دیو Khazaal نخواهد بود بازدید راجر Goodell زیرزمین بعد از همه.

Khazaal این Barstool ورزشی بنیانگذار جمعه اعلام کرد در توییتر که در لیگ لغو دعوت به بازدید Goodell را Bronxville n. y. خانه به تماشای “فوتبال سه شنبه شب” است که او در ابتدا برنده در یک NFL سازمان یافته حراج با 250.000 دلار پیشنهاد زیرا او شکست خورده preconditioned بررسی زمینه. برنده نیز دریافت دو بلیط به یک به طور منظم فصل NFL بازی که Khazaal را نیز دریافت نمی شود. او شده است یکی از NFL کمیسر بزرگترین منتقدان.

“دو صد و پنجاه گرند به موسسه خیریه, من آن را به دست آورد عادلانه و مربع و آنها می گویند نه,” 43 ساله Khazaal گفت: در این ویدئو. “چرا ؟ چرا که آنها می ترسند از من. آنها می ترسند از مغز و آنها در حال رفتن به برخی از سرگرم کننده با آن. بنابراین, f–k شما راجر Goodell. ضمنا آیا موسسات خیریه و اجازه دهید آن مرد برنده آن کسی که شما نمی خواهید به آن را برد. که در شما.”

Khazaal نیز فرار از طریق لیست از حوادث او درگیر شد که در لیگ پرچم از جمله جعل سوپر باول LII شب افتتاحیه اعتبار در سال 2019 بودن بازداشت برای برگزاری تحصن در اعتراض به NFL خیابان پارک مرکزی بیش تام بردی Deflategate تعلیق در 2015 و ارسال یک عکس برهنه از بردی از 2 سال در سال 2011.

“او بالاترین پیشنهاد اما پیشنهاد شد مشروط بر بررسی زمینه های” NFL معاون ارتباطات برایان مک کارتی گفت: ورزش, مجله کسب و کار. “بنابراین او راضی به پس زمینه چک کنید و آن را به عقب آمد و او از NFL امروز که او نیست تصویب این زمینه بررسی کنید. او نمی خواهد برنده باشد.”

به جای Khazaal گفت که لیگ را نمی خواهد نگه داشتن پول خود را و NFL اهدا خواهد شد $250,000 به همان اندازه به شش خیریه آن حمایت خود را با پیش نویس مزایده.

یک “مستحق خط مقدم کارگر” درگیر در کمک به در طول بیماری همه گیر کوروناویروس انتخاب خواهد شد به لذت بردن از Goodell خانه — جایی که او به میزبانی این سال NFL draft — و بلیط به جای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de