آمازون نیز ارسال شده رکورد درآمد در روز پنج شنبه.

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Amazon.com Inc. موفق به کسب تاییدیه از کمیسیون فدرال ارتباطات به ساخت 10 میلیارد دلار ماهواره ای-شبکه اینترنت که رقیب SpaceX را Starlink شبکه.

در اسناد منتشر شده پنج شنبه, FCC مجاز آمازون درخواست برای ساخت یک شبکه ای از بیش از 3200 ماهواره در مدار زمین کم. آمازون گفت: FCC آن در نظر دارد برای راه اندازی ماهواره در پنج فاز و در سه ارتفاعات مختلف با خدمات عملیاتی شدن پس از اولین موج 578 ماهواره است که در مدار.

شبکه شناخته شده به عنوان پروژه Kuiper در نظر گرفته شده است به پرتو سرویس اینترنت پر سرعت برای “unserved و محروم مصرف کنندگان” در سراسر جهان از جمله ایالات متحده آمریکا

در بیانیه ای جداگانه آمازون AMZN, +0.60% گفت: آن را به سرمایه گذاری بیش از 10 میلیارد دلار در این پروژه است.

“هنوز هم وجود دارد بیش از حد بسیاری از مکان های که در آن دسترسی به باند پهن است غیر قابل اعتماد و یا که در آن وجود ندارد در همه. Kuiper تغییر خواهد کرد که” آمازون معاون ارشد دیو لنگی در بیانیه ای گفت:. “ما 10 میلیارد دلار سرمایه گذاری شغل ایجاد خواهد کرد و زیرساخت ها در سراسر ایالات متحده است که به ما کمک خواهد کرد, از این شکاف است.”

در سال گذشته ایلان SpaceX راه اندازی اولین ماهواره به صورت گسترده آن Starlink پروژه که در نهایت پرتو سرویس اینترنت پر سرعت در سراسر جهان از یک صورت فلکی در حدود 12,000 ماهواره.

صبح روز پنج شنبه آمازون منتشر شد رکورد درآمد سه ماهه دوم که شکست انتظارات تحلیلگران. آمازون سهام هستند تا 65% سال تا به امروز نسبت به S&P 500 SPX -0.37% 0.5% افزایش این سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de