هیچ شانس یک معامله تجاری بین بریتانیا و ایالات متحده آمریکا که در سال 2020 به اتمام مقامات این گزارش گفت: در روز سه شنبه.

بریتانیا و ایالات متحده آمریکا شده اند مذاکره تجارت آزاد معامله پس از انگلستان به سمت چپ اتحادیه اروپا است.

انگلستان امیدوار بود برای یک معامله در زمان 2021 زمانی که انتقال آن دوره با اتحادیه اروپا که تحت آن این معاملات در همان شرایط به عنوان زمانی که آن را یک عضو به پایان می رسد.

در ضمن سریع مقابله به ایالات متحده را افزایش داد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

اما در روز سه شنبه مقامات ارشد دولتی این گزارش گفت: coronavirus کند بود مذاکرات بود که بعید است به اندازه کافی پیشرفت خواهد بود که پیش از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری برای تکمیل معامله.

جزئیات:پوند ورقه و سهام رکود به هیچ عنوان معامله Brexit ترس اندکی

این آمد و یک ماه پس از کنگره شنوایی است که در آن ایالات متحده تجارت نماینده رابرت Lighthizer گفت: یک معامله در حال تکمیل و قبل از انتخابات بود “بعید است.”

“خواهد بود که بسیار بسیار سریع زمان” او گفت:.

جزئیات:انگلیسی فروشنده رد ایالات متحده کلر شسته شده مرغ را به عنوان ردیف بیش از استانداردهای رفاه تعمیق

تجارت مذاکرات متوقف شده بیش از نگرانی در مورد واردات استانداردهای همانطور که ایالات متحده می خواهد کشاورزان برای دسترسی به انگلستان بازارهای بریتانیا گفته است که نمی خواهد پایین تر آن کشاورزی استانداردهای نظارتی که ممنوعیت واردات محصولات مانند هورمون تزریق گوشت گاو و کلر شسته مرغ.

روز سه شنبه وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo ملاقات انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون و وزیر امور خارجه Dominic Raab و در مورد قرارداد های تجاری.

“ما به اتمام دو دور [از تجارت آزاد بحث] بیشتر کار را به انجام” Pompeo گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از این نشست.

بخوانید:وزیر امور خارجه Pompeo و انگلیس نخست وزیر جانسون بحث مقابله با چین ممکن است پس از انگلستان Huawei بان

“این است که تمرکز اصلی بر ایالات متحده برای دیدن اگر ما می تواند باعث پیشرفت در این و این را به فقط به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:.

A u. k. وزارت تجارت بین المللی سخنگو گفت: “مذاکرات به خوبی پیش میرود و در حال اقدام در سرعت و ما امیدوار ساخت پیشرفت بیشتر زمانی که دور سوم شروع می شود در هفته آینده.”

“ما روشن شده است که هیچ بازه زمانی خاص — تمرکز ما بر روی یک معامله است که در بهترین منافع انگلستان” به آنها اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net