استون مارتین. EasyJet. ایمیل سلطنتی.

اینها تنها برخی از انگلستان-شرکت های فهرست شده است که در حال تعمیرات اساسی خود را به تیم مدیریت و شتاب جانشینی قصد دارد به عنوان آنها به دنبال مقابله با اختلال در میان coronavirus بیماری همه گیر.

وجود دارد 232 مدیره-تغییرات سطح در مارس سال 2020 در سراسر همه بخش 13 درصد افزایش از میانگین ماهیانه از 206 تغییرات در طول دو سال گذشته با توجه به تحقیقات جدید در خیابان ،

در نخستین روز کاری ممکن است به تنهایی 108 هیئت مدیره حرکت می کند صورت گرفت با توجه به جستجو اجرایی شرکت است که تجزیه و تحلیل سهامداران اطلاعیه از شرکت های پذيرفته شده در بورس سهام لندن.

برخی از اجرایی خارج شده اند ناگهانی بیشتر از دیگران است. اندی پالمر سرنگون شد به عنوان مدیر اجرایی Aston Martin Lagonda پولشویی +9.37% پس از نظارت بر 94 درصد سقوط در ورزش لوکس خودرو ساز سهام پس از عرضه اولیه عمومی آن در ماه اکتبر 2018. پالمر است که جایگزین توسط Tobias مئرس رئیس دایملر را AMG عملکرد نام تجاری.

فقط یک هفته زودتر ایمیل سلطنتی RMG, +4.49% رئیس ریکو پشت پا پایین در تعجب خروج پس از کمتر از دو سال در این کار به عنوان شرکت دچار سقوط دراماتیک در نامه حجم از coronavirus مستند معرفی شد در این کشور در مارس 23. رئیس کیت ویلیامز را به عنوان مدیر عامل موقت در حالی که FTSE 250-گروه ذکر شده به نظر می رسد برای جایگزینی است.

جزئیات:انگلستان سرمایه گذاران از دست داده اند در بیش از £30 میلیارد دلار در سود سهام

مدیران دیگر در حال قدم زدن به بیرون درب آهسته تر. اندرو فیندلای رئیس امور مالی از easyJet EZJ, +5.41%, گفت: او را از شرکت در مارس سال 2021 در یک اطلاعیه های ساخته شده تنها چند روز پس از او جان سالم به در تلاش به خطوط هوایی کم هزینه بنیانگذار به حذف او را از هیئت مدیره. که جدول زمانی را می دهد easyJet اجرایی Johan لاندگرن — که در ستایش فیندلای تلاش در کمک به تقویت حامل ترازنامه در طول coronavirus بحران — زمان کافی برای پیدا کردن یک جانشین.

در روز سه شنبه تسکو را TSCO, -1.09% رئیس امور مالی آلن استوارت فاش برنامه های خود را برای بازنشسته از بریتانیا بزرگترین سوپرمارکت آوریل آینده و پس از شش سال در این شرکت است. این حرکت بخشی از گسترده تر رهبری لرزش تا در این شرکت خواهد شد که همچنین رئیس اجرایی دیو لوئیس در ماه سپتامبر.

داگ بیرد, مدیر اجرایی جدید خیابان گفت که در حالی که برخی از ملاقات ها و خروج از اینکه اعلام کرد در حال حاضر برنامه ریزی شده است چند ماه پیش اختلال ناشی از کوروناویروس بحران است به احتمال زیاد منجر شده برخی از کسب و کار به سرعت تصمیم به بازسازی تابلوهای خود را.

“سه ماه گذشته را دیده اند بی سابقه ای تغییر در خواسته های مدیران ارشد. چند شرکت خواهد انکار کند که نه ناشی از سویه است. آن را تعجب آور نیست که کسب و کار در حال خرید و فروش است که توسط پله تا سرعت تغییرات هیئت مدیره و آوردن جلو جانشینی برنامه” گفت بیرد.

او اشاره کرد که برخی از مدیران منتشر شده از باغبانی خود را ترک بند زودتر از آنها به طور معمول و: “که اجازه می دهد آنها را برای رسیدن به خود کارفرمای جدید سریعتر برای کمک به مبارزه با آتش سوزی است.”

از سال 2000 به طور متوسط 12 FTSE 100 شرکت از یک سال باید شاهد یک تغییر مدیر عامل و 15 در CFO با توجه به تحقیقات توسط پلت فرم سرمایه گذاری AJ بل AJB, -2.15%.

جزئیات:مدیر عامل خروج رکورد بازدید به عنوان BHP رئیس جهش کشتی

“11 شرکت ها در حال حاضر استقبال از یک رئیس جدید در این سال و پنج بیشتر نگاه مجموعه ای به انجام این کار قبل از پایان سال با تسکو را کن مورفی و امپریال مارک’ IMB, +0.97% Stefan Bomhard جفت بعدی با توجه به بالا کار پیش از لوئیس Gallego بین المللی تثبیت خطوط هوایی IAG, +7.74% در ماه سپتامبر و پس از آن هر کس که منصوب به سکان در Pearson PSO, +2.22% و خرمالو PSN +3.33% قبل از پایان سال” Russ قالب AJ بل مدیر سرمایه گذاری گفت.

قالب و گفت: دلایل متعددی وجود دارد که چرا یک CFO مراحل پایین از جمله بازنشستگی به عنوان در مورد گروه تبلیغاتی WPP را WPP, -0.06% پل ریچاردسون که وارد 2020 به عنوان FTSE 100 دوم-طولانی ترین خدمت به امور مالی پس از DCC را DCC, +1.75% Fergal O’Dwyer که در زمان کار در سال 1996.

ریچاردسون جایگزین خواهد شد توسط جان راجرز, زمان اجرایی Argos انگلیسی الکترونیک و خرده فروش مبلمان است که متعلق به سوپر مارکت J Sainsbury SBRY, +1.34%, در حالی که O’Dwyer خواهد بود موفق شد توسط Kevin hannah fraser که در حال حاضر DCC سر از بازار سرمایه.

“در بیشتر موارد استثنائی و این می تواند باشد که CFO احساس وجود مشکل پیش رو و از آن زمان به خارج شدن در حالی که رفتن باقی می ماند خوب است. ترکیبی از مدیر عامل و CFO خروج از در حال اجرا به طور متوسط بالا در میزبانی 2018 2019 و خیلی زود در سال 2020 (حتی قبل از COVID-19) آیا بالا بردن سوء ظن اما هیچ CFO مهم نیست که چقدر دقیق است دوم دید و هیچ کدام می تواند پیش بینی کرده اند این بیماری همه گیر و یا اثرات آن” قالب اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de