جت شروع زندگی پس از جمال آدامز در روز سه شنبه هنگامی که بازیکنان کهنه گزارش به اردوگاه های آموزشی.

جت مربی آدم Gase صحبت با خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی پرداختن تصمیم به تجارت آدامز به Seahawks در ازای یک بسته است که شامل دو دور اول میدارد.

“ما می خواهیم بچه ها که می خواهند به اینجا و بدیهی است که او نمی خواست به اینجا دیگر” Gase گفت. “این تصمیم به حرکت می کند. این یک بازی تیم است. ما باید یک دسته از بچه ها که در حال هیجان زده برای رفتن و کسانی که بچه ها من قصد دارم به تمرکز بر روی.

“کل وضعیت به پایان می رسد تا برنده-برنده برای هر دو طرف است.”

آدامز قطعا روشن ساخته است که او دیگر نمی خواستم به اینجا با تجارت تقاضا در ماه ژوئن رسانه های اجتماعی پست های در مورد تمایل به بازی در جایی دیگر و پس از گرفتن عکس در صاحب وودی Johnson, GM جو داگلاس و Gase هفته گذشته است.

Gase انتخاب را به جاده بالا در روز سه شنبه زمانی که آن را آمد به Adams.

“ما می خواهیم او را جز بهترین” Gase گفت. “برای من شخصا او را استعداد باور نکردنی است که من احساس خوش شانس بوده است که برای سال. بازی در مقابل او به مدت دو سال او بود که همیشه یک مرد سخت به رفتن در برابر. بدیهی است که ما در حال رفتن به رفتن در برابر او یک بار در این سال در اواخر فصل. سازمان ما, ما می خواهیم چیزی جز بهترین ها را برای او. امیدوارم او به موفقیت های بزرگ در سیاتل.”

Adam Gase and Jamal Adams
آدم Gase و جمال Adamsگتی ایماژ; AP

آدامز سوال Gase رهبری و به طور خاص گفت که مربی نیست آدرس این تیم در حاصل کار دو تیم زمانی که همه چیز خوب پیش نمی رفت. Gase گفت که نادرست بود و ذکر دو نمونه آدامس ممکن است از دست رفته در سال گذشته است.

“وجود دارد و دو بار ما را در نیمه دوم از فصل و یک سینسیناتی بازی و من خطاب این تیم در حاصل کار دو تیم و یکی از بالتیمور بازی و من خطاب این تیم در halftime,” Gase گفت. “یکی از بازی او در اتاق آموزش در سین سیناتی و دیگر او نبود ، این سخت است برای من برای پاسخ به یک سوال مانند آن زمانی که من می دانم که پاسخ درست است.”

آدامز حماسه بوده است زشت داستان برای جت های این offseason. آنها در حال حاضر در تلاش برای حرکت آن گذشته با آدامز در سیاتل و جت های آماده برای شروع یک اردوگاه آموزشی بر خلاف هر گونه دیگر است.

جت های کارفرمایی سام Darnold صحبت با رسانه ها و همچنین در روز سه شنبه. او گفت: او عاشق بازی کردن با Adams اما با آن موافق نیست Adams’ ارزیابی Gase.

“او حق رهبر این تیم برای مطمئن” Darnold گفت. “من فکر می کنم برای من شخصا او به من کمک کرد تا رشد یک تن به عنوان کارفرمایی در یادگیری این جرم. من فقط فکر می کنم در طول هفته منتهی به بازی او همه چیز را که او احتمالا می تواند ما را در بهترین موقعیت به نفع خود در روزهای یکشنبه. که از تجربه من با مربی Gase. من تا به حال چیزی جز تجارب مثبت با او تا کنون.”

Gase گفت: تیم آماده است به حرکت می کند و او معتقد است در تیم خود را حتی اگر آنها فقط از دست یک بازیکن حرفه ای در Adams.

“این چیزی است که باعث می شود فوتبال بزرگترین ورزشی وجود دارد — آن است که یک تیم ورزشی” Gase گفت. “من احساس می کنم ما قادر به دریافت Bradley [McDougald] در, ارز به همراه پیش نویس میدارد ما را در یک موقعیت خوب تا آنجا که چگونه ما در حال رفتن به اجرا در دفاع از ما در این سال است. من فکر می کنم آن را به همه سه مرحله برای ما این سال را به بازی به عنوان یک تیم و انجام آنچه که ما نیاز به انجام به بازی در ماه ژانویه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de