به عنوان دموکرات ها و جمهوری خواهان داد و بیداد بیش از چه نوع coronavirus امداد برای ارائه به میلیون ها نفر از رنج آمریکایی رئیس فدرال رزرو یک پیام ساده: آیا همه چیز شما می توانید.

جروم پاول رئیس قدرتمند بانک مرکزی ایالات متحده قصد دارد به تکرار پیام خود در روز سه شنبه در مجلس سنا جلسه به توضیح دهید که چگونه تغذیه است که کمک به کسب و کار و دولت ها برای مقابله با گونه های بی سابقه مالی ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر. کنگره باید با توجه به تغذیه اقتدار را به طور بالقوه تریلیون دلار در وام.

ببینید:MarketWatch Coronavirus بازیابی ردیاب

اگر چه بحث های مفصل در مورد تغذیه اضطراری وام را در مرکز صحنه Powell را آماده شهادت نیز شامل ظریف یادآوری در مورد بزرگترین قربانیان این بیماری همه گیر.

“همه ما تحت تاثیر قرار می گیرد اما این بار در حال سقوط بیشتر به شدت در کسانی که حداقل قادر به حمل آنها” پاول است که انتظار می رود می گویند. اخیر فدرال رزرو مطالعه نشان داد که تقریبا 40 درصد از خانواده های ساخت کمتر از $40,000 یک سال کار دست رفته در طول ماه اول از این بیماری همه گیر.

پاول اتحاد ضمنی چندین بار در اظهارات اخیر است که کنگره را به انجام بیشتر برای حمایت از اقتصاد است. واشنگتن در حال حاضر با گذشت تقریبا 3 تریلیون دلار در کمک های اولیه, اما دو طرف تقسیم می شوند بیش مرحله بعدی.

جزئیات:اقتصاد تنها می توانید شروع به بهبود یافتن از آن coronavirus بحران پس از آن بازدید پایین سنگ. آیا ما هنوز وجود دارد?

دموکرات ها در خانه باید گردد از 3 تریلیون لایحه به عرضه پول به آمریکا و دولت های محلی و به صندوق بسیاری از گرامی لیبرال اهداف است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواه به رهبری سنا می گویند خانه لایحه nonstarter. آنها اصرار بر مسئولیت حفاظت برای شرکت هایی که بازگشایی و اعتراض به آنچه که آنها را کمک مالی برای دولت.

مانند قبل از تغذیه رؤسای Powell بعید است به بازگشت خاص هزینه های طرح و کشیده به نزاع سیاسی. در عین حال به عنوان رئیس او همواره به دنبال سیاست با یک چشم به سمت کمک به محروم ترین و مضطرب جوامع است. نگرانی خود را برای آنها تبدیل به یک جزء اصلی از سخنرانی اخیر.

“این است که ارزش به خاطر سپردن است که اقدامات انجام شده برای مهار این ویروس نشان دهنده سرمایه گذاری در برنامه های فردی و جمعی, سلامت” پاول بگویید سنا. “به عنوان یک جامعه ما باید همه چیز را ما می تواند به ارائه کمک به کسانی که رنج می برند برای عموم خوب است.”

بقیه پاول را آماده بیانیه ای توضیح داد که تمام اقدامات فدرال رزرو گرفته شده برای ایجاد ثبات در سیستم مالی آمریکا و وام های در دسترس برای کسب و کار و دولت است. او همچنین امیدوار است به اطلاع عموم ماهانه هویت از همه وام گیرندگان مقدار پول قرض گرفته شده و نرخ بهره به اتهام.

“ما عمیقا متعهد به شفافیت و تشخیص دهد که نیاز به شفافیت افزایش است زمانی که ما به نام بر استفاده از ما اورژانس قدرت” پاول را می گویند.

پاول شهادت خواهد داد از راه دور در صبح روز سه شنبه به همراه وزیر خزانه داری استیون Mnuchin قبل از سنا کمیته امور بانکی. Mnuchin را آماده متن را می توان در اینجا یافت نشد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de