براون Strowman است فقط گذشته 100 روز به عنوان WWE جهانی قهرمان خواهد شد و در صورت بری وایات در یک باتلاق بازی در “ترسناک نشان می دهد” در قوانین pay-per-view (یکشنبه 7 p.m WWE Network). قبل از مواجهه با خود را رقیب Strowman زمان برای برخی از Q&A با پست یوسف Staszewski.

(ویرایش شده برای طول و وضوح)

س: چه آن را مانند شده است خلاقانه به, در چه شاید ارتفاع خود را در WWE به لمس در خیلی از آغاز خود را در این شرکت و گذشته خود را در رابطه با بری?

یک: با همه چیز است که رفتن در در جهان است و ما نیاز به قرنطینه بسیار, خود, جدا, بنابراین ما می تواند همچنان به رفتن به محل کار آن را واقعا به من اجازه داد تا مقدار زیادی از زمان به فکر می کنم نه فقط در مورد بری و گذشته اما فقط فکر می کنم چگونه دیوانه پنج سال گذشته از زندگی من (شده اند). شما در حال آمدن است تا در پنج سال اولین (در WWE). آگوست 24, 2015 بود که من عرضه این شب پس از SummerSlam و شما می دانید آن را به همه چیز خیلی سریع اتفاق می افتد و همه چیز خیلی دیوانه با WWE و چگونه ما در سراسر جهان است. در سال 2018 و من فکر می کنم من کشتی 192 مسابقات و (سفر) مانند نزدیک به 700,000 مایل است. با این زمان من شده است قادر به نشستن و منعکس کننده در مورد همه دیوانه و همه چیز شگفت انگیز است که من دیده ام و انجام می شود و فرصت هایی که من تا به حال.

اینجا نشسته تفکر پشت آن بود و در حدود پنج سال پیش من در آینده از آسیب به عقب. ژانویه 2015 من پاره من دیسک L5S1 در پشت من و این کاهش به عصب سیاتیک و آن را تا حدی فلج کل من چپ پا. من تا به حال به عمل جراحی اورژانس دارد. خوشبختانه من 85 درصد از پا, پشت, هنوز هم برخی از لاغری در گوساله و در برخی از نقاط مرده در من glute و همسترینگ که واقعا آتش است که هست. به همین دلیل هنگامی که شما ببینید من راه رفتن در اطراف من واقعا hobbled در اطراف کمی خوب. آن کار نمی کند. من در درد. آن است که آنچه در آن است.

از رفتن و داشتن عمل جراحی در ماه ژانویه به اینکه در این حلقه ممکن است پس از یک زن و شوهر کمی مسابقات NXT در حوادث زندگی می کنند به debuting در مقابل فروخته بارکلیز سنتر مانند 19,000 مردم است. من عرضه به معنای واقعی کلمه با هفت یا هشت مسابقات به نام من. آن دیوانه به فکر می کنم در آینده و … من نمی دانم تفاوت بین یک ضربه و چکمه های من. قادر به یادگیری و رفتن در امتداد راه و فکر می کنم در مورد آن زمان من با خانواده وایات. تا آنجا که آن را تیره و تاریک جایی است که من در آن بچه ها من چیزهای زیادی یاد گرفتم. من یاد گرفتم که چگونه به حمل خودم. من یاد گرفتم که چگونه به “هیولا در میان مردان است.” من یاد گرفتم که Braun Strowman بود و آن را شسته و رفته شده است به نوع نشستن در اطراف و گرفتن.

تا آنجا که آن افتضاح و من آماده برای جهان به پشت باز و همه بیش از این است و همه بازگشت به سالم بودن آن بوده است یک کمی از یک برکت و رحمت در همان زمان. آن را اجازه بدن من به برخی از درمان انجام هر گونه d چیزهایی که آزار دهنده شده است و صدمه زدن به. آن را به من اجازه برای نشستن و منعکس کننده در مورد چگونگی پنج سال گذشته از زندگی من بوده است.

من جهانی قهرمان. مانند اجازه دهید به من می گویند که دوباره من جهانی قهرمان. چیزی که من شنیده ام پس از من در این صنعت آغاز شده است که من هرگز. که من نمی نشان دهنده حق. شخصیت من که نیست و این چنین سرد احساس فقط بستن naysayers و ساخت آنها غذا خوردن خود را به کلاغ.

س: شما در مورد آسیب دیدگی شما تا به حال قبل از آمدن به WWE اصلی فهرست. چگونه نزدیک شما را به گرفتن استفاده از پای خود را به عقب ؟

یک: من تا به حال 60 درصد شانس با عمل جراحی به پای من به کار دوباره. در طرح بزرگ از چیزهایی که شانس به نفع من است اما آنها خوب شانس ؟ نه آنقدر.

س: نوع در وسط شانس ؟

یک: در آن زمان من تا به حال بسیار خوب دختر که در زمان مراقبت های بسیار خوبی از من و او یک سنت کمک به من از طریق تمام چیزهای که. او من تحت فشار قرار دادند از طریق فرودگاه در یک صندلی چرخدار و من تحت فشار قرار دادند از طریق بیمارستان در یک صندلی چرخدار. من صحبت کردن در مورد یک دختر فقیر کمی که مثل 5-پا-6, 130 پوند است. برای همیشه مدیون خود را برای کمک که او با من است.

داستان کوتاه من پا کار نمی کند. او تحت فشار قرار دادند من به دبستان اتاق در بیمارستان آن را یا یک شنبه یا یکشنبه صبح در مانند 5 ساعت در صبح است. من پرواز به دانشگاه پیتسبورگ به دیدن دکتر (یوسف) Maroon که یکی از برترین جراحان مغز و اعصاب در کشور شد و اضطراری 60 درصد احتمال عمل جراحی رفع شد همه چیز را و من رفتم و یک ساعت و نیم بعد از من آمد و به من ایستاده بود و راه می رفت به اتاق ریکاوری. این مرد بزرگ طبقه بالا بود قطعا به دنبال من.

س: آیا شما به یاد داشته باشید در مورد رسلمنیا بدیهی است که یادگیری شما میخوام در صورت گلدبرگ برای قهرمانی جهانی احتمالا در کوتاه مدت متوجه?

یک: کوتاه متوجه کتمان حقیقت است. با همه چیز در رفتن با قرنطینه و خود منزوی و چیزهای که من تا به حال تصمیم من میخوام درایو به اموال من در ویسکانسین. دور آن یک شهر شاید 400 نفر است. آن را در وسط هیچ جا. من قصد دارم به بیرون رفتن و پنهان کردن و سوار این چیز. این یک 21 ساعت رانندگی از اورلاندو به جای من در ویسکانسین.

بیست ساعت به رانندگی من یک تماس تلفنی “براون وجود دارد در آخرین لحظات تغییر و اضطراری. ما نیاز شما را برای رسلمنیا در اورلاندو است.” من گفتم: خب بچه ها شما می دانید من در ویسکانسین مانند 20 ساعت به این 21 ساعت رانندگی. سپس آنها گفتند: “ما می دانیم. وجود دارد یک جت در هوا در حال حاضر. آن سرزمین در ساعت 9:30 در ووکشا منطقه ای فرودگاه. و وقتی که من می گویند منطقه ای مانند مشروع من فکر می کنم نیمی از باند فرودگاه شد چمن.

من در رفتن خوردن شام با عمه و عموی واقعی سریع و سپس سر به ووکشا و وقتی که من تا حلال مانند وقتی که من می گویند هواپیما کمی من صحبت کردن در مورد یک بسته آدامس با برخی از بال و موتور آن چهار نفره. من در آن زمان هر بیت از هر چهار صندلی. من در هوا, 10, 10:30 شب مرکزی زمان فرود در فلوریدا حدود نیمه شب, 12:30ish. خوشبختانه من یک خانه وجود دارد و رو به چرت زدن در تخت خود را من زمانی که من در, 9, 10 صبح یک ماشین آمد و من را و ما به سمت WWE عملکرد مرکز. من راه رفتن را در آنها به “شما کشتی کج بیل گلدبرگ برای قهرمانی جهانی.

س: و شما در حال برنده شدن است.

یک: آن را به معنای واقعی کلمه احمقانه ترین 24 ساعت از زندگی من است. من حلال بود ، احمقانه ترین چیزی که من رو به بیل گلدبرگ WWE Hall of Famer یک نماد افسانه ای در صنعت این لایحه frickin’ گلدبرگ. 13-year-old boy با من است فقط مارک کردن و از دست دادن ذهن من دانستن این است که من فقط با داشتن فرصت به گام در حلقه با یک مرد مانند این. من یک فن از گلدبرگ برای مدت زمان طولانی. من بت او را به عنوان یک بچه.

س: چه چیزی می تواند طرفداران انتظار خود را از باتلاق بازی ؟

یک: it’s gonna be a fight. این قراره جنگ بود. مثل من گفت: که منجر به این من کاملا معتقدم که بری وایات بد است. من آماده و مایل به راه رفتن به دروازه های جهنم و سیلی شیطان در چهره. آن دو مردان با گذشته که زیبا نیست.

Q: آیا شما احساس می کنید مانند این دشمنی با بری نمی توانید پایان تا زمانی که شما در رویارویی با شیطان?

یک: اگر من را نمی توان او را با این, من به دنبال به جلو. اجازه بدهید من واقعی هیچ کس می خواهد برای آمدن چهره به چهره با شیطان ، این شیطان است که همه چیز را در داخل ذهن خود را که شما ترس از همه چیز است که تا کنون به شما صدمه دیده است در زندگی شما. چیزی است که شما شده است با وسوسه های شیطانی است که زندگی در داخل بدن شما است آشکار به یک انسان و شیطان ، او ترسانده است. من قصد دارم به انجام همه چیز را من می توانم به پایان بری وایات قرار داده و همه این شخصیت های متعدد که او را به استراحت.

س: شما اشاره کردید آرام برخی از naysayers. وجود دارد گاهی اوقات در زندگی حرفه ای خود را که در آن احساس شما خیلی نزدیک به از طریق شکستن و به عنوان یک قهرمان جهان است. شما چه فکر میکنید برگزار می شود شما به عقب و یا نگهداری آن از دیر اتفاق می افتد?

یک: آن زمان. که, وقتی, چه, که, چرا, چگونه, همه, که به عوامل. و بزرگترین چیزی است که من واقعا نمی نیاز به یک عنوان. واکنش من فقط بیرون بودن Braun. من شخصیت از چه ساخته شده, WWE, WWE. بزرگتر-از-زندگی انسان ها که شما نمی بینید راه رفتن در اطراف در خیابان هر روز. که جذبه که من خوش شانس و خوش شانس با تشکر به ژنتیک است. و این واقعیت است که من در گذشته از نژاد در حال مرگ. شما به اطراف نگاه صنعت به عنوان یک کل در همه جا در جهان و وجود دارد هیچ چیز مانند من. وجود دارد هیچ غول چپ که می تواند در حلقه و حرکت و صحبت کردن و انجام همه چیز را. این یک برکت و رحمت در لباس مبدل با این حال غول پیکر انسان تا آنجا که آن را سخت برای رسیدن به هواپیما و اتومبیل و من bang my آرنج و چرخش به اطراف در فروشگاه ها در قفسه ها و مسائل است.

WWE
براون Strowman پین بیل گلدبرگ در رسلمنیا 36.WWE

آن را به نقطه که در آن شرکت کرده است ایمان و اعتقاد آنها در همه چیز است که به اعتقاد من در طرفداران من اعتقاد دارند و آنها در زمان یک شات و به من فرصت داد و مثل هر بار آنها به من داده من را به توپ من و سر به پایین و اجرا میکنم به عنوان سخت به عنوان من می توانم. که همه من می دانم.

س: شما در شرکت 2007 NFL ترکیب. برخی از شماره های خود را خیلی چشمگیر است. اما هیچ کس واقعا scouted شما. شما چه فکر میکنید برگزار می شود شما به عقب ؟ (Strowman گفته او زد 4.89 40-حیاط-داش نیمکت فشرده 225 پوند 38 بار بود و 31.5 اینچ عمودی.)

یک: من فکر می کنم من با همه است و از آن است که در زندگی این است که بودن در جای مناسب در زمان مناسب و دانستن مردم است. من نمی بازی فوتبال کالج, چون من نمی مراقبت از نمرات من زمانی که من در دبیرستان بود. من فکر کردم آن مهم تر به سردواندن و جست و خیز کلاس من دو سال اول دبیرستان. من بازی نمی کند هر ورزش هیچ کدام از آن. من نوع پیچ ، وجود دارد یک نقطه در زندگی من وقتی که من بود و این همان چیزی است که من می خواهم به انجام. این نیست که چگونه من می خواهم به زندگی می کنند.

یک روز من پایین ماهیگیری در اسکله. من در یک شهر کوچک به نام Sherrills فورد, North Carolina در دریاچه نورمن. یکی از دوستانم او را به من قدیمی ترین دوست. ما رفت و به قبل از مدرسه با هم. ما شده ایم دوستان پس ما چهار سال است. ما در حال صحبت کردن در 32, 33 سال از دوستی در این نقطه است. من بازی pee-wee فوتبال با او و همه رو با او و من نیمه شروع به حلق آویز کردن با جمعیت های مختلف انجام می دهند چیزی است که من نباید انجام شده است و به دور از بازی فوتبال است. من پایین بود فقط ماهیگیری بر روی اسکله و او سوار بر یک جت اسکی و من تا به حال دیده می شود او را در یک مدت زمان طولانی. او رو به من گفتن در مورد او چقدر از دست رفته در حال بازی فوتبال با ما حلق آویز کردن و بودن با دوستان و چیزهای شبیه به آن.

آن وتر با من زده و من متوجه نبودم زندگی چگونه من می خواستم به زندگی می کنند. من انجام آنچه که من قرار بود به انجام در زندگی است. من به طور کامل 180ed متوقف حلق آویز کردن با مردم که تحت تاثیر من به انجام کارهای احمقانه و من رفتم و سعی کردم برای تیم ملی فوتبال. من ساخته شده به تیم ملی فوتبال سال سوم من در دبیرستان بود و شروع مناسب مقابله با.

من واقعا دیوانه بود خودم را برای انجام چیزهای احمقانه و یک پیچ-و آن را فقط به عنوان یک بچه و یادگیری زندگی است. متاسفانه من همه چیز را یاد گرفته راه سخت در زندگی است. آن را به من هزینه برخی از فرصت ها. بدون شک در ذهن من من می دانم که من می خواهم که در بازی NFL اگر من به خوبی انجام داده اند با نمرات من. من از دبیرستان فارغ التحصیل شد با 1.8 معدل که برآورده نمی NCAA مورد نیاز است. من تا به حال برای رفتن به مدرسه شب را برای از کلاس که من از دست رفته. آن را به من هزینه یک فرصت برای رفتن به کالج و بازی فوتبال و احتمالا این فرصت را به بازی در NFL.
اما در حقیقت در حال حاضر فکر کردن در مورد آن بخشی از من است خدا را شکر که من تا به حال به یاد بگیرند که درس راه سخت و من مجبور به رفتن را از طریق تمام است که چیزهای دیوانه چرا که بدون انجام است که من نمی خواهد که در آن من در حال حاضر هستم. من نمی تواند براون Strowman. او نمی خواهد وجود داشته باشد.

من اعتقاد راسخ اگر شما نمی دهد تا خود را در جهان نمی خواهد داد تا بر شما و من اثبات شده است. زندگی من اثبات شده است. من یک معتاد به مواد مخدر شما نام آن را خرابکاری اتومبیل, انجام, احمق, احمق مسائل به عنوان یک نوجوان جوان است که درگیر شدم و به عنوان احمق به عنوان آن بود و تا آنجا که من تاسف کرد و گفت این چیزهایی است که من آن را به من تبدیل به مرد که من هستم و من هستم و خدا را شکر آن را در همان زمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de