احتمال دارد به معرض شده اند به Ad5 ویروس سرماخوردگی به سادگی از آنجا که آنها بوده ام زنده دیگر معنی واکسن حداقل به احتمال زیاد به کار در افرادی که به آن نیاز ترین واکر گفت: از طریق ایمیل.

دیگر آدنوويروس واکسن در حال حاضر در حال توسعه برای مبارزه با COVID-19 استفاده های مختلف سرد و ویروس ها از جمله Ad26 و یک شامپانزه ویروس برای جلوگیری از این مشکل او اشاره کرد.

حدود 100 تیم در سراسر جهان در حال حاضر در حال توسعه واکسن از جمله مدرن درمان of Cambridge, Mass., و آکسفورد واکسن که نیز گزارش اولیه نتایج حاصل از آزمایش در مردم است.

در تازه منتشر شده از محاکمه محققان برای بررسی عوارض جانبی هر دو یک و چهار هفته پس از واکسیناسیون. یک بیمار در بالاترین گروه با دوز گزارش خستگی شدید و درد مفاصل اما هیچ شکایتی ملاقات جدی ترین دسته از شکایت.

این مراحل اولیه آزمایشی در نظر گرفته شده است برای اطمینان از ایمنی و همچنین نشان می دهد که دوز باید مورد استفاده قرار گیرد برای بزرگتر, بعد, مرحله آزمایش است که بررسی دوباره برای ایمنی و دقت بیشتر در اثر.

این پژوهش از بودجه ملی کلید R&D برنامه از چین ملی علم و فناوری پروژه بزرگ و CanSino بیولوژیک.

در بیانیه منتشر شده با مطالعه یکی از دانشمندان در توصیف این نتایج به عنوان “نقطه عطف مهمی” گرچه او هشدار داد که خیلی بیشتر تحقیقات باقی مانده است که باید انجام شود.

“چالش در توسعه COVD-19 واکسن بی سابقه ای و توانایی به دنبال این پاسخ ایمنی لزوما نشان می دهد که این واکسن را محافظت انسان از COVID-19” گفت: Wei Chen از پکن موسسه بیوتکنولوژی که مسئول مطالعه است. “این نتیجه نشان می دهد یک چشم انداز امیدوار کننده برای توسعه COVID-19 واکسن اما ما هنوز یک راه طولانی از این واکسن در دسترس بودن برای همه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de