Apple Inc. سهام بسته در یک رکورد جمعه در نشانه ای از خوش بینی برای صنعت گوشی های هوشمند توانایی مقاومت در برابر COVID-19 بحران است.

اپل AAPL +2.84% سهام اضافه شده 2.9% در جلسه به روز در $331.50. این علامت برای اولین بار رکورد بسته شدن بالا پس از Feb. 12 زمانی که سهام به پایان رسید در $327.20 و 11th رکورد کلی این سال با توجه به FactSet داده است.

اپل آمده است تحت فشار در ماه های اخیر به عنوان همه گیر مجبور فروشگاه تعطیلی و طلیعه یک دوره ضعیف تر مصرف کننده اعتماد به نفس, اما برخی از تحلیلگران به نظر می رسد خوش بین در مورد این شرکت مسیر در حال حاضر که در فروشگاه در حال بازگشایی و هزینه های مصرف کننده همچنان به دوباره بجای اول برگشتن.

“با حدود 350 میلیون …اپل در مقید کردن پنجره ارتقا فرصت” ما معتقدیم [اپل] دهکدهای یک فرصت منحصر به فرد برای ضبط این تاخیر supercycle فرصت با عمده 5G چرخه در افق که شامل یک میزبان از گوشی های هوشمند جدید نسخه/مدل برای آیفون, 12,” تحلیلگر Wedbush دانیال ایوس نوشت: اواخر روز پنجشنبه در حالی که افزایش قیمت خود را هدف به 375 $از $350 و حفظ بهتر امتیاز.

از دست ندهید: محموله های گوشی های هوشمند انتظار می رود به کاهش 11.9 درصد در این سال در میان همه گیر

ایوس گفت: در توجه داشته باشید خود را به مشتریان است که حدود 20 درصد از آی فون ارتقاء می آیند از چین در سال پیش رو. او استدلال کرد که تنش بین آمریکا و چین نمایندگی “بیشتر تیتر خطر” از چیزی که می تواند “واقعا” تاثیر عرضه و تقاضا برای آینده اپل.

اپل جمعه رالی آمد و حتی به عنوان Broadcom, Inc. AVGO, +2.65% به نظر می رسد برای تایید اندکی تاخیر در راه اندازی برنامه برای آی فون جدید با توجه به تحلیلگران. Broadcom اجرایی Hock گفت: قهوهای مایل به زرد خود را در درآمد شرکت تماس بگیرید که Broadcom خواهد “به طور معمول انتظار می رود برای دیدن دو رقمی متوالی بالا بردن درآمد حاصل از سطح شیب دار از نسل بعدی تلفن در ما بزرگ آمریکای شمالی مشتری تلفن همراه” در جولای چهارم اما در حال حاضر این شرکت انتظار دارد که درآمد چشم انداز مثبت رخ خواهد داد یک ربع بعد.

“این کاملا تعجب آور به ما به عنوان ما مدل فرض آیفون 5G خواهد بود تاخیر تقریبا یک ماه به دلیل اختلال در زنجیره تامین و عملکرد خاصی در مسائل مربوط به 5G قطعات” تحلیلگر بارکلیز تیم های طولانی گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

سرمایه گذاران را بشنود بیشتر از اپل مدت کوتاهی به عنوان شرکت آغاز می شود WWDC توسعه دهنده رویداد در 22 ژوئن. این شرکت در برگزاری این رویداد تقریبا در این سال با توجه به همه گیر و ایوس گفت که WWDC بعید است به هر “شگفتی بزرگ” اما می تواند برخی از “breadcrumbs” در مورد برنامه ای برای AirPods واقعیت مجازی و wearables.

همچنین نگاه کنید به: Tech کنفرانس می رویم مجازی و آن را احساس می کند مانند Netflix بر روی تقاضا محتوا

ارزش سهام اپل اضافه شده 11 درصد بیش از ماه گذشته به عنوان میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +3.15%, که شمارش اپل به عنوان یک جزء به دست آورده است 14%.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de