مینیاپولیس – وجود دارد پرنیان که در آن خیابان های شیکاگو در دیدار 38th خیابان که می رسم جمعیت. روز و شب خشمگین و کنجکاو در راه رفتن به تقاطع در جنوب مینیاپولیس.

آن است که در آن جورج فلوید کشته شد مارس 25, سیاه تماس برای یک مادر که از بین رفته است به مدت دو سال در حالی که یک افسر پلیس نگه داشته و زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. فلوید مرگ گرفته شده در یک ویدئو که گسترش در سراسر جهان به دنبال داشت تظاهرات در سراسر کشور و اتهامات جنایی علیه چهار نفر از افسران.

به عنوان مینیاپولیس افتخارات فلوید روز پنج شنبه آن است که این سایت که در آن فلوید گریه “من نمی توانم نفس بکشم” – برخی از آخرین کلماتی که تکرار شده اند در تظاهرات در سراسر ایالات متحده آمریکا – که به عنوان توپی از یاد.

فلوید بود 46. نام او تصویر و حافظه ها همه جا هستند در این گوشه در گل های رنگارنگ مرتب در محافل و رنگارنگ زبان chalked به خیابان.

افرادی که به اینجا می آیند می گویند قرعه کشی فراتر از آنچه که دیده می شود.

جورج Floyd: عزاداران همگرا در یادبود به یاد داشته باشید یک غول مهربان’

یک ملت سوگوار: جورج فلوید یادبود آمریکایی ها به ارمغان می آورد با هم در عزاداری, خشم مانند قبل از هرگز

دوون Whittier, 27 یک مهندس به دست آورده است که مدرک خود را در دانشگاه مینه سوتا پرواز به شهر از دالاس خانه بعد از ظهر سه شنبه و در گوشه ای از 38 و شیکاگو توسط آن شب. او تا به حال تجربه آن را برای خود وهیتیر گفت و گریه کردم وقتی که او اولین نگاه اجمالی.

“این جایی است که همیشه در خانه برای من است. بنابراین من تا به حال به احساس می کنید آنچه در جامعه احساس” گفت: Whittier, 27. “چه شده است نشان داده شده در مقیاس ملی است و این معنا از جامعه است که احساس می کنم و ببینید در حال حاضر. وجود دارد هیچ قراری. هیچ ترساندن. وجود دارد هیچ چشم هر نوع اجرای قانون و یا حضور نظامی. وجود دارد موسیقی است. وجود مواد غذایی است. وجود دارد مردم خندان و همچنین پرداخت خود احترام می گذارد.”

پنج شنبه, مظنونان حمله به دانشگاه Ilhan عمر D-Minn.; وال Demings D-Fla.; و ماکسین واترز D-کالیفرنیا.; و مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون جمع خارج فنجان مواد غذایی در نزدیکی که در آن فلوید کشته شد. آنها را متوقف و به دعا و صحبت با مردم جمع شده بودند خارج از فروشگاه.

در یک مرحله که تعیین شده بود تا یک سازمان فریاد زد به جمعیت “می گویند نام او.” آنها پاسخ داد: “جورج فلوید.”

Briana Matrious آمد از کاج شهرستان مینه سوتا به بازدید از این بنای یادبود. او نوشت: در پیاده رو “400 سال از روح زخم آمدن به سطح.”

“ما تلاش شد” Matrious گفت. “چه کنیم که با غم و اندوه? چه کنیم با این غم ؟ چه کنیم که صدمه دیده است که بسیار عمیق است؟”

در همین سایت شنبه شب موسیقی متن فیلم بود ریتم و بلوز. Bratwurst sizzled در کوره. دیگر روز آن ممکن است نیواورلئان-سبک جاز و عطر همبرگر در هوا.

جمعیت واژک از آوردن پدر و مادر فرزندان خود را به افراد جوان قدم زدن در گروه مسن Minnesotans نمایش به تنهایی. برخی از حمل گل. ترین ژست برای عکس. در شب شمع آمد.

پلیس دور ماندن. شده است وجود دارد 10 p. m. مقررات منع رفت و آمد در محل در مینیاپولیس برای روز. این اجرا در 38 و شیکاگو است. هیچ نیازی نیست وجود دارد.

“آن را مانند مکه. آن را مانند رفتن به شهر واتیکان. تو را که زیارت به ببینید که در آن ریشه گذاشته شد برای چیزی که بسیار مهم است برای همه در اینجا” گفت: Josiah McFadden, 23, اخیر دانشگاه مینه سوتا فارغ التحصیل ساخته شده است که اولین سفر خود را به سایت روز شنبه و آمد دور نقل مکان کرد. “آن را مانند یک شات اسپرسو برای عدالت است. این که چگونه من آن را ببینید. نیرو. دیوانه کننده است. انده. این یک عجله از احساسات است که من قبل از تجربه هرگز.”

این یادبود در محل فلوید مرگ یکی از چندین سراسر شهرستان. این فلوید یادبود در حال وقوع است روز پنج شنبه در شمال مرکزی دانشگاه که در آن هزاران نفر از عزاداران انتظار می رود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de