الکس رودریگز یکی از پیشنهاد دهندگان در تلاش برای خرید متس در حال حاضر صدایی مانند یک مالک.

در رابطه با کاهش روابط بین MLB و بازیکنان ارتباط رودریگز استدلال کرد که بازیکنان دیگر باید همان اهرم آنها لذت می برد وقتی که دو طرف قفل شده شاخ در طول هفت و نیم ماه اعتصاب در 1994-95. به طور خاص پیشین آمریکا MVP لیگ معتقد است بازیکنان باید به اتخاذ یک کلاه حقوق و دستمزد سیستم.

بازیکنان انجمن قادر به قبلا دفع حقوق و دستمزد درپوش سیستم در طول اعتصاب.

“تنها راه آن را به اتفاق می افتد این است که اگر آنها را به جدول و می گویند شماره 1 هدف بیایید از $10 به 15 میلیارد دلار و پس از آن ما را تقسیم اقتصاد به طور مساوی” رودریگز پنجشنبه به خبرنگاران گفت. “اما این نوع از گفتگو به جای جنگ و مبارزه در برابر یکدیگر به دلیل وجود بیش از حد رقابت خارج وجود دارد در حال حاضر.”

این “رقابت” رودریگز ارجاع است که از ورزش های دیگر لیگ ها و افزایش رسانه های نیروگاهی. رودریگز معتقد است بیس بال دهکدهای از دست گرفتن آن بر مصرف کنندگان است.

“سپس [در طول اعتصاب] ما تا به حال یک کنترل در ورزش حرفه ای. بیس بال 1 بود” رودریگز گفت. “امروز NBA بین المللی تبدیل شده کنگلومرا NFL یک نیروی عظیم منهدم کننده. در آن زمان وجود نداشت Netflix وجود نداشت Snapchat وجود نداشت دیزنی+ ESPN+ و همه چیز را آنها انجام می دهند برای جلب توجه خود را. امروز ما باید واقعا کار مشترک با بازیکنان و صاحبان می گویند: “چگونه ما در رقابت با هم برای تبدیل شدن به شماره 1?'”

رودریگز ساخته شده حدود 448 میلیون نفر در سراسر زندگی حرفه ای خود با بهره گیری از میوه ها از یک کلاه حقوق و دستمزد-سیستم کمتر. نظرات خود را irked بازیکنان فعلی امید برای همین سیستم.

“الکس بهره برده تا آنجا که هر کسی از جنگ این اتحادیه در مبارزه علیه صاحبان تلاش های مکرر برای دریافت حقوق و دستمزد کلاه” اتحادیه سر تونی کلارک در بیانیه ای گفت. “در حال حاضر که او در تلاش است برای تبدیل شدن به یک صاحب خود را چشم انداز خود را به نظر می رسد متفاوت است. و این دیدگاه منعکس نمی کند به نفع بازیکنان است.”

رودریگز در حال حاضر یک تحلیلگر برای ESPN یکشنبه شب بیس بال پخش در حال آماده سازی برای فصل سوم خود را با شبکه. او نمی خواهد پخش متس بازی در حالی که مناقصه برای این تیم ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de