با تلاقی چند خیابان یا جاده خارج بارکلیز سنتر سایت از تظاهرات این هفته بیش از پلیس مربوط به مرگ جورج فلوید بروکلین نتس و نیویورک آزادی از WNBA منتشر شد بیانیه چهار شنبه پشتوانه علت نژادی عدالت است.

“ما در کنار جامعه ما – ما طرفداران بازیکنان کارکنان و از جمله اجرای قانون محلی – به منظور بالا بردن آگاهی فشار به عقب بر تبعیض نژادی و آورد در مورد تغییر معنی دار” بیانیه خوانده شده در بخش. آن را امضا رسید هفت مدیران از جمله جو Tsai, صاحب شبکه و آزادی.

در اینجا کل گفته:

ما سوگواری بی معنی و ویرانگر از دست دادن جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و دیگران بی شماری که از دست داده و زندگی خود را به دلیل تعصب نژادی. امروز ما ایستادن و صحبت کردن در برابر همه اشکال نژادپرستی — آشکار و یا ناخودآگاه — به خصوص در برابر جامعه است.

ما می خواهیم به می گویند: “به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

همه ما همیشه می تواند در یک موقعیت به تجربه شخصی درد و ترس و ناامیدی از آمریکایی های سیاه و سفید در نور از حوادث. اما ما غریزه به ما می گوید که عدم احترام به زندگی انسان سوخت تعصبات است که به سادگی اشتباه است. همه مردم صرف نظر از رنگ و نژاد و قومیت سزاوار به درمان با کرامت انسانی و محافظت از خشونت است.

قلب ما شکسته و با حمله به امنیت و کرامت جامعه سیاه و سفید. در حالی که ما احساس احساسات خام ما تماس بگیرید به صورت مسالمت آمیز پاسخ در ما مشترک مبارزه با نژاد پرستی. این زمان به کینه توز. این زمان به اثر تغییر دهید.

ما نمی تظاهر به تمام راه حل های. این سازمان به نمایندگی از امضا کنندگان متعهد به استفاده از صدای ما و پلت فرم به منظور تسهیل همدلی و گفت و گو برای کمک به پیدا کردن پاسخ به درمان زخم و درد.

ما همچنان به کار در کنار جامعه ما — ما طرفداران بازیکنان کارکنان و از جمله اجرای قانون محلی — به منظور بالا بردن آگاهی فشار به عقب بر تبعیض نژادی و آورد در مورد تغییر معنی دار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de