یک دادگاه تجدید نظر فدرال در ایالت ماساچوست جمعه خالی حکم اعدام بازمانده ماراتن بوستون بمب افکن Dzhokhar Tsarnaev حاکم است که یک قاضی به طور کامل انجام نمی دامپزشک بالقوه داوران تعصب در یک مورد است که مصرف شهرستان است.

اولین مدار دادگاه تجدید نظر به سمت چپ جدی ترین مرگ-واجد شرایط اعتقادات در تدبیر اما دستور جدید دادگاه برای تصمیم گیری که آیا Tsarnaev, 27, باید اعدام شود. حتی اگر Tsarnaev اجتناب از مجازات مرگ او هنوز در زندان باقی می ماند برای زندگی است.

دادگاه تجدید نظر گفت: Tsarnaev دریافت نمی کنند یک محاکمه عادلانه زمانی که او محکوم به اعدام توسط یک هیئت منصفه به اعدام در سال 2015 برای نقش خود در 15 آوریل 2013, دوقلو بمب گذاری در ماراتن را به پایان خط که سه کشته و 264 نفر بیشتر است.

اما اگر چه یک پیروزی برای Tsarnaev سه قاضی دادگاه تجدید نظر روشن ساخته جدید شنوایی تنها تصمیم صدور حکم است.

“فقط به شفاف” دادگاه تجدید نظر گفت: “از آنجا که ما در حال تایید محکومیت … و بسیاری از جملات زندگی تحمیل شده بر آن باقی مانده شمارش (که بمبگذاری به چالش کشیده), بمبگذاری باقی خواهد ماند محدود به زندان برای بقیه عمر خود را با تنها سوال باقی مانده که آیا دولت به پایان خواهد رسید و زندگی خود را با اجرای او.”

قبل از صدور حکم وکیل مدافع برای Tsarnaev, 19 در زمان بمب گذاری, توافق مشتری خود را مسئول مرگ اما مخالفت او کمتر مقصر از او همدست برادر بزرگتر Tamerlan Tsarnaev که کشته شد توسط مقامات پس از چهار روز تعقیب جنایتکاران. چهارمین قربانی دانشگاه فنی ماساچوست افسر پلیس هدف گلوله قرار گرفت و کشته جهادی برادران در تعقیب جنایتکاران.

بیشتر: فدرال کبابی در مورد غربالگری از داوران در ماراتن بوستون بمب افکن درخواست تجدید نظر از حکم اعدام

Dzhokhar Tsarnaev دفاع وکلای مدافع استدلال در طول یک ماه دسامبر درخواست تجدید نظر شنوایی او دریافت یک محاکمه عادلانه در بوستون قبل از اینکه به مرگ محکوم شد با اشاره به بی امان پوشش رسانه ای در شهرستان که در آن انفجار رخ داده است و شهرستان تروما است که “فیلتر” به داوران است. آنها گفتند دو منصفه دروغ های پنهان تعصب اظهارات در رسانه های اجتماعی در مورد پرونده قبل از محاکمه.

“رادیکال جهادی خم در کشتن آمریکایی ها این دو ناشی از میدان جنگ-مانند قتل عام” قاضی O. Rogeriee تامپسون نوشت: در این حکم از طرف دادگاه تجدید نظر.

اما او نتیجه گرفت: “یک هسته وعده ما جنایی-سیستم عدالت است که حتی بدترین در میان ما سزاوار بود نسبتا محاکمه و مجازات قانونی — از یک نقطه آغاز شده و سپس در آمریکا وکیل برای ماساچوست در طول یک پايه بلند كن بادي در دادگاه به پایان رسیده است.”

“با وجود تلاش سخت کوش قاضی به دیدار با استاندارد.”

یک سخنگوی آمریکا وکیل برای منطقه ماساچوست گفت: آنها در حال “بررسی نظر” است اما به نظر بیشتر است.

بیشتر: بوستون بمب افکن وکلا به دنبال سرنگونی محکومیت حکم اعدام

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در حکم رسیدگی به هواداران در آسفالته از فرودگاه بین المللی تمپا.

“من در بوستون که در آن شما باید از این حیوان که به کشته شدن بسیاری از مردم در طول ماراتن بوستون,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها فقط به ارسال این محکومیت به اعدام به دادگاه های پایین تر به طوری که آنها استدلال می کنند که برای مدت زمان طولانی. این مسخره است.”

دانیل حبیب وکیل برای Dzhokhar Tsarnaev نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

سه قاضی دادگاه گفت: قاضی که ریاست آن بر بمبگذاری در بوستون اتفاق 2015 محاکمه ایالات متحده در منطقه قاضی George A. o’toole, باید بیشتر از نزدیک بازرسی تعصب در طول داوران انتخاب شده است.

“با داشتن منصفه شناسایی آنچه در آن بود که آنها در حال حاضر فکر می کردند که می دانستند در مورد قاضی ساخته شده آن را بیش از حد دشوار است برای خود و احزاب برای تعیین ماهیت هر لکه دار کردن (به عنوان مثال, آیا داور می دانست که چیزی مخاطره اندازد نه به اذعان در دادگاه) و ممکن است درمان های خانگی برای لکه دار کردن” این تجدید نظر دادگاه نظر گفت. “این خطا از قانون و بنابراین سوء استفاده از اختیار است.”

در طول ماه دسامبر درخواست تجدید نظر شنوایی و حبیب خاص داوران را forewoman که پنهان 22 توییتر نوشته های عزاداری قربانیان بمب گذاری ستایش مأموران اجرای قانون که دستگیر می برد و او را خواستار یک “قطعه ای از زباله است.” او گفت: او همچنین در میان ساکنان بوستون درچستر محله که در خانه بود را پناهگاه سفارش در تعقیب جنایتکاران از Tsarnaev برادران.

حبیب گفت: یکی دیگر از داور نافرمانی دادگاه دستورالعمل هنگامی که او posted on Facebook که او یک پتانسیل داور. یکی از دوستان خود با توجه به حبیب پاسخ داد که او باید “بازی بخشی,” “دریافت در هیئت منصفه” و ارسال جهادی “به زندان جایی که او را به مراقبت گرفته شود.”

دادگاه تصمیم نگرفته که آیا محاکمه جدید را دوباره در بوستون. اما دو تا از سه تجدید نظر قضات گفت: o’toole, استفاده مناسب اختیار در انتخاب بوستون به عنوان یک محل است. قبل از اعتقاد خود را Tsarnaev وکلا به دنبال حرکت محاکمه به واشنگتن ،

نویسنده کارکنان کوین جانسون و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش. رسیدن به جوی پادگان در توییتر @joeygarrison.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de