نزدیک به دو دوجین متحده شده است در برخورد با یک سرعت در حال رشد شیوع سالمونلا که در حال حاضر بیمار صدها نفر از مردم است.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در روز جمعه اعلام اضافی 87 بیماری گزارش شده است و 8 جدید متحده شده اند تحت تاثیر شیوع این بیماری پس از سه شنبه. آژانس هنوز شناسایی منبع باکتری است.

هر چند شیوع این باکتری ها معمولا می توان به یک منبع غذایی خاص مواد غذایی, فروشگاه مواد غذایی و یا رستوران است و در عین حال مرتبط شده است به وقوع. مقامات بهداشت در حال مصاحبه و پرسیدن از کسانی که باید تبدیل به بیمار در مورد غذاهایی که آنها می خوردند.

همانطور که از روز جمعه به روز رسانی وجود دارد 212 موارد گزارش شده گسترش بیش از 23 متحده است. در حالی که 31 نفر بستری شده اند و هیچ مرگ و میر در عین حال گزارش شده است.

موارد گزارش شده span کشور از کالیفرنیا به مین است. اورگان و یوتا در حال سخت ترین ضربه متحده با توجه به CDC نقشه.

اگر شما علائم CDC توصیه می کند تا شما را به تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی نوشتن آنچه می خوردند هفته قبل از شما بیمار شد و تماس با بخش بهداشت محلی.

CDC می گوید: علائم عفونت سالمونلا شامل اسهال و تب و گرفتگی عضلات شکم. مردم بیمار توسط باکتری ها به طور معمول علائم در 6 ساعت به شش روز پس از در معرض بودن.

سالمونلا ممکن است گسترش از روده به جریان خون و سپس به جاهای دیگر در بدن است اما بسیاری از افراد بسیاری از افراد بدون درمان بهبود می یابند. این بیماری به طور معمول طول می کشد چهار تا هفت روز است.

در موارد نادر عفونت سالمونلا می تواند باعث مرگ شود.

مردم با تضعیف سیستم ایمنی بدن کودکان کمتر از 5 سال و بزرگسالان مسن تر از 65 سال هستند بیشتر احتمال دارد به بیماری شدید.

کمک: سوزان Selasky مطبوعات آزاد دیترویت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de