برای یک تیم که یک بار موفق به کسب شش قهرمانی در هشت سال شیکاگو بولز را تا حد زیادی شده است یک ظرف غذا پس از مایکل جردن چپ این تیم است. دوشنبه افزود: یکی دیگر از لحظه ای شرم آور برای این تیم که دیگر از “آخرین رقص” تا به حال چیزی جز لحظه های شرم آور در سال های اخیر است.

در یک حرکت یا کشش ناگهانی جریان بولز rookie به جلو دانیل Gafford خواسته شده بود در مورد جیم Boylen این تیم سر مربی. به طور معمول یکی ممکن است انتظار یک بازیکن به ستایش یا حداقل چیزی می گویند احترام در مورد رئیس خود ، اما آرکانزاس محصول بود و تکان دهنده, بی پرده درباره احساسات خود را.

“او aight,” Gafford گفت. “من او را دوست ندارم اما او خوب است. برخی از چیزهایی که او می تواند کار بر روی برخی از چیزهایی که او می تواند بهتر از به عنوان یک فرد و به عنوان یک مربی است.”

Boylen شده است یک موضوع درد برای خریداران طرفداران و بازیکنان پس از او در زمان بیش برای فرد Hoiberg در سال 2018 است. پس از او نام موقت سر مربی Boylen به نام برای یک تمرین برای روز پس از 56 نقطه از دست دادن در برابر سلتیکز دوم از یک بازگشت به عقب. بازیکنان تهدید به شورش و برخی بنا به گزارش رسیده به اتحادیه.

دفتر جلو و سپس به رهبری Gar فورمن و جان Paxson داد Boylen تمدید قرارداد تنها چند ماه بعد. پس از او بوده است در راس گاو رفته اند 39-84 خوب برای دوم-بدترین درصد برنده شدن برای یک مربی در گاو’ تاریخ حق رای دادن (و نگه داشتن در ذهن این تیم تا به حال برخی از واقعا وحشتناک سال قبل و پس از اردن عصر).

Chicago Bulls Daniel Gafford Jim Boylen
جیم Boylen (l.) و دانیل Gaffordگتی ایماژ

شیکاگو اخراج فورمن در مارس و تنزل مقام Paxson, استخدام Arturas Karnisovas و مارک griffin conley جدید معاونت و جنرال موتورز بود. برخی فکر Boylen بود که مدتها در رژیم سابق می تواند به سرعت نشان داده شده است اما او همچنان مربی صندلی.

این واقعیت است که Gafford دوم-دور تازه کار که زمان صرف شده در G لیگ سال گذشته است که آشکارا انتقاد Boylen است که فقط یکی از بسیاری داغدار کیفرخواست از مربی آینده از درون تیم است. با توجه به ورزشی “بیش از چند بازیکن این فصل ابراز نا امیدی با Boylen روش برخی حتی آشکارا مسخره کردن او را.”

بسیاری بر این باورند که تیم صاحب جری رینسدرف می خواهد به نگه داشتن Boylen در اطراف چون او نمی خواهید به پرداخت دو مربیان – به شدت صرفه مالک (که نمی خواهم به پرداخت اردن Scottie Pippen و شرکت. در پایان از بولز’ سلسله) علنا شکایت در مورد ضرر و زیان ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. اما Boylen یکی از بالاترین پرداخت مربیان در NBA و گزارش شده که کمتر از 2 میلیون دلار در سال آینده.

Karnisovas داده شد چراغ سبز به مربیگری تغییر است اما این تغییر هنوز به اتفاق می افتد. تا زمانی که آن را ممکن است برای خریداران طرفداران انتظار می رود چیزی کمتر از بیهودگی رفتن به جلو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de