بوستون رادیو ورزش میزبان فرد Toucher خواهد بود خاموش درجه یک و در عین حال-به-می شود-تعیین مقدار زمان و او می گوید او را وارد یک موسسه روانی.

رادیو میزبان موجب نگرانی در روز سه شنبه نسخه ای از این امتیاز بسیار Toucher و غنی نشان می دهد در 98.5 ورزش توپی که در طی آن او رفت و در چندین شدید, مطالب در طیف گسترده ای از افراد از جمله این واقعیت است که او را طلاق گرفتن.

Toucher شده بود اواخر برای 7 الی ساعت و صدا تحریک شده و باعث خود شرکت میزبان غنی Shertenlieb نشان می دهد که او باید برخی از زمان در خارج از هوا.

45 ساله بود پس از روز شنبه را نشان می دهد. که در همان روز او ارسال شده به روز رسانی به خود Instagram آشکار است که او را وارد یک موسسه روانی. در این پست Toucher همچنین اتهامات را رد کرده و از برخی از شنوندگان که او مست بود در روز سه شنبه بیهوده گویی.

“اول از همه با تشکر از شما برای شنوندگان که پشت من,” او نوشت. “برای برخی از این دلیل من می خواهم شما بدانید که من هرگز مست در هوا [مدیریت هرگز من را متهم به چنین} من رفتن به یک موسسه روانی در هفته آینده. من گاهی اوقات بیش از حد آینده در هوا. من فقط صادق بودن در مورد زندگی من, اما زمانی که شما یک [expletive] نیست که مانند یک ایده خوب است.”

در مدت کوتاهی به چهار برنامه Shertenlieb توضیح داد Toucher غیاب.

“گوش کن با همه چیز است که رفتن در فرد را برای رفتن به یک زن و شوهر از روز خاموش” Shertenlieb گفت. “و ما عشق مرد, نمی توانید صبر کنید تا زمانی که او می شود. اما اگر شما شنیده ام هر از دیروز نشان می دهد ما می دانیم که این چیزی است که او را برای رفتن به فقط یک روز و چند قدم به عقب و ما خوشحالیم. و ما برای او آرزوی بهترین ها و او به زودی خواهید بود.”

“ما اینجا هستیم برای شما جوانه, ما اینجا هستیم برای شما و ما از دست شما” همکار میزبان جان خوب اضافه شده است.

ورزش توپی معمولا پست ها در هر ساعت از برنامه نویسی آن در پادکست خود سیستم عامل, اما چهار ساعت از روز سه شنبه نشان می دهد در دسترس نیست. Sports Hub مدیریت کاهش یافته است به ارائه جزئیات در Toucher وضعیت اما منتشر شد یک بیانیه رسمی از خود شرکت پدر و مادر Beasley گروه رسانه ای.

“به عنوان یک مسئول شرکت متعهد به بوستون جامعه ما این موضوع بسیار جدی” در این بیانیه به عنوان خوانده شده. “فرد خواهد بود خاموش هوا در حالی که ما در ادامه به نقد و بررسی این وضعیت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de