Tech بزرگ چهار اجرائی باید عصبی آنها به عنوان رویکرد مجازی جولای 27 شنوایی قبل از قضایی مجلس آنتی تراست کمیته فرعی.

پس چرا آنها نیست ؟

Apple Inc.’s AAPL -0.46% تیم کوک Amazon.com Inc.’s AMZN, -3.00% جف بزوس, Facebook, Inc.’s FB -2.47% مارک زوکربرگ و الفبای Inc.’s GOOGL, -1.74% GOOG -1.97% سوندار پیچای می توانید فکر می کنم از 5 تریلیون دلیل: که جمعی از ارزش بازار در دلار از شرکت های خود را. اما Facebook به ارزش حداقل $1 تریلیون.

The fab four هرگز ارزش بیشتر به عنوان آنها تا صدای بوقلمون در اوردن سهم بازار و گسترش به بخش های دیگر از طریق یک سراسیمگی از ادغام. به عنوان اپل hurtles سمت تبدیل شدن به اولین شرکت برای رسیدن به 2 تریلیون دلار در بازار, ارزش سهام آمازون و الفبای پرتاب به رکورد پس از Mizuho تحلیلگر James Lee خود را مطرح قیمت هدف برای هر دو با استناد به جهش در ابر هزینه های خدمات مالی خرده فروشی و مراقبت های بهداشتی صنایع.

ادامه مطلب: آمازون, الفبای سهام افزایش نسبت به سوابق پس از Mizuho آسانسور قیمت به اهداف

همچنین نگاه کنید: اپل 2 تریلیون دلار? این نمودار ممکن است شما تجدید نظر در سرمایه گذاری خود را

شیب صعود از تکنولوژی است که سوخت سودای بازار سهام با وجود تعمیق همه گیر تأکید پایدار قدرت صنعت به عنوان مصرف آن به شدت در کار-از-خانه اقتصاد است.

این است به خصوص تلفظ در میان کوه راشمور از تکنولوژی منهای Microsoft Corp. MSFT, -3.08% . محصولات و خدمات تبدیل شده اند ضروری برای خرید (از طریق آمازون و گوگل) سرگرمی (اپل و گوگل یوتیوب) اخبار و چگونه به آموزش (جستجو در گوگل) و اجتماعی (Facebook). و آن را شامل نمی شود سنبله های تیز در استفاده از گوشی های هوشمند (اپل و گوگل) و آزمایشی (آمازون و مایکروسافت).

“اگر هر چیزی همه گیر را تقویت آمریکایی’ وابستگی به تکنولوژی برای مواد غذایی, محصولات, ارتباط, سرگرمی,” ربکا Allensworth یک استاد حقوق دانشگاه گفت: MarketWatch در یک مصاحبه تلفنی. “این بیشتر یک فرصت برای تحکیم قدرت این شرکت است.”

چگونه قضایی مجلس آنتی تراست کمیته فرعی تفسیر رشد مالی قدرت تکنولوژی را چهار و چگونه آن نفوذی فرعی را در حساب باقی می ماند محرمانه محافظت. یک کارمند کاهش یافته بود.

“پس از ماه ژوئن گذشته فرعی شده است بررسی تسلط تعداد کمی از سیستم عامل های دیجیتال و کفایت موجود قوانین ضد تراست و اجرای” Rep. دیوید Cicilline D-R. I. رئیس کمیته فرعی در بیانیه ای گفت:. “با توجه به نقش محوری این شرکت بازی در زندگی مردم آمریکا بسیار مهم است که مدیران آینده هستند.”

این بسیار درست است: چهار تمام شده است “به نام اصلی خود را” Allensworth گفت و عمیقا به دلایل مختلف.

Facebook گرفتار در گرداب اخبار بد را به عنوان کمیسیون تجارت فدرال محدودیتهای آن No. 2 ایستاده دیجیتال, تبلیغات, کمک در بخش بزرگی از جمع آوری آن از Instagram و واتساپ. گسترش coronavirus شتاب تغییر در تبلیغات از تابلوهای تبلیغاتی روزنامه ها و رادیو برای سیستم عامل های دیجیتال مانند Facebook گوگل و آمازون است.

جالب اینجاست که آنتی تراست رگولاتور’ موشکافی می آید در میان در سراسر جهان تحریم Facebook در ماه جولای صدها نفر از مارک ها — از جمله heavyweights کوکا کولا شرکت. KO, +0.22% Verizon Communications Inc. VZ -0.07% استارباکس Corp. SBUX, -2.20% , Unilever UL +1.01% و SAP SAP -1.66% — در اعتراض به سخنان نفرت آمیز و اطلاعات غلط است که به نظر می رسد در رسانه های اجتماعی شرکت دیجیتال سیستم عامل است.

ادامه مطلب: Facebook در نظر ممنوعیت سیاسی در ایالات متحده تبلیغات پیش از انتخابات گزارش می گوید

همچنین نگاه کنید به: اینجا علامت های تجاری عمده ای که کشیده تبلیغات از Facebook

هفته گذشته رهبران چهار سازمان هماهنگی #StopHateForProfit تبلیغات تحریم ملاقات با Facebook, مدیر عامل شرکت, مارک زوکربرگ مدیر عامل افسر شریل سندبرگ مدیر ارشد محصول افسر کریس کاکس و دیگران.

Facebook نیز تحت فشار بسیار بیش از آن سیاست دست در مورد تبلیغات سیاسی و گزارش شده است که با توجه به ممنوعیت تبلیغات پیش از انتخابات آمریکا در ماه نوامبر است. اگر آن را به شرح زیر از طریق آن می تواند به از دست دادن صدها میلیون دلار, با توجه به RBC Capital Markets.

گوگلکه بنا به گزارش امید به اردوی اتحادیه اروپا تحقیقات آنتی تراست به آن برنامه ریزی $2.1 میلیارد دلار کسب Fitbit, Inc. مناسب -2.64% توسط امیدوار کننده برای استفاده از Fitbit سلامت داده ها به کمک آن هدف تبلیغات به نظر می رسد در تیررس دادستان کل ویلیام بار به عنوان به خوبی.

در ماه های آینده وزارت دادگستری است در انتظار برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا فایل طرح دعوی در دادگاه شارژ الفبای گوگل با سوء استفاده از قدرت در بازار برای تبلیغات تکنولوژی و محصولات جستجو. دولت نیز بررسی اتهامات که گوگل آزار تسلط خود را بر, جستجو, با توجه به گزارش منتشر شده. در نهایت موفق کت و شلوار امکان پذیر می تواند تغییر شکل گوگل کسب و کار — نه به ذکر است یک نوار زیادی از اقتصاد و قرار دادن یک کنترل برای چندین سال از رشد نامحدود در دره سیلیکون.

اپلاست که دست و پنجه نرم کردن با COVID-19 تاثیر آن در خرده فروشی عملیات می تواند آسیب پذیر بیش از حد به اتهام چگونه از آن برخوردار قدرت بازار. در اواخر سال گذشته email app توسعه دهنده بلیکس گفت: آن را تا به حال نشان داده اپل سرکوب فروشگاه App رتبه بندی از محصولات است که به رقابت با اپل برنامه های خود را. در ماه اکتبر بلیکس شکایت اپل ادعا نقض حق ثبت اختراع و نقض ضد تراست.

در وب سایت خود اپل می گوید آن در فروشگاه App فراهم می کند “فرصت های برابر برای توسعه دهندگان خود را برای ارائه برنامه ها و خدمات در سراسر آی فون, iPad, Mac, Apple TV و دیده بان اپل.”

آمازون رقابت در تعدادی از تعریف بازارهای ضد تراست کارشناسان مانند هربرت Hovenkamp در دانشگاه پنسیلوانیا ، این است چگونه شرکت interlinks این بازار است که مورد توجه قرار گرفته از ضد تراست محققان.

آن را تمام می کند و جالب در تقاطع سیاست و قدرت اقتصادی و فرهنگی اخلاق در هنگام طبخ بزوس زوکربرگ و پیچای شهادت قبل از کنگره در جولای 27. اما آن را به اندازه کافی برای نشان دادن قابل توجهی تغییر دهید ؟ حداقل یک کارشناس حقوقی در ادامه به شک و تردید خود را.

“آیا آنها همچنان به عمل با معافیت از مجازات ؟ آیا 2020 انتخابات تغییر حساب دیفرانسیل و انتگرال? وجود خواهد داشت حاشیه ای تغییرات در هر دو فقره” اندرو جی شوارتزمن ارشد مشاور با بنتون موسسه پهنای باند و جامعه گفت: MarketWatch. “من نمی بینم هر گونه نشانه ای از شرکت ها مجبور به ایجاد تغییرات اساسی در این دوره آنها شده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de