عجیب و غریب سیبری گرما و یک رکورد رشته از درجه حرارت بالا در طول روز در حال حاضر به طور معمول ابکی واشنگتن تابستان دو از یک تعداد انگشت شماری از پدیده های آب و هوایی اضافه کردن به بهداشت عمومی استرس COVID-19.

Midweek ترین مجازات درجه حرارت شروع به عقب نشینی در سراسر جنوب ایالات متحده آمریکا آب و هوا خدمات گفت: اما حرارت را در افزایش شرقی ایالات متحده و شمال دشت بالا. های گرم پایین یک شبه را فراهم خواهد کرد بسیار امداد اضافه کردن به استرس در بدن به خصوص برای افراد مسن و کودکان و کسانی که با مسائل مربوط به سلامت و عوامل در حال حاضر نهفته خونتان coronavirus مورد بار به صورت نقاط کشور.

این حوادث استوک طولانی مدت بحث بر سر چگونه آب و هوا و آب و هوا به خصوص انسان ساخته شده تغییرات آب و هوایی مرتبط هستند.

این درست است که تابستان است, بله,, گرم, برای بسیاری از نیمکره شمالی است. این هم درست است که آب و هوا و آب و هوا ها قابل تعویض نیست نظر. اما علم اتصال بلندمدت تغییر آب و هوا به اثرات غیر معمول و مکرر کوتاه مدت آب و هوایی در حال تحول است و پیگیری ضبط و مطالعه این تغییرات باقی مانده تمرکز در سازمان هواشناسی.

“این انتخاب شما چه کسی به شما می خواهم به جای اعتماد در مورد اینکه آیا گرمایش جهانی باعث می شود طوفان گرمسیری قوی تر آتش سوزی شدید و یا گرما و بارش افراط و بیشتر رایج است. این دانشمندان در حال مطالعه این مسائل ؟ و یا برخی از contrarians تلاش به شما بگویم داستان شما ممکن است مانند شنوید ؟ ” گفت: Stefan Rahmstorf سر از زمین سیستم تجزیه و تحلیل در پوتسدام موسسه آب و هوا تاثیر پژوهش های اخیر توییتر موضوع. او پرداختن به قوی تعداد منتشر شده و کارشناسی آب و هوا, دانشمندان, دنبال, در پایگاه داده وب سایت علوم.

پس از سال 1980 وجود داشته است سه رکورد روزانه درجه حرارت بالا برای هر دو پایین ضبط مجموعه در ایالات متحده با استفاده از ترکیب NOAA و ناسا اطلاعات 2020 شده است این سیاره دوم-گرمترین سال در تاریخ ثبت شده از طریق ژوئن.

اما در مورد پایتخت ایالات متحده, به عنوان مثال, آن را در درجه حرارت خود را در تمرکز آن را ثابت زنجیره ای از روز بدون بالا زیر 90 درجه پس از 25 ژوئن به یک خط است که نمی توان به راحتی پرتاب کنار به عنوان نمونه. این شهر تا به حال 20 روز مستقیم با 90 درجه یا درجه حرارت های بالاتر از طریق پنج شنبه قبل از اندکی استراحت در روز پنج شنبه. رکورد قبلی رگه های از 21 روز راه اندازی شد در سال 1980 و 1988. به طور معمول واشنگتن می بیند رگه از هشت به 10 روز از 90-درجه حرارت در یک سال داده شده.

“این است که زمان از سال که داغترین درجه حرارت به طور معمول ثبت شده در بسیار از کمتر از 48 ساخت آن را سخت تر به مجموعه ای از پرونده” می نویسد: لیندا لام برای کانال آب و هوا. “گرما را تداوم بیشتر قابل توجه از جنبه های این الگو.”

در ضمن این سال سیبری موج گرما تولید تغییر آب و هوا را بیشتر آشکار رد پا از آب و یک فلش جدید مطالعه می گوید.

مطالعه هماهنگ با جهان آب و اسنادی انجام شد در دو هفته و هنوز قرار داده شده است از طریق موشکافی بررسی دقیق و منتشر شده در مجله علمی. اما محققان که تخصص در این زمان واقعی مطالعات برای جستجوی اثر انگشت از تغییرات آب و هوایی در حوادث شدید معمولا کار خود را دریافت کنید بعد منتشر شده در کارشناسی, مجله و استفاده از روش های است که در خارج از دانشمندان می گویند استاندارد هستند و ثابت شده است. جهان آب و هوا تخصیص گذشته کار پیدا کرده است برخی از افراط و آب و هوا نمی شد باعث تغییر آب و هوا که همچنین باید گزارش شود.

این نوع از زمان واقعی و یا فلش, مطالعه, مهم است که برای ردیابی گاهی اوقات مبهم تغییرات در راه تغییر آب و هوا دانشمندان می گویند. و آن دسته از دانشمندان اصرار دارند که پوشش رسانه ای از این بررسی عبارتند از: چگونه مطالعات فرمت آیا آنها بررسی شده و اینکه آیا منافع خصوصی ممکن است تامین مالی چنین کاری.

کارشناسان در آب و هوا مرکزی می گویند رسانه های عمومی و کالبد شکافی از آب و هوا و آب و هوا است که به طور فزاینده ای با تکیه بر مهم “انتساب علم” یک منطقه رو به رشد است که با هدف بررسی ارتباط بین آب و هوا و آب و هوایی شدید در قسمت با مدل سازی. شدید آب و هوا رویداد ممکن است صرفا “ناشی از” تغییر آب و هوا. و یا یک رویداد ممکن است نرمال در نظر گرفته شود اگر نادر است. اما وجود گرم شدن کره زمین می تواند آب و هوا رویداد قوی تر یا طولانی تر آخرین اطلاعات به طور فزاینده ای نشان میدهد. آب و هوا و دانشمندان در حال ساخت پیش بینی و مدل سازی با فرض حالات آینده با بیشتر و کمتر CO2 در هوا. این مطالعات ممکن است کمک به شکل دادن به سیاست است که آماده ساحلی دولت یا عمومی-مقامات بهداشتی برای تغییر آمده است.

گرمای شدید همراه است با هوا رکود که تله آلاینده و می تواند باعث بیماری های تنفسی مانند آسم. گرمای شدید تنش محصولات کشاورزی و تامین مواد غذایی بدتر خشکسالی و افزایش تقاضا برای تهویه مطبوع — افزایش سرمایش هزینه ها و زور زدن به شبکه برق.

سوزان درجه حرارت بیش از چند روز یک قسمت از آب و هوایی شدید است که ممکن است به راحتی به گرم شدن کره زمین, اما آن را تنبل به طور مستقیم لینک شدید همه عناوین به تغییر آب و هوا حداقل در حال حاضر. برای مثال گرم شدن جهان فراهم می کند و انرژی بیشتری برای این شديد محلی طوفان به دلیل گرم تر و مرطوب محیط زیست است. اما رفتار “برشی” در گرم شدن جهان هنوز نامشخص است و برشی لازم برای تشکیل گردباد, توضیح می دهد که آب و هوا مرکزی.

چه در مورد کسانی مرگبار آتش سوزی کالیفرنیا? به طور متوسط سالانه آتش سوزی های نجومی در غرب ایالات متحده است که 105 سال دیگر می سوزد و شش بار به عنوان بسیاری از هکتار و سه بار به عنوان بسیاری از آتش سوزی های بزرگ (بیش از 1000 هکتار) از آن در 1970s. آیا نگهداری سیم برق و جنگل بوته در بازی در یک نقش بیش از حد. بله, کارشناسان می گویند, اما نگران کننده به آنها را اخراج مقصر آب و هوا-تغییر عوامل هر زمان که حضور دیگر همکاران وجود دارد.

همانطور که برای تصویر بزرگتر, سازمان جهانی هواشناسی گفت: پیش بینی ها نشان می دهد وجود دارد 20% شانس که میانگین درجه حرارت جهانی خواهد بود 1.5 درجه سانتیگراد (2.7 فارنهایت) بالاتر از pre-میانگین صنعتی در حداقل یک سال 2020 و 2024. 1.5 C علامت سطح کشور به توافق کلاه گرمایش جهانی در داوطلبانه در توافق پاریس.

دفعات بازدید:در اینجا به همین دلیل کربن تولید گازهای گلخانه ای در, آب و برق می تواند حتی در یک اقتصاد قدرتمند

در حالی که جدید سالانه بالا ممکن است پس از چند سال با کاهش درجه حرارت متوسط شکستن آستانه است که می تواند به عنوان شواهد بیشتری است که تلاش های بین المللی برای جلوگیری از تغییر آب و هوا کار نمی کند به اندازه کافی سریع.

“این نشان می دهد که چگونه نزدیک ما در حال گرفتن به آنچه که توافق پاریس در تلاش است برای جلوگیری از, گفت:” مکس Glazer, مدیر آب و هوا خدمات در سازمان جهانی هواشناسی صحبت به آسوشیتد پرس.

Glazer گفت: این غیر ممکن است که کشور را مدیریت برای رسیدن به هدف مجموعه در پاریس از همراهی گرم شدن کره زمین و زیر 2 درجه سانتیگراد (3.6 فارنهایت) در حالت ایده آل بیش از 1.5 C پایان قرن.

“اما هر گونه تاخیر فقط کاهش می یابد پنجره که در آن وجود دارد هنوز هم زمان برای معکوس کردن این روند و به همراه متوسط به پایین را به کسانی که محدودیت,” او گفت: AP.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de