نه حتی یک بلوک از شب پنیر می تواند “30 راک: یک زمان خاص” کمتر ناله شایسته.

پنج شنبه شب, NBC پخش چشمگیر, ارائه, برای, تبلیغ و روزنامه نگاران به عنوان یک مبدل بسیار تبلیغ “30 راک” مراسم ویژه. ساعته “قسمت” برجسته متعدد تبلیغات و NBC استعداد شیلینگ برای شبکه نوپای خدمات جریان طاووس که راه اندازی شنبه با ترکیبی از قدیم و جدید تلویزیون و فیلم با بیشتر برنامه نویسی اصلی هنوز هم آمده است. (به عنوان یک نتیجه بسیاری از NBC ایستگاه حاضر به هوایی ویژه به این دلیل آنها تلقی می شود آن را بیش از حد تبلیغاتی.)

این “قسمت” بود و در هم آمیخته با یک داستان در مورد “TGS” سر نویسنده لیز لمون (تینا فی) در تلاش برای دوباره سوار این تیم پشت سر او طرح نشان می دهد-در-یک-نشان می دهد. هسته شخصیت های امی و برنده کمدی به پایان رسید که در آن هفت فصل اجرا در سال 2013 ظهور در سراسر طریق زوم تماس های ویدئویی از جمله جک Donaghy (الک بالدوین), تریسی جردن (تریسی مورگان), Jenna Maroney (جین رسمی) و کنت Parcell (Jack McBrayer).

به عنوان کسی که استفاده می شود به برنامه کلاس های کالج در اطراف ان بی سی پنجشنبه شب کمدی بلوک و کسی که خنده-گریه از طریق فوق العاده نهایی فصل “30 راک” من خوشحال شد توسط این شانس را فقط برای دیدن این مسخره شخصیت ها با هم دوباره حتی به عنوان اجتماعی فاصله محدودیت نگهداری آنها از لحاظ فیزیکی از هم جدا.

تا به امروز هیچ کمدی را در صدر “30 راک” وقتی که می آید به آتش سریع, متا, شوهای طنز: درخشان skewering واقعیت تلویزیون خود خواه مشاهیر و – در یک prescient حرکت می کند – در حال حاضر-محکوم شکارچیان جنسی Harvey Weinstein و بیل کازبی. (نشان می دهد استفاده مکرر از blackface, در ضمن نادر است اما قدم اشتباه نابخشودنی که آلوده اخیر viewings.)

اگر هر یک از بازیگران رفتن به دوباره سوار برای تنها هدف از متصل کردن افراد دیگر محتوای شما می خواهم فکر می کنم Fey and Co. خواهد بود که آنهایی که این کار را با بیش از فقط دانستن چشمک و اشاره. اما تحت اللفظی چشمک یکی از تنها بیت های متا NBC تفسیر در کل ویژه: در صحنه بسته شدن جک لیز می پرسد برای نوشتن جوک برای کمک به فروش “Peahen NBC جدید زن محور جریان خدمات” به تبلیغ.

“به طور جدی, جک ؟ نه من یک هنرمند هستم. من یک shill برای شبکه. من اصلا فراموش صنعتی” لیز می گوید: حرکت به طور مستقیم به دوربین و صدمه زدن به چشم او.

در غیر این صورت ویژه احساس اجباری تا حد زیادی jokeless بازی “که نام ستاره” به عنوان Kenneth بازی مجازی باکلمات با حدود ده NBC ستارگان از جمله Mary Steenburgen (“زو فوق العاده ای پخش”) و Andy Samberg (“Brooklyn Nine-Nine”) و لیز بود یک زوم جلسه با Khloe Kardashian که قطع شده توسط جینا barging در و شفاعت برای کار.

همانطور که اغلب مورد طول اصلی اجرای “30 راک” رسمی به عنوان لذتبخش آشفته سردستهزنان خواننده اپرا جینا بود روز پنجشنبه برجسته و غیر قابل انکار. آیا او مبهم جزئیات ساخته شده است تا دشمنی با “این است که ما” ستاره مندی مور یا جوابی نیامد و در تشویق این سایت متعلق به نیویورک ضروری کارگران – “با تشکر از شما من هستم نیویورک قوی!” – رسمی فراتر اغلب hacky مواد و خنده دار استفاده از محدود قرنطینه فضا. (بی شماری جینا پرتره در اطراف آپارتمان و باد و ماشین آلات در طول نهایی عصبی آهنگ جزئی بودند اما زمین-جزئیات کامل.)

اگر فقط بقیه “30 راک” ویژه بود به عنوان نیمی از الهام به عنوان رسمی را به شدت اختصاصی و خنده دار عملکرد. به جای آن احساس فقط به عنوان ناشیانه از لمس به عنوان دنیس دافی را beepers.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de