آن شده است یک کبودی بعد برای تکنولوژی بزرگترین نامها در کاپیتول هیل, اما آنها نمی شکستن.

از مدیران گوگل, پدر و مادر, الفبا, Inc. GOOGL, +1.32%
, GOOG +1.44% , Amazon.com Inc. AMZN, +1.10% Apple Inc. AAPL +1.91% و Facebook Inc. FB +1.37% تحمل بیش از چهار ساعت از خسته کننده سوال در مورد, رقابت, روز شنبه از خانه قضائیه آنتی تراست کمیته فرعی اعضا در یک سری از تیز مبادلات.

“ما اسناد و مدارک از Facebook نمایش آن در نظر گرفته Instagram یک تهدید رقابتی ” است که می تواند به طور معنی داری صدمه دیده Facebook بنابراین Facebook خریداری آن” Rep. Jerrold Nadler, D-n. y. رئیس کمیته قضایی مجلس گفت: در خصوص ستیز ارز با Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ. “این نباید اجازه داده شده اتفاق می افتد.”

زوکربرگ که شهادت یک تعداد انگشت شماری از دوران قبل از کنگره چند سال گذشته گفت: بازدید Instagram — عکس-های نرم افزار برای دستگاه های تلفن همراه به دست آورد برای $1 میلیارد دلار در سال 2012 — به عنوان یک رقیب و مکمل به Facebook کسب و کار. او تلقی خرید “wildly موفق” پس از Facebook سرمایه گذاری به شدت به عملیات خود را.

در یکی دیگر از, برخورد, مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس مردد به انکار آمازون با استفاده از داده ها از آن فروشندگان شخص ثالث برای ساخت محصولات خود را. اتهام مطرح شده در وال استریت ژورنال داستان می تواند تمرکز آمازون تحقیقات موازی شکایت مشابه که اپل توسعه آن برنامه های خود را بر اساس داده های آن را دریافت در فروشگاه برنامه در مورد برنامه های کاربردی از توسعه دهندگان مستقل.

بعد Rep. مریم, گی Scanlan D-Pa. استناد داستان Diapers.com یک رقیب است که آمازون درگیر در یک جنگ قیمت قبل از خرید و شرکت مادر آن Quidsi, Inc., برای $545 میلیون دلار در سال 2011 است. این شرکت تعطیل در مارس 2017. بزوس بود که شهادت در برابر کنگره برای اولین بار اذعان کرد که آن را سخت به یاد جزئیات از طولانی پیش قسمت.

الفبای مدیر عامل سوندار پیچای شد و بارها و بارها کبابی به اتهام سرقت محتوا از توسعه دهندگان مانند بررسی رستوران از Yelp, Inc. YELP +3.01% (زمانی که Yelp شکایت گوگل را تهدید به delist Yelp از.) آن را نیز متهم شده بود حملات جستجو نمایش داده شد که نشان داد بیشترین سود نتایج جستجو برای گوگل و نه از محبوب ترین. پیچای کاهش یافته و هر دو به اتهام.

وجود دارد هیچ فوری “آها!” لحظات و نه سیگار کشیدن اسلحه اما به وضوح ناراحت کننده مبادلات. Facebook و ادغام بیشتر از yearlong بررسی پوشش برخی از 1.3 میلیون اسناد و مدارک. قوی undercurrents سیاسی عضو کمیته نیروهای مسلح سنا ظهور به عنوان زمانی که چندین دموکرات شارژ Facebook, گوگل, یوتیوب و توییتر با سانسور نظرات محافظه کار صدای خود سیستم عامل — و همچنین به عنوان متهم گوگل از نامطلوب تعاملات با وزارت دفاع و مقامات چینی.

“این است که ترکیبی از آنتی تراست کمین سیاسی و عضو کمیته نیروهای مسلح سنا و به عنوان مری گی Scanlon قرار داده و آن را انحراف به تئوری های توطئه” Bhaskar Chakravorti دین از کسب و کار جهانی در فلچر دانشکده حقوق و دیپلماسی در دانشگاه تافتز گفت MarketWatch در ایمیل.

چه الگوهای پدید آمده از شنیدن بودند به اتهام سوء رفتار در سراسر دسته بندی های مختلف از جمله خفقان رقابت اعمال قدرت بازار و مشکوک استفاده از اطلاعات حیاتی کسب و کار استاد Vasant دهار گفت MarketWatch. موضوع دیگری بود که ریسک شرکت ها زمانی که کارکنان درگیر در سوال از شیوه های سوء استفاده فروشنده داده ها (به عنوان در مورد آمازون) و یا تاثیر سیاست های شرکت به تعصب الگوریتم (Google).

به مقابله تن تعیین شد زود در بیانیه افتتاحیه کنگره دیوید Cicilline D-R. I. رئیس کمیته فرعی. “بسیاری از شیوه های مورد استفاده توسط این شرکت ها مضر اثرات اقتصادی. آنها دلسرد کارآفرینی نابود کردن شغل افزایش هزینه ها و کاهش کیفیت,” او گفت:. “به عبارت ساده: آنها قدرت بیش از حد. این قدرت staves کردن اشکال جدید رقابت خلاقیت و نوآوری است.”

“و در حالی که غالب این شرکت هنوز هم ممکن است تولید برخی از محصولات نوآورانه خود تسلط کشتن کسب و کارهای کوچک تولید و به طور کلی پویایی است که موتور اقتصاد آمریکا,” Cicilline گفت.

خور تاریخی خود را از طبیعت و آنچه در خطر است در این جلسه برنامه ریزی شده برای شروع در ظهر بالا ET شد اما با تاخیر یک ساعته به دلیل نامربوط شنیدن زد دیر شده است.

مجازی درگیری دربسته در محیط بیش از یک سال از جلسات و تحقیقات توسط کنگره به شیوه های کسب و کار از چهار و اینکه آیا آنها نقض قوانین ضد تراست. کمیته و کارکنان آن انباشته 1.3 میلیون اسناد; نتیجه گیری خود پس امروز جلسه انتظار می رود که صادر می شود در گزارش بعد از این سال.

ادامه مطلب: کنگره میلیون-به همراه اسناد و مدارک از تکنولوژی تحقیقات ضد تراست و آماده به کوره بزرگ-نام مدیران

چه آنها توصیه خواهد شد یک راه طولانی در مؤثر بر زمان پروب توسط وزارت دادگستری و کمیسیون تجارت فدرال و همچنین دولت وکلای ژنرال — همه آنها به دنبال چگونه Apple, Facebook, حروف الفبا و آمازون اهرم منابع گسترده به جمع آوری سهم بازار قابل توجهی در صنایع مختلف. این شرکت نیز موضوع تحقیقات توسط تنظیم کننده های اروپایی که نشان داده اند بیشتر از تمایل به خوب آنها است.

این شرکت به رخ کشیدن قابل توجهی سهم بازار نفوذ در تجارت الکترونیکی (آمازون, گوگل) جریان (آمازون اپل) تبلیغات (Google, Facebook, آمازون), جستجو (گوگل) رسانه های اجتماعی (Facebook و خواص آن Instagram و واتساپ), cloud computing (آمازون و گوگل) و نوپای مناطق مانند هوش مصنوعی و یادگیری ماشین. جمعی خود را در بازار ارزش است $5 تریلیون دلار — تقریبا پیش بینی کرد تولید ناخالص داخلی هند توسط 2024-5.

گوگل که در حال بررسی توسط وزارت دادگستری و دولت به طور کلی وکیل خود را برای تبلیغ کسب و کار است که به احتمال زیاد به صورت اولین اقدام از دولت فدرال است.

شرکت مایکروسافت MSFT, +1.01% که بازی نمی کند و در بازار مصرف است نه بخشی از تحقیقات اگر شل Technologies, Inc. کار -0.52% هفته گذشته به ثبت یک ضد رقابتی ادعا می کنند در برابر این غول نرم افزاری با کمیسیون اروپا. تلاش جمهوری خواهان برای اضافه کردن توییتر, Inc. TWTR, +1.50% به چهار جلسه بود توجهی نشد دموکرات که کنترل خانه.

بازوهای قدرت چهار شرکت مورد سوال تحت تاثیر هزاران نفر از شرکت های کوچک و کسب و کار است که رقابت در برخی از شیوه ای. خود را در ترکیب ارزش بازار حدود 5 تریلیون ادامه به افزایش پنج شنبه. سهام چهار شد تا حداقل 1% در روز چهارشنبه.

“ما می خواهیم برای دیدن انصاف در پایان گفت:” بن Volach از بنیانگذاران و co-مدیر عامل شرکت بلیکس یک ایمیل توسعه دهنده نرم افزار است که ادعا می کند این داده ها نشان می دهد اپل سرکوب فروشگاه App رتبه بندی از محصولات است که به رقابت با اپل برنامه های خود را. بلیکس که شکایت اپل در ماه اکتبر ادعا نقض حق ثبت اختراع و نقض ضد تراست کار با Cicilline کارکنان به آمده تا با پرسش برای طبخ. “اپل نه تنها باعث ایجاد دستگاه ها و سیستم عامل اما اصلی عملیات بر روی گوشی و آنها گسترش این را حتی بیشتر مناطق” Volach گفت MarketWatch.

“یک تعداد انگشت شماری از تکنولوژی پلت فرم غول آمده اند به اعمال بیش از حد قدرت بیش از مصرف کننده در تجارت و ارتباطات” جورج Slover ارشد سیاست مشاور در گزارش های مصرف کنندگان در بیانیه ای گفت:. “این سطح از تمرکز بازار مضرات مصرف کنندگان محروم کردن مردم از رقابتی انتخاب عادلانه و شفاف قیمت و معنی دار تنوع views.”

تمام چهار tech مدیران باز با اظهارات که از محدوده شخصی (بزوس) و همچنین قابلیت و محبوبیت از محصولات (Apple Tim Cook) به هشت قسمت اپوس که به عنوان خوانده شده مانند یک کلاس مدرسه مقاله (Zuckerberg) و شخصی از داستان های موفقیت از مشتریان (پیچای).

همچنین نگاه کنید به: اینجا چیزی است که مدیران اپل, آمازون, Facebook و حروف الفبا را می گویند در روز چهارشنبه ضد تراست شنوایی

چه تاثیر, اگر هر گونه جلسات باید بر روی سهام شرکت های هر چهار گزارش سه ماهه نتایج پنج شنبه — نامشخص است. تا کنون سهام خود را شکوفا کرده اند در طول COVID-19 با آمازون خاص ذینفع.

Wedbush اوراق بهادار تحلیلگر دن ایوس هشدار داد در یک یادداشت که روز شنبه “ضد تراست ابرها طوفان به نظر می رسد ساختمان در کمربندی برابر بزرگ فناوری به دنبال به جلو به بقیه سال 2020 است.”

“ما توجه داشته باشید که بسیاری از کشورها ، تحقیقات متمرکز در گوگل تبلیغات آنلاین با وزارت دادگستری با تمرکز بیشتر به طور گسترده در نگرانی هایی است که گوگل با استفاده از آن غالب جستجو کسب و کار برای سرکوب رقابت” ایوس نوشت. “اپل همچنان در تیررس اطراف آن فروشگاه App (30% هزینه) تسلط هر دو در ایالات متحده و به خصوص در اتحادیه اروپا با بررسی آن شیوه های کسب و کار در تمرکز اواخر این هفته به عنوان آشپز به نظر می رسد در مقابل از کمیته.”

همچنین نگاه کنید به: بزرگ تکنولوژی را وارد آزمون در شلوغ ترین هفته فصل درآمد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de