“سفید” “نر” و “پیر” سه مطیع کلیشه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را پایگاه سیاسی.

این دو برای اولین بار در حال مسلم است.

اما سوم می تواند اغراق آمیز باشد. و در برخی از نقاط کشور آن را به سادگی درست نیست.

نگاهی به میدان نبرد ایالت ویسکانسین که در آن رئیس جمهور تا به حال منفی کار رتبه بندی از سالمندان پس از مدت کوتاهی پس از به دست گرفتن.

مغلوب ساختن پیشی جستن “نسل” پایه در ویسکانسین است نه رای دهندگان در 60s و 70s اما رای دهندگان در 40s و 50s, نظرسنجی نشان می دهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن-بایدن نژاد در این دولت به دنبال متمایز الگوی سنی پس از 2019 با بایدن پیشرو در میان جوانترین (زير 40 سال) و قدیمی ترین (60 به بالا) و مغلوب ساختن پیشی جستن پیشرو در میان میانسال (40-59).

این الگوی تلفظ تحت مغلوب ساختن پیشی جستن, اما آن را نمی جدید در ویسکانسین سیاست است.

“ما بسیار به طور مداوم دیده می شود که مردم دنیا در 1960s و 70s بیشتر جمهوری تکیه” از دیگر رای دهندگان گفت: Marquette دانشکده حقوق ناظر انتخابات چارلز فرانکلین که انجام داده است بیش از 60 نظرسنجی در دولت گذشته 8½ سال است.

بسیاری از این رای دهندگان در حال حاضر در 40s و 50s متعلق به نسل X — کسانی که پس از رونق کودک آمریکایی متولد اواسط دهه 60 و 1980 بسیاری از آنها از سن آمد سیاسی در طول و یا به زودی پس از ریگان ریاست جمهوری است.

شما ثبت نام برای رای دادن ؟ بررسی وضعیت خود را و یا ثبت نام آنلاین به مطمئن شوید که رای خود را می شمارد. رفتن به vote.usatoday.com.

در ویسکانسین این رای دهندگان هستند به مراتب بیشتر طرفدار مغلوب ساختن پیشی جستن از مردم در دهه 60 ساله و مسن تر که به رئیس جمهور یک و 42 درصد از تصویب امتیاز پس ممکن است و 41 درصد از تصویب برای دست زدن به شیوع کروناویروس.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن کسری با “سالمندان” در اینجا این است که این نتیجه از رای دهندگان ترک جمهور در این بیماری همه گیر — به اصطلاح “ارشد اسلاید” که فرمان داده است مقدار زیادی از توجه رسانه ها در این تابستان.

در واقع هیچ مدرکی وجود ندارد که تا کنون در مارکیوت این رای گیری که سالمندان در حال رانندگی کاهش جمهور را به طور کلی اعداد در ویسکانسین که در آن او در حال حاضر مسیرهای دموکرات جو بایدن بالا تک رقمی.

رئيس جمهور ارشد “مشکل” بسیار دیرینه در اینجا. پس از تقسیم رأی ارشد با هیلاری کلینتون در سال 2016 (با توجه به ویسکانسین خروج نظرسنجی) او تلاش کرده است با این رای دهندگان پس از.

تعداد قابل ملاحظه ای سازگار در مارکیوت را رای گیری. مغلوب ساختن پیشی جستن شبکه تصویب امتیاز (سهم از رای دهندگان که به تصویب منفی سهم که رد) در میان رای دهندگان 60 و بیش به طور متوسط منفی-10 در 2017-18; منهای-8 در سال 2019; منهای-8 در سال 2020; و منفی-8 در مارکیوت آخرین نظرسنجی انجام شده در اواسط ماه ژوئن.

در مقابل تهمت را تصویب رتبه بندی در میان رای دهندگان در 50s خود را صعود از plus-1 در 2017-18 به علاوه 10 در سال 2019 و به علاوه-13 در سال 2020 است.

“این قطعا مدت طولانی است که درست در ویسکانسین است که شهروندان ارشد هستند و نه ساده ترین گروه برای جمهوری خواهان به دریافت” گفت: Brad تاد یک ایران مشاور با تجربه در ایالت مبارزات اینجا. “مغلوب ساختن پیشی جستن مانند بسیاری از جمهوری خواهان معافیت و یا حتی از دست می دهد و کمی در میان سالمندان, اما پس از آن له آن با 40 و 50 ساله,” او گفت:.

تاد می بیند این وسط سن رای دهندگان به عنوان مردم “در اوج خود taxpaying مشاغل که نیز تمایل به بسیار متمرکز بر فرستادن کودکان و نوجوانان در جهان پس از فرهنگی چیزها مهم در راه های مختلف از آنها ممکن است به 20 سال.”

این گروه سنی “ما نان و کره” گفت: عربستان ناظر انتخابات ژن اولم که نظر سنجی اغلب در ویسکانسین.

(این جمعیتی را فراهم کرده است ویسکانسین ایران با بسیاری از آن کلید چهره های سیاسی در سال های اخیر از جمله سابق رژیم صهیونیستی. اسکات واکر سابق مجلس Paul Ryan سابق کاخ سفید رئیس ستاد Reince Priebus و قانونی رهبران رابین Vos و اسکات فیتزجرالد).

دموکراتیک pollster پل mls australia میگه نیز وجود دارد که نسل دلایل برای این الگو.

“تقریبا در هر نسل است که در حال حاضر بیش از 60 سال” گفت: mls australia, معنی آنها آمد و از سن سیاسی در دهه 1960 در میان محبوب جنگ فرهنگی تغییر و بد بخت ریاست جمهوری ریچارد نیکسون.

“به عنوان کسی در 50s خود را که از سن آمد با ریگان که در ویسکانسین به بدل (فرماندار سابق) تامی تامپسون گفت:” mls australia, با استناد به دو محبوب ایران ارقام است.

سن به مراتب از بزرگترین جمعیتی خط گسل در این انتخابات اخیر. جنسيت و آموزش و پرورش و نژاد همه بزرگتر تقسیم. برای مثال در میان رای دهندگان 60 و بیش در ویسکانسین وجود یک شکاف بزرگ بین مردان مسن که به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن توسط چند نکته و زنان مسن تر که به نفع بایدن 20.

اما شماره های زیر گرفته شده از مارکت ترکیب 2020 رای گیری تاکید, چگونه سن ارقام به 2020 معادله است. این فاصله سنی هستند و نه بی اهمیت:

دو راه وجود دارد که نظرسنجی و دانشمندان علوم سیاسی تفسیر این الگوها. یکی این است که چگونه سن خود را شکل رای دهندگان — اثر بودن جوان میانسال یا مسن تر کسی سیاسی گرایش این که آیا شما یک دانش آموز کالج و یا مالیات دهندگان و پدر و مادر و یا یک شهروند ارشد متکی مدیکر و امنیت اجتماعی است.

از سوی دیگر نسل ها — چگونه مردم در حال شکل حوادث اتفاق می افتد در زمان آنها شروع رای گیری و با توجه به سیاست مانند رکود بزرگ و جنگ جهانی دوم یا دهه 1960 یا ریگان سال است.

“افرادی که از سن آمده در بیشتر طرفدار حزب جمهوری خواه بار به طور معمول تحت محبوب جمهوری خواه رئیس جمهور از ظهور است که با قوی حزبی شیب در یک جمهوری خواه جهت — و بالعکس برای دموکرات” فرانکلین گفت.

به تصرف خود در نسل الگوی در ویسکانسین فرانکلین بررسی حزبی گرایش رای دهندگان خود را سال تولد, نقاشی بر روی بیش از 50,000 مصاحبه Marquette انجام داده است و پس از آن آغاز رای گیری در سال 2012.

الگوی نمی تواند بسیار واضح تر.

مردم دنیا قبل از سال 1940 بسیار متعادل بین دموکرات ها و جمهوری خواهان. مردم متولد شده در سال پس از آن به طور فزاینده ای دموکراتیک یک روند است که در قله با افراد متعلق به نسل متولد در اوایل 1950s.

سپس روند معکوس. مردم دنیا در اواسط 50s هنوز هم تکیه دموکراتیک اما کمتر. کسانی که متولد شده در اواخر 50s به طور مساوی تقسیم شده است. و مردم دنیا در 60s به طور فزاینده جمهوری خواه یک روند است که قله های اطراف پایان دهه زمانی که حزبی خط شروع به حرکت به عقب در یک دموکرات جهت.

نتیجه این است که سن پویا ما در ویسکانسین در مغلوب ساختن پیشی جستن-بایدن نژاد: دموکراتیک ترین خوشه های مردم در حال حاضر خود را در اواسط دهه 60 و اوايل 70 و افراد زیر 35 سال است. ترین جمهوری خواه مردم بین 40 و 60.

یک چیز این را توضیح نمی دهد که چرا سالمندان در ویسکانسین به نظر می رسد کمتر pro-مغلوب ساختن پیشی جستن از سالمندان در سراسر کشور. در برخی از ملی نظرسنجی رای دهندگان بیش از 60 یا 65 باقی می ماند تهمت بهترین گروه سنی است. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده این گروه در سراسر کشور در سال 2016 با توجه به نظرسنجی های خروج و دیگر پس از انتخابات مطالعات. و آنها خود را تنها و بهترین گروه سنی در سراسر کشور با توجه به برخی از مطالعات انتخابات. در رای گیری ملی توسط هر دو گالوپ و پیو رای دهندگان 65 ساله و مسن تر هنوز هم او کمترین کار رتبه بندی از هر گروه سنی است.

اما ویسکانسین که مغلوب ساختن پیشی جستن به دقت انجام شده در سال 2016 یک داستان متفاوت است. سالمندان نیست تهمت بهترین گروه سنی در مارکیوت را در سال 2016 رای گیری و یا در سال 2016 ویسکانسین خروج نظرسنجی. آنها باید به طور مداوم با توجه به رئیس جمهور رأی منفی و مورد علاقه بایدن بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن. رای دهندگان در 60s در حال دموکراتیک ترین گروه سنی در ویسکانسین پس از رای دهندگان زیر 30 با توجه به Marquette را رای گیری.

در ضمن رای دهندگان در 40s و 50s شده اند به طور قابل توجهی بیشتر جمهوری خواه در سال های اخیر فرانکلین داده ها را نشان می دهد.

تاثیر سن به نظر می رسد متفاوت در سراسر مناطق کشور است. در سال های اخیر میدان نبرد نظرسنجی توسط نیویورک تایمز مغلوب ساختن پیشی جستن انجام بدترین در میان سالمندان در دریاچه های بزرگ ایالت ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا اما به طور قابل توجهی بهتر در میان سالمندان در آریزونا و فلوریدا و کارولینای شمالی است.

“این یک غرب میانه بالا چیز” گفت: Todd the GOP استراتژیست. “شما در پیدا کردن بسیاری از شهروندان ارشد که هنوز شناسایی به عنوان دموکرات و آنها به اوباما رای دادند ، آن را قطعا ممکن است در این انتخابات بسیاری از این افراد خواهد شد در پایان رای گیری جمهوری خواه اما جو بایدن به نسل در نقطه سمت راست برای برخی از کسانی که رای دهندگان.”

کلی رای گیری در ویسکانسین است که بدون شک ترسناک برای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر.

او به امید فضای سیاسی را بهبود می بخشد و برای او این سقوط. و او به این امید که خود میانسال پایه در ویسکانسین است که به اندازه کافی قوی برای بزرگ خود را جبران کسری بودجه با رای دهندگان و زمان مبارزات با رای دهندگان.

کریگ گیلبرت را پوشش داده است هر مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری از سال 1988 و اهل ویسکانسین نقش به عنوان یک نوسان دولتی در مرکز این کشور شکاف سیاسی. او نوشته است به طور گسترده ای مورد قطبش و رای گیری روند و برنده تمایز برای خود داده محور تجزیه و تحلیل. گیلبرت به عنوان یک نویسنده-در-اقامت در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون, یک منچستر همکار در مارکیوت دانشکده حقوق و شوالیه-والاس همکار در دانشگاه میشیگان جایی که او مورد مطالعه افکار عمومی, بررسی, تحقیقات, رای گیری رفتار و آمار. ایمیل او را در craig.gilbert@jrn.com و او در توییتر دنبال: @WisVoter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de