آن را تنها در زمان 144 سال اما بیس بال در نهایت اولین مربی زن در این زمینه است.

الهام Nakken شد اولین مربی زن آن را به لیگ اصلی بیس بال بازی در یک زمینه ظرفیت زمانی که او مربی پایه اول برای غول سان فرانسیسکو در اواخر نوبت 6-3 نمایشگاه برنده بیش از اوکلند را در روز دوشنبه.

Nakken چهار زمان همه کنفرانس و سافتبال بازیکن در ساکرامنتو, دولت, شد, اولین زنی است که به استخدام بصورت تمام وقت مربی در تاریخ لیگ هنگامی که او در آورده بود توسط جدید غول مدیر گیب Kapler به مربی outfielders و baserunners به عنوان یک دستیار. Kapler همراه با چند بازیکنان و مربیان تصمیم به زانو زدن در طول سرود ملی قبل از بازی.

30-در سال اول سابق baseman پیوست غول در سال 2014 به عنوان یک کارآموز در بیس بال ،

پس از بازی غول outfielder شکارچی پنس بود سریع به خود مربی جدید برخی از ستایش در توییتر.

تعدادی از مربیان زن در ورزش بزرگ نمایی رشد کرده در سال های اخیر با هفت زن به عنوان تمام وقت دستیاران در NFL از جمله کتی Sowers که در ماه فوریه به عنوان دستیار توهین آمیز مربی برای San Francisco 49ers شد اولین زن مربی در یک سوپر باول. نزدیک به یک سوم از تیم NBA را به استخدام زنان به عنوان دستیار مربیان و اسپرز دستیار Becky Hammon است که به طور منظم ذکر شده به عنوان یک سر مربیگری نامزد شده است.

با Nakken به عنوان MLB را به آن را در این زمینه تیم های مانند یانکی ها و توله استخدام ضربه مربیان راشل Balkovec و راشل هولدن به ترتیب این احتمال وجود دارد که او خواهد بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de