وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده کمی کاهش یافت و در اوایل روز چهارشنبه تجارت پس از ایالات متحده آمریکا دستور داد چین برای بستن کنسولگری خود را در هوستون, تشدید تنش ها بین دو جهان اقتصاد.

چه Treasurys انجام می دهند ؟

10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد TMUBMUSD10Y, 0.588% پایین بود 1.5 اساس امتیاز به 0.592% در حالی که 2 سال توجه رای TMUBMUSD02Y, 0.141% در 0.145%. 30 سال بازده اوراق قرضه TMUBMUSD30Y, 1.290% تضعیف 2.1 اساس امتیاز به 1.292%. قیمت اوراق قرضه در جهت مخالف حرکت از بازده.

چه رانندگی Treasurys?

وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت: چین برای بستن کنسولگری خود را در هوستون “برای محافظت از آمریکایی مالکیت فکری” و آمریکایی ها اطلاعات خصوصی. چینی ها سخنگوی وزارت خارجه گفت: این نمایندگی یک “بی سابقه ای تشدید” و متعهد به مقابله به مثل اگر آمریکا همچنان به مسیر اشتباه.”

آتی برای شاخص S&P 500 SPX +0.16% و میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +0.59% swooned پس از تحولات تقویت تقاضا برای اوراق قرضه دولتی.

ببینید: چین می گوید آن سرکنسولگری در هوستون شده است دستور داد بسته

در داده های اقتصادی ایالات متحده فروش خانه های موجود در ماه ژوئن پیش بینی شده است به افزایش سالانه سرعت 4.87 میلیون دلار از یک 3.91 میلیون سرعت در ماه مه.

در coronavirus مقابل تگزاس و فلوریدا گزارش یک رکورد افزایش در میانگین روزانه جدید, مرگ و میر, افزایش نگرانی های بهبود اقتصادی در دو اقتصاد بزرگ منطقه ای خواهد غرفه اگر این بیماری تحت کنترل است.

وزارت خزانه داری ایالات متحده را حراج $17 میلیارد دلار از 20 سال اوراق قرضه این بعد از ظهر. هجوم عرضه می تواند وزن در تجارت برای مدت طولانی-مورخ کاغذ دولتی اما افزایش سریع جدید صدور به دلیل افزایش هزینه های مالی منصرف نشده اشتها برای Treasurys.

چه فعالان بازار می گویند ؟

“خزانه در ابتدا نسبتا آرام یک شب تا سرفصل های اطراف بسته شدن ناگهانی از چینی کنسولگری در هوستون به درخواست ایالات متحده گفت:” جاستین Lederer یک نرخ بهره استراتژیست در کانتور فیتز جرالد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de