این 2021 Ford Bronco, ورزش, بزرگ subcompact SUV و مدل سوم برای پیوستن به فورد F +0.30% توسن خانواده Suv ها. حتی اگر توسن ورزشی است که برخی از یک ظاهر طراحی شده از بزرگتر کامیون مبتنی بر توسن توسن ورزشی است که بر اساس یک SUV متقاطع پلت فرم. آن را بزرگتر از Ford EcoBoost و کوچکتر از فرار.

فورد تنها شرکت ارائه بیش از یک subcompact SUV: نیسان به فروش می رساند و لگد و سرکش, ورزش, مزدا CX-3 و بزرگتر CX-30 و پس از آن وجود دارد جیپ Renegade و قطب نما. در حالی که برخی از این بزرگتر subcompact Suv ها با هدف روز به روز زندگی توسن ورزشی طراحی شده است برای ماجراجویی.

این Ford Bronco, ورزش,


فورد

این SUV تست شده در سخت خارج از جاده محیط و خود را 8.8 سانت از زمین ترخیص کالا از گمرک, هدف ساخته شده در داخل و زمین سیستم مدیریت ساخته شد برای آن دسته از رانندگانی که مشتاق به کشف. اندازه آن طرح و قابلیت آن را منطقی رقیب با جیپ قطب نما و سوبارو Crosstrek.

بررسی کنید: اولین نگاه تویوتا جدید RAV4 plug-in hybrid

حتی اگر شما یک off-road علاقه مندان وجود دارد مقدار زیادی در مورد جدید توسن ، آن اختیاری ارائه می دهد یک موتور (برآورد) 245 اسب بخار و 8-سرعت انتقال خودکار و درایو تمام چرخ ها آمده استاندارد با یک به روز رسانی 4-wheel-drive سیستم به عنوان یک گزینه. محموله منطقه طراحی شده است برای برگزاری دو درست دوچرخه کوهستان. وجود دارد هوشمندانه داخلی راه حل های ذخیره سازی که در مفید آمده است در این که آیا شما در شهر و یا در یک سفر کمپینگ. و 2021 توسن ورزش می آید استاندارد با قابل توجه ویژگی های ایمنی از جمله فورد Co-Pilot360 مجموعه از پیشرفته ایمنی.

چه چیزی جدید است ؟

این 2021 توسن ورزشی است که یک مدل جدید است.

آنچه که ما دوست داریم
  • طراحی شده برای ماجراجویی در فضای باز با صوفس (جاده) لغو احکام صادره ی
  • مرتبط با جدید توسن با جرم بیشتر درخواست تجدید نظر
  • هوشمندانه داخلی فوق العاده راه حل های ذخیره سازی
  • پیشرفته 4WD تکنولوژی کمک می کند تا off-roaders از همه توانایی
آنچه که ما نمی
  • هیچ دو چرخ-مدل درایو است که می تواند صدمه دیده است MPG
  • بالا سطح تر و تمیز می تواند گران
چه مقدار ؟

توسن ورزشی: $28,155 + $1,495 dest.

البته وجود خواهد داشت مقدار زیادی از گزینه ها و طعم توسن, ورزش, اما قیمت پایه جذاب است.

اقتصاد سوخت

این 2021 Ford Bronco ورزش می آید با یک انتخاب از دو powertrains و می آید استاندارد با تمام چرخ دیسک. پایه موتور 181 اسب بخار 1.5 لیتری توربوشارژ 3-سیلندر استفاده می کند 8-سرعت انتقال خودکار. این است که یک نسخه از یکی از موتورهای فورد فرار. در حالی که فورد نشده اعلام کرد اقتصاد سوخت پیش بینی ما این موتور عملکرد اعداد است که بهتر از بزرگتر فرار – و یا بهتر از 26 mpg city/31 mpg hwy/28 mpg ترکیب شده است.

این اسپرت موتور توربوشارژ 2.0 لیتری 4 سیلندر با برآورد 245 اسب بخار می آید استاندارد با بدلندز تر و تمیز. 8-سرعت انتقال خودکار همراه با روغن کولر دستی تغییر حالت و فرمان-چرخ سوار دست و پا زدن شیفت. فورد نشده منتشر شد اقتصاد سوخت اعداد برای این موتور.

همچنین در MarketWatch: عضلانی آمریکایی: ما مقایسه شورلت کامارو دوج چلنجر

برای مقایسه جیپ قطب نما همراه با 2.4 لیتری موتور و 9 سرعته خودکار با امکان 4WD. هنگامی که مجهز به 4WD قطب نما اقتصاد سوخت است 22 mpg city/30 mpg hwy/25 mpg ترکیب شده است. سوبارو Crosstrek شده 2.0 لیتری 4 سیلندر با حمایت یا انتقال کاربر یا به طور مداوم متغیر (CVT). مانند توسن ورزش می آید استاندارد با تمام چرخ دیسک. با CVT این Crosstrek رتبه در 27 mpg city/33 mpg hwy/30 mpg ترکیب شده است.

ویژگی های استاندارد و گزینه های

این 2021 Ford Bronco ورزش می آید در پنج مدل: پایه خم بزرگ خارجی, بانک بدلندز و اولین نسخه. AWD استاندارد در تمام مدل و بدلندز می آید با به روز رسانی 4-wheel-drive سیستم. در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد این مدل تا کنون:

این پایگاه توسن ورزشی است که توسط یک صفحه 181 اسب بخار (est) 3-سیلندر 1.5 لیتری توربوشارژ موتور با 8-سرعت انتقال خودکار. همه توسن ورزشی آمده استاندارد با نسخه تمام چرخ دیسک به علاوه 17 اینچ چرخ و چراغهای LED. شرکت Pilot360 مجموعه ای از ویژگی های ایمنی پیشرفته نیز استاندارد است. این شامل blind spot اطلاعات با عبور ترافیک هشدار به جلو برخورد هشدار اتوماتیک بالا تیرها و قبل از برخورد با کمک ترمز اضطراری اتوماتیک و تشخیص عابر پیاده. اضافه کردن Co-Pilot360 کمک+ می افزاید تطبیقی کروز کنترل ، همگام 3 عمل از طریق 8 اینچ صفحه نمایش لمسی همراه با هر توسن ورزش به عنوان نشانی از زمین و مدیریت سیستم با G. O. A. T. (می رود بیش از هر نوع زمین) حالت.

از خم بزرگ می افزاید: آسان برای تمیز کردن پارچه صندلی پلاستیکی محموله طبقه چراغ مه شكن و یک صفحه لمسی بخش همراه درب که در آن شما می توانید با وارد کردن کد. این به این معنی شما نمی نیاز به حمل کلید های خود را با شما در حالی که شما در حال دوچرخه سواری و یا در حال اجرا است.

بعد بیرونی بانکاضافه می کند که سیاه و سفید 18-اینچی آلیاژ چرخ, چرم, قدرت قابل تنظیم گرم در جلوی صندلی برای راننده و مسافر جلو, یک گرم فرمان و USB و یک پورت C. این مدل همچنین دارای بدن-رنگ دستگیره درب و پنجره مشبک است.

این بدلندز مدل قدرتمند ترین و یکی از مهمترین جاده قادر به این گروه است. (دیگر اولین نسخه limited-edition مدل آن نیز بدلندز جاده ویژگی های). این توسن ورزشی با استفاده از 2.0 لیتری توربوشارژ 4 سیلندر و 8-سرعت انتقال خودکار با دست و پا زدن شیفت. این SUV زمین سیستم مدیریت دارای دو حالت بیشتر: گل/برف و سنگ خزیدن. بدلندز نیز به روز رسانی شده سیستم 4WD با قفل حالت بزرگتر جاده شوک و بیشتر زمین ترخیص کالا از گمرک. این نسخه برای اولین بار تنها مدل های که آمده استاندارد با اندازه کامل زاپاس.

مرتبط: چگونه به را انتخاب کنید سطح تر و تمیز و گزینه های هنگام خرید یک ماشین جدید

این اولین نسخهمحدود به 2000 واحد منحصر به فرد badging به علاوه جاده ویژگی های بدلندز و نشانه های یک ظاهر طراحی شده و امکانات بیرونی بانک ها.

ایمنی

فورد اعلام کرده است اطلاعات اولیه در مورد ویژگی های ایمنی که در دسترس خواهد بود با 2021 Ford Bronco ورزش است. در علاوه بر این به کیسه هوا و دوربین یکدفعه شرکت Pilot360 مجموعه ای از ویژگی های ایمنی پیشرفته خواهد آمد استاندارد است. این به این معنی است که هر توسن ورزش خواهد آمد با خودکار ترمز اضطراری با عابر پیاده, تشخیص blind spot detection به جلو هشدار دهنده برخورد با نگه داشتن کمک و اتوماتیک بالا پرتوهای. نسخه گسترش یافته از این مجموعه به نام شرکت Pilot360 کمک به+ خواهد بود یک گزینه در دسترس. این را اضافه کنید تطبیقی کروز کنترل خط محور و بیشتر.

پشت چرخ

این 2021 Ford Bronco ورزشی مجهز شده است که بیشتر خارج از جاده قادر به از نیسان NSANY, -0.69% Rogue ورزش یا مزدا MZDAY, -2.75% CX-30. اما ما انتظار فورد راحت خواهد بود در بزرگراه اما شاید بدون همان دست زدن به ویژگی های. وسایل نقلیه مانند سوبارو Crosstrek و جیپ Compass نمونه های خوبی از وسایل نقلیه است که ساخته شده برای آسفالت و خاک است که هنوز هم صالح متمایل روزانه رانندگان است. ما پیش بینی توسن ورزش را دنبال کت و شلوار.

اتومبیل های دیگر را در نظر بگیرید

2020 سوبارو Crosstrek — یکی از سوبارو را FUJHY, -1.23% محبوب ترین مدل های Crosstrek مقدار زیادی از محموله های فضایی خود را روز به روز نیاز و همچنین ترخیص زمین و خارج از جاده اعتماد به نفس را برای ماجراهای در backcountry. و تمام مدل های که با CVT شامل چشمگیر بینایی مجموعه از راننده کمک و پیشرفته ویژگی های ایمنی.

2020 جیپ Compass — لذت بخش برای رانندگی و مجهز جیپ قطب نما است که توانایی به شما راه مورد ضرب و شتم. وقتی که می آید به جاده قابلیت آن Trailhawk مدل خواهد بود یک رقیب برای توسن ورزش بدلندز.

2020 نیسان Rogue ورزش — در حالی که سرکش ورزش نیست طراحی شده برای آفرود راه جیپ و سوبارو هستند, آن ارائه می دهد مقدار زیادی از محموله های فضایی و آرایه ای موثر از ویژگی های ایمنی. اما آن را کمی طولانی در دندان با وجود های اخیر خفیف به روز رسانی.

استفاده سوبارو جنگل — جنگل به زمین ترخیص کالا از گمرک و استاندارد AWD برای آینده خود تفرج خانواده. آن را بزرگتر از توسن اما به عنوان یک خدمت خوب تمام اطراف SUV و می توانید برخی از آنچه توسن ورزشی ساخته شده است به انجام. همچنین می آید با ویژگی های ایمنی که برای سوبارو شناخته شده است. استفاده سوبارو با کمتر از 30000 کیلومتر می تواند برای حدود $20,000 بسته به مدل.

استفاده تویوتا RAV4 — تویوتا RAV4 بزرگتر از توسن اما یک محموله عظیم منطقه بارهای از عقب-صندلی legroom نیست و ثابت تویوتا قابلیت اطمینان. استفاده می شود و تویوتا RAV4 با کمتر از 30000 کیلومتر می تواند برای حدود $22,000 بسته به اینکه کدام نسخه می کنید. به دنبال یک AWD مدل اگر شما می خواهید تمام فصل اعتماد به نفس – اما آیا طرح بر روی هر سخت آفرود.

همچنین بخوانید: جوانب مثبت و منفی از خرید یک گواهی ماشین استفاده می شود

سوال شما ممکن است بپرسید

چقدر 2021 Ford Bronco, ورزش, هزینه ؟

فورد نشده اعلام کرد قیمت گذاری نشده است, اما ما انتظار داریم قیمت Ford Bronco, ورزشی برای شروع در مورد $25,000.

است Ford Bronco, ورزش, همان فورد فرار ؟

هیچ. در حالی که 2021 Ford Bronco, ورزش, سهام برخی از پلت فرم قطعات با فورد Escape, بدن, داخلی و خارج از جاده قابلیت همه منحصر به فرد به توسن, ورزش, و ورزش کوچکتر از فرار. در نظر توسن ورزش به ناهموار subcompact SUV ساخته شده برای یک ماجراجویی در شیوه زندگی و فرار به عنوان بزرگتر خانواده حمل و نقل خودرو به اطراف شهر.

که در آن خواهد شد 2021 Ford Bronco, ورزش بود ساخته شده است ؟

فورد توسن ورزشی ساخته خواهد شد در فورد گیاه در ارموسییو ٬ سونورا, مکزیک.

Stringcheeseincident مشاوره

این Ford Bronco, ورزشی است که در اینجا پس از انتظار زیاد. این است که زیادی subcompact SUV که خواهد بود خوب برای outdoorsy انواع – افرادی که می خواهند به اردوی پیاده روی و یا دوچرخه سواری در کوهستان در تعطیلات آخر هفته. آن طراحی داخلی باعث می شود آن را جذاب خودرو به صورت روزانه استفاده بیش از حد آن را به عنوان یک مقدار زیادی از فضای به علاوه همه کاره محموله منطقه است. این 5 subcompact passenger SUV دارای قابلیت های و امکانات و بسته بندی را در سوبارو Crosstrek و جیپ قطب نما و اختیاری آن موتور باید به ارائه بهترین در کلاس قدرت. ما توصیه پرش مدل پایه, بنابراین شما می توانید از ویژگی های بیشتر. علاوه بر این مگر اینکه شما واقعا نیاز به حداکثر صوفس (جاده) قابلیت بدلندز ارائه می دهد و ما انتظار داریم بسیاری از افراد خواهد بود خوشحال با خم بزرگ و یا بانک های خارجی مدل.

همچنین ببینید: این 3 EVs هستند با کمترین هزینه خود را به بیش از 5 سال

این داستان در اصل زد Autotrader.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de