سهام در آسیا بودند بالاتر اوایل روز شنبه پس از تجمع در بازار آمریکا هدایت می شود خوش بینی بیش تدریجی بهبود اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

ژاپن Nikkei NIK +1.44% رهبری راه را تا حدود 1.5 درصد به عنوان سرمایه گذاران نگاه به بانک مرکزی ژاپن سیاست تصمیم بعد از آن در روز برای یافتن سرنخ هایی در مورد چشم انداز اقتصادی. دلار ایالات متحده و ین ژاپن و تجارت بود که کمی تغییر کرده است.

سهام چینی مخلوط شد با شانگهای کامپوزیت SHCOMP, -1.59% در مورد 0.5% اما هانگ سنگ در هنگ کنگ HSI, -0.35% تا 0.75%

سهام در استرالیا XJO, +0.98% پیشرفت کمی بهتر از 1% وجود دلسرد اخبار اقتصادی چهارشنبه. آخرین هفتگی payman داده بی قراری با فرکانس بالا در اقتصاد است. داده ها را برای هفته منتهی به 27 ژوئن نشان داد که 1% کاهش در حقوق و دستمزد اشتغال مشخص شده و برای اولین بار در هفته-به-هفته کاهش از آوریل 25. کارل واینبرگ اقتصاددان ارشد در فرکانس بالا اقتصاد بوده و امید برای نتیجه بهتر. “دو هفته قبل از تمدید مستند در ویکتوریا استخدام شد و در حال حاضر در حال سقوط” او می گوید. “این باعث می شود ما عصبی است.”

یک دوم شاخص Westpac-ملبورن موسسه شاخص استرالیا ضریب اطمینان مصرف کننده کاهش 6.1 درصد به 87.9 در ماه جولای از 93.7 در ماه ژوئن در یک تجدید حیات در Covid-19 موارد است. Westpac اقتصاددان ارشد, بیل ایوانز می گوید: کاهش اعتماد به نفس برعکس تمام ماه گذشته چشمگیر سود در نظر گرفتن این شاخص به سطوح ضعف دیده می شود ممکن است اما هنوز هم خروج از آن 16 درصد بالاتر از ماه آوریل شدید کم 75.

نیوزیلند NZX-50 NZ50GR, +0.61% به دست آوردن برای سومین روز, اضافه کردن 0.5% در اوایل تجارت است. سود در سراسر هیئت مدیره با Ryman بهداشت و درمان RYM, +1.87% a2 , شیر دستگاه های خودپرداز +0.19% و تماس با انرژی CEN +0.71% رانندگی این شاخص را افزایش است. کلیسای نرم افزار PPH, +0.70% ushpay تمدید زیان انداختن 1.9% پس از 8.4 درصد سقوط روز قبل از زمانی که خود را سهامداران عمده به فروش بخشی از سهام خود. سهام باقی مانده است بهترین عملکرد را در شاخص سال تا به امروز با 106% به دست آورید.

مالزی ارسال شده مثبت داده است. ممکن است آمار بیکاری نشان دهنده نشانه های دلگرم کننده است که بازار کار فشار, ممکن, کاهش, UOB می گوید. وجود دارد کمتر اضافی افراد بیکار در ماه مه کمتر گیرندگان جدید تحت کارمند دستمزد حفظ و دستمزد یارانه برنامه ها و افزایش فرصت های شغلی, UOB یادداشت ها. این بانک می گوید: این تا حدودی به دلیل این کشور اقدامات محرک اقتصادی و کسب و کار بیشتر اجازه کار از اوایل ممکن است. مالزی سهام FBMKLCI, -0.10% و تجارت بود که کمی در سبز در اوایل روز شنبه.

داستان شده بود از داو جونز اخبار روز و آسوشیتد پرس گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de