در حالی که هارون قاضی در حال آماده سازی برای تنظیم به این فصل بدون یانکی ها طرفداران سوم baseman مت چپمن نشان می دهد که اوکلند را باید بدون مشکل.

به عنوان تیم اطراف لیگ دست و پنجه نرم کردن با چگونه که مسئولیت رسیدگی به زندگی بدون تماشاگر را در خود ballparks, Chapman توضیح داد که بازی sans طرفداران در اوکلند سالن بزرگ ممکن است یک مزیت برای یک دلیل است که حق رای دادن تلاش کرده است برای قرار دادن ته در کرسی در pasts فصل پر کردن به طور متوسط تنها حدود 44 درصد از ورزشگاه بیس بال ظرفیت در فصل گذشته.

“بسیاری از بازی های ما خیلی آرام در کل ما استفاده می شود به داشتن بیش از حد بسیاری از طرفداران در بازی ها” چپمن به خبرنگاران گفت: روز پنج شنبه زوم تماس بگیرید. “من فکر می کنم تیم های دیگر در آینده و دیدن هیچ طرفداران و بزرگ خالی ورزشگاه و ممکن است آن را کمی سرد در شب آن را فقط پخش به نفع ما است. ما مورد استفاده برای بازی وجود دارد. ما مورد استفاده برای بازی در مقابل اما بزرگ یا کوچک یک جمعیت است.”

با وجود عدم حضور در یک رفت و 52-38 در اوکلند در فصل گذشته.

در حالی که خالی ورزشگاه ممکن است یک مشکل برای چپمن 27 سال تمام ستاره بود که برخی از مسائل را با این تیم بازگشت برای بهار آموزش 2.0 بود که برگزار شد تا بیش از دیر رسیدن و coronavirus مسائل مربوط به تست.

“من می دانم که این اشتباه صادقانه اما تا به حال ما شده است کمی بیشتر فعال و بدست بچه ها به شهر قبلی مانند برخی از سازمان های دیگر را کردم و تست انجام می شود وجود دارد هرگز یک تست تاخیر به دلیل ما نمی خواهد آن را قطع که نزدیک” چپمن گفت. “این کسی تقصیر per se, اما زمانی که شما صبر کنید تا آخرین لحظه به انجام همه چیز در نهایت همه چیز در حال رفتن به گرفتن به شما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de