مارکوس تیمز شده است قادر به کار با یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان که ماند در تمپا در طول COVID-19 همه گیر اما یانکی ها ضربه مربی است که هنوز هم در انتظار هارون قاضی به سالم.

“این سخت بوده است,” تامس گفت: بله شبکه قاضی قادر به چرخش به بهبود او از شکسته دنده که در کنار او در این بهار.

در حالی که هم تیمی مانند Giancarlo استانتون و DJ LeMahieu را پنبه حلاجی تمرین و آمار در قفس قاضی است که هنوز هم قادر به پیوستن به آنها را.

“او پیاده می رود با قفس و کمک می کند تا بچه ها انتخاب کنید تا توپ” تامس گفت. “او واقعا می خواهد برای رفتن. [ما] فقط در تلاش برای ایمن ماندن. زمانی که پزشکان به او اجازه دهید [ما را] به نوبه خود او را سست. او آماده خواهید بود. او chomping در بیت به خارج وجود دارد و شروع به کار سخت در نوسان است.”

قاضی به احتمال زیاد دچار دنده آسیب — همراه با یک سوراخ ریه در یک بازی غواصی در سپتامبر گذشته اما آن را تشخیص داده تا این بهار.

Aaron Judge
هارون قاضیچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

هفته گذشته مدیر کل برایان Cashman نام آن را “بسیار منحصر به فرد صدمه” و یکی این است که “بسیار چالش برانگیز برای تشخیص” که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا آن را در زمان یانکی ها تا زمانی برای تعیین دقیقا چه چیزی اشتباه است با حق fielder زمانی که او تجربه درد در نزدیکی شانه خود را در طول زمستان.

به دلیل ماهیت آسیب Cashman گفت که او تا به حال انتظار می رود قاضی باید تا تابستان حتی قبل از ورزش تعطیل شد با این بیماری همه گیر کوروناویروس در ماه مارس است.

چند سی تی اسکن نشان داده اند شواهدی از بهبود است که خبر خوبی از قاضی و یانکی ها به امید جلوگیری از عمل جراحی است که می تواند شامل از بین بردن دنده.

در ضمن استانتون به طور کامل شفا از گوساله فشار که زحمت او در طول زمستان است “به دنبال خوب” با توجه به تامس.

“او در نوسان است که در آن نیاز به” تامس گفت. “او شده است برخورد کردن دستگاه و ضربه BP در این زمینه است. او یک حرفه ای. او کار خود را انجام می شود. او آماده است برای رفتن و من فکر می کنم هم تیمی های خود را هیجان زده کنند.”

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

اما این وضعیت در تمپا باقی می ماند به دور از عادی حتی با احتمال از سرگیری بهار آموزش به عنوان MLB و بازیکنان ارتباط سعی کنید برای رسیدن به یک توافق است. تامس گفت: آنها در حال گوش دادن به مقامات بهداشت و نگه داشتن فاصله خود را هنگامی که در تاسیسات چند بار در هفته.

“آن را متفاوت” تامس گفت: از جو در George M. Steinbrenner زمینه است. “این عجیب و غریب نیست همه بچه ها در اینجا. [هارون] بون بازگشت به خانه است با خانواده اش. ما سعی کنید به بازی موسیقی و نگه داشتن آن را سست ممکن و مثبت بمانید. بچه ها واقعا امید ما شانس به عقب بر گردیم در این زمینه است.”

اگر که اتفاق می افتد تیمز با اعتماد به نفس است خود را hitters نمی خواهد نیاز به دوباره فرم خود را.

“بچه ها در حال تلاش برای انجام تا آنجا که ممکن است به مطمئن شوید که آنها آماده برای رفتن اگر ما آماده برای رفتن دوباره” تامس گفت.

بزرگترین چالش خواهد شد زمان.

“هدف قرار دادن است که زمان بندی” تامس گفت. “من فکر می کنم بچه ها فقط باید به زمان بندی خود عقب است. امیدوارم دو یا سه هفته به آن خواهیم بود.”

در حال حاضر تیمز فقط منتظر چراغ سبز پس از او و کادر مربیگری می تواند به تدوین و فرموله کردن یک طرح.

“ما فقط نمی دانم چه چیزی قراره اتفاق می افتد” تامس گفت. “ما فقط به امید هر دو طرف می توانند با هم و ما می توانیم به عقب وجود دارد و مطمئن شوید که همه امن است. ما آن را از دست. که همه ما انجام داده ایم برای یک مدت زمان طولانی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de