وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده تضعیف شنبه به فدرال رزرو لگد کردن آن در نشست دو روزه که در آن بانک مرکزی ممکن است ارائه سرنخ در مورد چگونه سیاست های پولی ممکن است تکامل در ماه های آینده.

چه Treasurys انجام می دهند ؟

10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد TMUBMUSD10Y, 0.583% کاهش 2.8 اساس امتیاز به 0.581% پایین ترین سطح از آوریل 21, در حالی که 2 سال توجه رای TMUBMUSD02Y, 0.140% پایین بود 1.2 اساس امتیاز به 0.141%. 30 سال باند TMUBMUSD30Y, 1.218% کاهش 2.9 اساس امتیاز به 1.223% پایین ترین سطح از آوریل 28.

چه رانندگی Treasurys?

فدرال رزرو شروع خود در دو بعد اقدامات هر چند بانک مرکزی است و انتظار نمی رود به هر ترفند به نرخ بهره خود را. رئیس بانک فدرال جروم پاول می تواند ارائه راهنمایی در سیاست های پولی در پست-جلسه کنفرانس مطبوعاتی به عنوان بهبود اقتصادی اصطبل با توجه به افزایش coronavirus موارد در چندین ایالت آمریکا و بازگشت از مستند اقدامات برای مبارزه با این بیماری را گسترش.

ایالات متحده آمریکا بانک مرکزی اعلام کرد که روز سه شنبه آن حکام بود تصمیم به تمدید هفت از آن اعطای وام اضطراری برنامه ها تا پایان سال است. برنامه های تعیین شده به پایان می رسد در سپتامبر. 30.

ببینید: تغذیه قرار می دهد $18 تریلیون دلار اوراق قرضه دولت آمریکا را در بازار تحت مستند

جزئیات: تغذیه نمی خواهد خوشحال می شود با توجه به اقتصاد در حال انجام است اما نه مزاحمت به اندازه کافی برای اقدام تهاجمی

سنا مشخص شده خود را به محرک های مالی پیشنهاد در روز دوشنبه. اختلافات بین دموکرات ها و جمهوری خواهان بر تمدید مزایای بیکاری و دیگر مسائل می تواند مانع مذاکرات در کنگره وجود نگرانی تاخیر به یک لایحه می تواند آمار مصرف کنندگان به عنوان امید خود را برای یک جهش اقتصادی پراکنده.

در ایالات متحده مصرف کننده اعتماد به نفس swooned در ماه جولای در میان راش جدید کروناویروس موارد است. شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده کاهش یافت و به 92.6 این ماه از یک تجدید نظر 98.3 در ماه ژوئن کنفرانس روز سه شنبه گفت.

چه فعالان بازار می گویند ؟

“من در این جلسه به عنوان نوع لگد زدن به یک ماه روند در چگونه آنها فکر می کنم در مورد سیاست های پولی و چگونه به انجام آن را به جلو رفتن. چارچوب فعلی طراحی شده است برای زیبا جامد رشد محیط زیست” گفت: Atul Bhatia, یک نمونه کارها استراتژیست در RBC مدیریت ثروت در یک مصاحبه.

“این باعث می شود بسیار کمی تفاوت عملی در کوتاه مدت. آن را کاملا سازگار با آنها چگونه نمی خواهید به سنگ قایق. این یک هزینه کمتر راه نشان دادن شما هنوز هم یک بازیکن و شما هنوز هم پشتیبانی وام” گفت: Bhatia با اشاره به تصمیم بانک فدرال برای گسترش طول مدت وام خود را برنامه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de