تاماهاوک ریز ریز به نظر می رسد رهبری برای دوران بازنشستگی.

در این میان بررسی آن دیرین توهین آمیز جشن آتلانتا بریوز برداشته زیادی نشانه های چوبی در خارج Truist زمینه است که به عنوان خوانده شده “ریز ریز کردن بر روی” توییتر پست از ورزشی نشان داد. این تیم را پاسخ برای نظر.

در حالی که بریوز در حال حاضر اعلام کرد که نمی خواهد به دنبال رد پای از واشنگتن NFL حق رای دادن و تغییر نام مستعار خود را در این تیم گفت: این امر نگاه به اینکه tomahawk ریز ریز کردن هنوز هم مجاز و تشویق داخل آن ورزشگاه.

این تیم با ارسال نامه ای به فصل-دارندگان بلیط توضیح داد که چرا آن را حفظ کنید نام مستعار خود را.

“آتلانتا بریوز افتخارات احترام و ارزش های جامعه بومی آمریکا” نامه گفت. “به عنوان یک سازمان ما همیشه کشیده شده قدرت از ما تنوع و احترام به همه. که هرگز تغییر خواهد کرد.

“ما تا به حال یک فعال و حمایتی در ارتباط با جامعه بومی آمریکا برای سال های بسیاری است. در پاییز گذشته ما تقویت این ارتباط و متعهد به پاسخگویی و گوش دادن به مادری آمریکایی و رهبران قبیله ای از بسیاری از مناطق از جمله شرق گروه از Cherokees [EBCI] در کارولینای شمالی. به عنوان یک نتیجه, ما با تشکیل یک کار فرهنگی در رابطه با EBCI و نیز تشکیل یک بومی آمریکایی گروه کاری با مجموعه ای متنوع از دیگر رهبران قبیله ای به همکاری در امور مربوط به فرهنگ و آموزش و پرورش و توسعه و شناخت بر اساس در رفتن.

“ما از طریق مکالمات با تغییر نام بریوز است تحت بررسی و یا لازم تلقی می شود. ما باید احترام و تکریم برای ما نام و آمریکایی های بومی جوامع است که برگزار می شود روابط معنی دار با ما انجام دهد. ما همیشه خواهد بود آتلانتا بریوز.

“آن را به عنوان مربوط به تجربه فن از جمله ریز ریز کردن آن را یکی از بسیاری از مسائل است که ما در حال کار از طریق مشاوره ، ریز ریز شد و محبوبیت توسط طرفداران ما زمانی که Deion ساندرز تیم ما پیوست و آن را همچنان الهام بخش بازیکنان ما در این زمینه است. با که در ذهن ما در حال ادامه برای گوش دادن به جامعه بومی آمریکا و همچنین به عنوان طرفداران ما بازیکنان و فارغ التحصیلان به اطمینان حاصل شود که ما در حال ساخت تصمیم گیری آگاهانه در این بخش از فن ما تجربه کنید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de