کارول Baskin است برخی از اخبار به اشتراک گذاشتن با همه “داغ گربه ها و بچه گربه ها.”

موسس و مدیر عامل شرکت فلوریدا پناهگاه Big Cat Rescue دریافت یک پیروزی دوشنبه. یک قاضی فدرال اوکلاهما دست بر مالکیت بیشتر Wynnewood حیوانات عجیب و غریب, پارک, پس زمینه برای Netflix بکشد فوق العاده محبوب docuseries “Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون.”

واقعی جرم و جنایت سری منتشر شده در ماه مارس به بررسی زندگی از جو عجیب و غریب (متولد یوسف Schreibvogel), یک مرد با یک میل برای گربه های بزرگ, سرزرد, mullets اسلحه و مواد منفجره است. “ببر پادشاه” به بررسی جو زندگی در پارک (به عنوان مراجعه کننده G. W. باغ وحش) و نفرت خود را برای Baskin. جو تلقی او یک تهدید برای امرار معاش خود به دلیل حمایت از گربه های عمومی ایمنی عمل می کنند که هدف آن لغو مالکیت گربهسانان به عنوان حیوانات خانگی و عمل توله نوازش.

جو کینه توزی برای Baskin تبدیل به یک واقعی جرم مجازات هنگامی که او گفته به استخدام کسی برای کشتن او. او گفته پرداخت وحش نوکر آلن Glover $3,000 به کشتن Baskin. گلوور را انکار می کند و او برنامه ریزی شده به رفتن را از طریق با برنامه در حالی که جو ادعای پول کمک مالی به طوری که او می تواند ترک باغ وحش.

جو دستگیر شد و در سال 2018 و گناهکار 19 فقره از جمله اقدام به قتل برای استخدام, کشته شدن پنج ببر و فروش شیر و توله ببر. در ماه ژانویه او محکوم به 22 سال زندان.

چرا کارول Baskin از ‘ببر پادشاه” را ندارد آن را به آریانا گراند و جاستین بیبر duet تصویری

کارول Baskin می گوید که در تاریکی pranked او را به مصاحبه با جیمی فالون شد ‘باهوش’

ایالات متحده منطقه قاضی Scott L. Palk تبدیل به کنترل از باغ وحش به, Big Cat Rescue Corp. دوشنبه پس از زودتر اعطای Baskin $1 میلیون دادرسی مدنی در برابر جو برای علامت تجاری و نقض کپی رایت.

Palk قضاوت دوشنبه در بر داشت که مالکیت باغ وحش بود متقلبانه انتقال به (جو) در تلاش برای جلوگیری از پرداخت قضاوت آسوشیتد پرس می گوید. قضاوت و اظهار داشت که حیوانات باید خالی از باغ وحش در ظرف 120 روز.

در بیانیه ای از Baskin شنبه و ارسال شده به Big Cat Rescue, وب سایت گفت که اگر Jeff Lowe که جو به “مالکیت” از باغ وحش در تلاش برای دفع Baskin به دعاوی است که قادر به حرکت و خانه حیوانات و نیاز است که “به جای حیوانات در خانه جدید, Big Cat Rescue and the animal welfare organizations که قبلا با موفقیت قرار گربه های بزرگ از امکانات بزرگ در خانه جدید آماده برای کمک به.”

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به بیشتر Wynnewood حیوانات عجیب و غریب پارک برای نظر.

بهترین جدید نشان می دهد تلویزیون و فیلم به جریان در Netflix بکشد در ماه ژوئن سال 2020 از ‘هانیبال’ به ‘بانوی پرنده’

داستان جو کشیده شده بهره از بینندگان docuseries و هالیوود. نیکلاس کیج شنود گذاشته شده است به بازی سابق باغ وحش مالک در برنامه ریزی هشت قسمت نوشته سری در حال تولید توسط CBS با الهام از ماه ژوئن 2019 تگزاس ماهانه مقاله توسط Leif Reigstad.

داستان جو نیز برجسته در یک پادکست با عنوان “جو عجیب و غریب” است که موجب یک رقابت پروژه تلویزیونی است که بنا به گزارش ستاره “شنبه شب زنده” بازیگران عضو Kate McKinnon به عنوان Baskin.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

چه اتفاقی افتاد به کارول Baskin گذشته ، خبرنگار کار می کند برای حل ‘Tiger King’ رمز و راز

تابستان سال 2020 تلویزیون برای اولین بار: در اینجا هنگامی که مورد علاقه خود را نشان می دهد بازده خود را اعتیاد جدید شروع می شود

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de