تکنولوژی سیستم عامل های درهم این هفته به حذف یک فیلم شامل هفت پزشکان که خود ادعا خط مقدم آگاهی از این بیماری همه گیر در تضاد با هدایت کارشناسان بهداشت عمومی – حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پسرش و دیگر متحدان سیاسی به دنبال تقویت این ویدئو.

این رویداد پیشنهاد پزشکان در تجربه شخصی به آنها با ارزش چشم انداز در بحران بهداشت عمومی است که آنها گفته نشده بود که جدی گرفته شود.

و عمده موضوع را در طول این رویداد توسط گروهی که خود را تلفن امریکا در خط مقدم پزشکان: شعار ادعایی مزایای هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای COVID-19 و تیراندازی کردن علم نشان داده است که آن را ندارد بالینی سود برای COVID-19 بیماران و حتی خطرات افزایش یافته است.

“این پزشکان در تشخیص و درمان و کمک به بیماران مبتلا به ضرب و شتم COVID-19” گفت: جنی بث Martin – co-founder of Tea Party Patriots, a pro-مغلوب ساختن پیشی جستن گروه محافظه کار است که به کمک سازماندهی رویداد – در طول کنفرانس خبری.

در حالی که نام خود را در امریکا خط مقدم پزشکان نشان می دهد سخنرانان ممکن است کار در اورژانس بیمارستان اتاق یا واحد مراقبت های ویژه و تجربه در درمان بدحال COVID-19 بيمار که مشخص نیست تا چه حد پزشکان باید چنین تجربه.

ایالات متحده آمریکا امروز تایید کرد که اکثر پزشکان با حالت فعال پزشکی مجوز, اما آنها تخصص و تجربه نشان می دهد آنها ارائه شد کمی بیشتر از نظرات شخصی به جای تجربه پژوهش در بیماری های عفونی.

در حالی که یکی وابسته به یک بیمارستان است که در درمان بیماران بدحال و دیگران کار در مراقبت های فوری و یا دیگر درمانگاه, هیچ کدام ادعا می شود کارشناسان بیماری های عفونی و یا پزشکان شاغل در اورژانس بیمارستان اتاق یا واحد مراقبت های ویژه.

بسیاری نیز منتقدان از مستندات و حامیان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه تشبیه نظرات بیان شده در این ویدئو به خود نظرات در مورد سیاست خارجی در مصاحبه با صدای آمریکا در روز چهارشنبه.

Jha اذعان کرد قدرت موجود در تصویر تصویری: یک گروه از پزشکان ایستاده در خارج از دیوان عالی کشور, پوشیدن لباس سفید آزمایشگاه کت مباهات مقدمه ای از یک کنگره ایالات متحده و امیدوار پیام میان مواج بیماری همه گیر. آن را اثبات قانع کننده بسته بندی به بیش از 17 میلیون نفر بازدید که یک نسخه از فیلم در گردش آنلاین قبل از آن گرفته شده در اوایل این هفته.

صحبت کردن با MSNBC, Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی به نام گروه “یک دسته از مردم spouting چیزی که درست نیست.”

دکتر جو Ladapo یک پزشک UCLA که به نظر می رسد در این ویدئو گفت: آمریکا امروز در یک ایمیل که او به نظر می رسد در این رویداد “از آنجا که من اعتقاد دارم که آن را بسیار مهم برای ما به یک بحث که شامل دیدگاه های مختلف در مورد رویکرد ما به COVID-19.”

Jha, اما, گفت این ایده که هر پزشک تجربه شخصی می تواند بیشتر و بیشتر مطالعات دقیق است که به سادگی غیر علمی.

“تجربه های ساختگی توسط شواهد علمی,” او گفت:. و در مورد بحث های ساخته شده در این ویدئو Jha می گوید شواهد نمی بازگشت تا تجارب خود را.

برخی از ادعاهای ساخته شده در این ویدئو – که از جمله درمان برای COVID-19 وجود دارد – اساسا حاکی از یک توطئه جهانی برای سرکوب یک درمان موثر به coronavirus Jha گفت.

“این علم است.”

که در برجسته بود ،

ایالات متحده آمریکا امروز سعی کردم به تماس همه پزشکان صحبت کرد که در طول بحث برانگیز تصویری فیلم برداری دوشنبه به منظور بررسی این سازمان ادعا می کنند که آنها در حال کار در خط مقدم از این بیماری همه گیر. یک پاسخ دیگر کاهش یافته است به نظر و بقیه جواب نداد. ایالات متحده آمریکا امروز نیز رسیده به Tea Party Patriots, گروه سازماندهی این رویداد را بلافاصله دریافت پاسخ.

بسیاری از سخنرانان باید اظهارات عمومی که در برخورد با نظر اکثر کارشناسان بهداشت عمومی.

  1. دکتر سیمون طلاکه شناسایی کرده خودش را به عنوان یک متخصص طب اورژانس در لس آنجلس. در مه, او به دست آورد ملی توجه به اینکه بخشی از یک گروه طرفدار تهمت پزشکان که حمایت برای سرعت بازگشایی اقتصاد است. در وب سایت خود را, او ادعا می کند او “با این نسخهها کار به عنوان پزشک اورژانس در خطوط مقدم یا نه وجود یک بیماری همه گیر.” در ارتباط با او می گوید: او با این نسخهها کار به عنوان یک “سرایدار پزشک” به طور فزاینده ای رایج در زمینه پزشکی که بیماران پرداخت ماهانه یا سالانه هزینه برای دسترسی به یک پزشک با توجه به AARP. او ذکر شده است به عنوان داشتن یک تمدید و زمان پزشکی مجوز توسط هیئت پزشکی کالیفرنیا و گزارش خود را به هیئت مدیره که او کامل 30-39 ساعت از مراقبت از بیمار در هر هفته است.
  2. دکتر باب همیلتون شناسایی خود را به عنوان یک متخصص اطفال از سانتا مونیکا کالیفرنیا با 36 سال از عمل. او ذکر شده به عنوان یک متخصص اطفال در اقیانوس آرام اطفال که گزارش در وب سایت خود او دارای امتیازات در دو بیمارستان کالیفرنیا. او ذکر شده است به عنوان داشتن یک تمدید و زمان پزشکی مجوز توسط هیئت پزشکی کالیفرنیا.
  3. دکتر استلا امانوئل شناسایی خودش را به عنوان یک پزشک مراقبت های اولیه در هوستون و ادعا می کند که با موفقیت درمان می شود حدود 350 COVID-19 بيمار. او یک پر پروانه پزشکی در تگزاس با توجه به تگزاس هیئت پزشکی آنلاین سوابق. او گفت: هیئت مدیره او اوليه تخصص اطفال و ثانویه تخصص طب اورژانس.
  4. دکتر دن اریکسون برجسته بود در گذشته بحث برانگیز تصویری انتقاد مستندات; او با همکاری صاحب کالیفرنیا مراقبت های فوری و مراکز. آکادمی آمریکایی طب اورژانس محکوم اریکسون برای خود “بی پروا و تست نشده و گزارشات” مربوط به COVID-19 آوریل است. اریکسون ذکر شده است به عنوان داشتن مجوز از Osteopathic هیئت پزشکی کالیفرنیا. در حالی که آموزش به صورت یک دکتر از osteopathic پزشکی کمی متفاوت است با تمرکز بر روی بیشتر از یک دست و رویکرد جامع به سلامت آنها باید از طریق یک شبیه فرآیند صدور مجوز به پزشکان کلینیک مایو. خود را مراقبت فوری مرکز شتاب فوری مراقبت می کند باید یک زمان با مجوز دولت هیئت پزشکی.
  5. دکتر Richard G. Urso ذکر شده است به عنوان یک چشم پزشک با هوستون چشم همکاران. او یک پر پروانه پزشکی در تگزاس با توجه به تگزاس هیئت پزشکی آنلاین سوابق. او گفت: هیئت مدیره او را به اولیه و ثانویه تخصص چشم پزشکی. یک دستیار برای Urso کاهش یافته است به نظر به ایالات متحده آمریکا امروز.
  6. دکتر جیمز Todaro شناسایی خود را در LinkedIn به عنوان یک دیترویت-منطقه پزشک شریک مدیریت از یک صندوق سرمایه گذاری و سابق پزشک با یک چشم ، میشیگان بخش صدور مجوز و امور نظارتی نیست لیست هر کسی با یک زمان دکتر پزشکی مجوز توسط Todaro نام.
  7. دکتر جو Ladapo است و استادیار پزشکی در بخش داخلی عمومی پزشکی و خدمات بهداشتی پژوهش در, دیوید گفن دانشکده پزشکی در دانشگاه UCLA. او ذکر شده است به عنوان یک Hospitalist وابسته به رونالد ریگان UCLA مرکز پزشکی توسط UCLA سلامت. Ladapo نوشت: در یک ایمیل به ایالات متحده آمریکا امروز که او را درمان COVID-19 بيمار اما که کار اصلی است که در تحقیقات بالینی. او گفت که تحقیقات خود را نه در درجه اول متمرکز بر COVID-19 و درمان های بالقوه بلکه سیاست و مدیریت از این بیماری همه گیر. Ladapo نوشته شده متعدد به نظر سرمقاله انتقادی از مستندات منتشر شده توسط رسانه ملی از جمله ایالات متحده آمریکا امروز.

دکتر که معتقد است در دیو اسپرم شکایت قصور پزشکی

امانوئل دریافت کرده است توجه افزایش در میان پزشکان در این گروه پس از یک گزارش از دیلی برجسته برخی از عجیب و غریب مذهبی و پزشکی اعتقادات.

روزانه وحش گزارش شده است که امانوئل اعلام کرده “که پزشك زنان, مشکلات مانند کیست اندومتریوز و در واقع ناشی از رابطه جنسی را در رویاهای خود را با شیاطین و جادوگران” و “دی ان ای بیگانه است که در حال حاضر مورد استفاده در درمان های پزشکی.”

در توییتر امانوئل در آغوش این ادعا, به tweeting, “بله امریکا! برخی از نیاز به رهایی از شیطان اسپرم” و گفت: خروجی اخبار “یک کار بزرگ انجام داد خلاصه ما را نجات داد.”

آدرس های ذکر شده برای امانوئل عمل است که در همان مرکز نوار که در آن او قدرت آتش وزارتخانه مسیحی مرکز واقع شده است.

در این مراسم برای امریکا خط مقدم پزشکان امانوئل همچنین گفت: ماسک لازم نیست با وجود شواهد نشان داده است که استفاده از پوشش صورت می تواند سرعت گسترش ویروس از طریق قطرات تنفسی.

در یک ویدیو ارسال شده در Facebook در آوریل امانوئل دیده می شود پوشیدن تمام بدن شخصی تجهیزات حفاظتی که در آن او می گوید درمانگاه ارائه می دهد غربالگری برای COVID-19 در پارکینگ خود را.

با توجه به سوابق آنلاین تگزاس هیئت پزشکی لیست بدون تحقیقات به قصور پزشکی در مقابل امانوئل; اما هوستون کرونیکل گزارش داد که امانوئل موضوع دعوی قصور پزشکی به یک زن مرگ در لوئیزیانا که در آن امانوئل نیز با مجوز برای تمرین.

با توجه به تاریخچه این طرح دعوی در دادگاه می گوید که یک زن درمان توسط امانوئل شکایت در مورد یک سوزن در بازوی او. امانوئل تجویز دارو اما انجام یک بررسی دقیق تر و یا آزمون طرح دعوی در دادگاه می گوید: هر کرونیکل.

زن به دنبال کمک ساعت بعد از یک بیمارستان به دلیل درد. یک جراح سوزن را, اما روز بعد زن کشته شده اند طرح دعوی در دادگاه می گوید. کیر knadler به یک وکیل برای زن و مادر گفت: هوستون کرونیکل که زن مرده از عفونت.

امانوئل نمی تواند نظر رسیده توسط ایالات متحده آمریکا امروز و یا هوستون کرونیکل.

که سازماندهی سفید کت آزمایشگاه ‘کنفرانس مطبوعاتی’?

گروه Tea Party Patriots میزبانی این رویداد, که همچنین, ویژه, Rep. رالف نورمن, R-S. C. در وب سایت خود, Tea Party Patriots منتشر شده چند دیگر ویدئوها از همان پزشکان در سخنرانی خود در یک نشست در صورتحساب یا لیست به عنوان بخشی از “نظر دوم پروژه است.”

“زندگی در آمریکا کاهش یافته است مصدوم را به یک کمپین دروغ. ما می توانیم حدس بزنیم که چگونه این اتفاق افتاده و چرا از آن است ادامه داد: اما هدف از آمریکا خط مقدم دکتر اجلاس توانمندسازی آمریکایی ها برای جلوگیری از زندگی در ترس” Tea Party Patriots, می نویسد در وب سایت خود را.

با توجه به مرکز سیاست پاسخگو که آهنگ سیاسی, جمع آوری اعانه, the Tea Party Patriots شهروندان صندوق یک سوپر پک کرده است بیش از 24 میلیون دلار از سال 2014 برای نامزدهای جمهوری خواه و محافظه کار باعث می شود.

این گروه نیز به اجرا 501(ج)3 غیر انتفاعی و 501(c)4 رفاه اجتماعی سازمان که اجازه می دهد تا آن را به شرکت در سیاست و موثر بر قانون.

در گروه وب سایت خود را فوق العاده PAC هل برای مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند و همچنین نگه داشتن جمهوری خواهان در دفتر.

مارتین این گروه co-founder که او نیز برجسته برجسته در این ویدئو به رهبری گروه و رشد آن “به بزرگترین و موثر ترین سراسری گروه در درون جنبش حزب چای” این تارنما متحده است.

“جنی بث مارتین و Tea Party Patriots در حال حاضر استفاده از شبکه خود را برای رسیدن به میلیون ها نفر از آمریکایی ها هر هفته با آموزش و پرورش و به روز رسانی در مورد مسئولیت مالی, بازار آزاد و اصول و قانون اساسی, دولت محدود” این وب سایت می گوید.

آنچه ما می دانیم درباره COVID-19 و هیدروکسی کلروکین

Fauci و دیگر صدای پیشرو در بهداشت عمومی و تحقیقات بیماری های عفونی بارها و بارها گفت که تجمعی دانش از شواهد علمی به تاریخ نشان نمی دهد که هیدروکسی کلروکین یک اثر مثبت برای COVID-19 بيمار و وجود خطر در مصرف این دارو برای COVID-19 بيمار.

هیدروکسی کلروکین یک داروی ضد مالاریا اما سازمان غذا و داروی آمریکا به لغو آن اورژانس مجوز برای استفاده از این دارو در درمان جدید کروناویروس.

این سازمان گفت: در نامه ای تصمیم گیری مبتنی بر شواهد جدید که ساخته شده آن را غیر منطقی به این باور هیدروکسی کلروکین و کلروکين “ممکن است موثر در تشخیص و درمان و یا جلوگیری از” COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

با استناد به گزارش های عوارض قلبی, FDA گفت: مواد مخدر در برخواهد داشت خطر بیشتری برای بیماران از هر گونه مزایای بالقوه است.

این دارو به توجه عمومی پس از چند کوچک حدیثی غیر کارشناسی گزارش در مورد هیدروکسی کلروکین در چین در ماه فوریه است. هیچ علمی را از استاندارد طلا یک دو سو کور تصادفی کنترل شده با دارونما است که بیشتر قطعی نشان می دهد که آیا مواد مخدر کار کرده است.

یک تجزیه و تحلیل توسط Milwaukee Journal Sentinel بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه یافت می شود که بسیاری از هیدروکسی کلروکین محاکمات باید شبیه lone-wolf تحقیق و نظارت توسط فردی بیمارستان و دانشگاه و تبدیل به یک دیوانه وار هاج خپله تعهدات بی سابقه ای علمی رایگان برای همه است که در آن تحقیقات همپوشانی مطالعات ضعیف طراحی شده و بیماران داده شد مواد مخدر از اثبات نشده بهره مند شوند.

کمک: آدریانا رودریگز جان Fauber و آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de