هارون قاضی گفت که او می تواند آماده برای روز افتتاحیه.

حق با او بود.

قاضی شروع بسیار با تاخیر فصل را با یک جفت از بازدید در یانکی ها’ 4-1 باران-کوتاه برنده پنج شنبه بیش از اتباع.

آنها به اندازه کافی برای تحت تاثیر قرار دادن یکی از هم تیمی های جدید خود را.

“کسانی که دو خالص نوسانات بر روی توپ” Gerrit کول گفت: قاضی را در بشقاب.

حق fielder بود کنار در ماه مارس پس از اینکه تشخیص داده و با دنده شکسته و فرو ریخت ریه است که قاضی احتمال زیاد رنج می برد در یک بازی غواصی در سپتامبر گذشته.

مدیر کل برایان Cashman گفت: دنده آسیب را نگه داشته اند قاضی تا “تابستان.” وقتی بیس بال بازگشت و پس از COVID-19 shutdown که طولانی شد با اختلاف کار قاضی سپس با سفت گردن.

Aaron Judge
هارون قاضیAP

اما او به آمار سه homers در دو نمایشگاه بازی و ماند داغ پنج شنبه در برابر واشنگتن حداکثر Scherzer.

او پاره پاره 108 مایل در ساعت تنها به چپ با یک نفر در بالای اولین و گل در Giancarlo استانتون ماموت هومر بعد از آن در زمین باز یافته است که به یانکی ها و کول 2-0 منجر شود.

“در تصویر بزرگ این بود که یک فرصت برای دیدن جرم ما زمانی که همه سالم” قاضی گفت. “من فقط در تلاش برای دریافت بر روی پایه برای hitters بزرگ پشت سر من. ما نشان داد که امشب. ما اجازه [استانتون] به انجام کاری خود را.”

قاضی آمد تا دوباره در سوم یکی پس از تایلر وید leadoff راه رفتن و هارون هیکس strikeout.

این بار قاضی طناب دو به چپ و سریع در اب راه رفتن — که آغاز شده در پایه دوم در محل DJ LeMahieu — آمد در سراسر به نمره به قرار دادن یانکی ها به بالا و توسط دو نفر اجرا می شود.

قاضی فرصتی برای گسترش یانکی ها ” رهبری دوباره در پنجم با دوندگان در گوشه و کنار علیه Scherzer و یکی از, اما او را زده است. استانتون او را برداشت تا با یک RBI تنها پس از Gleyber تورس در راه می رفت به بار پایگاه های.

قاضی اصرار داشت در بهار آموزش 2.0 که در گردن او بود و نه یک موضوع و در روز سه شنبه اعلام کرد خود را “آماده برای رفتن.”

قاضی محدود به 102 بازی یک سال پیش در بخشی به دلیل ترک اریب سویه و فقط 112 بازی در سال 2018 به دلیل شکستگی دست راست.

در این صورت فصل مشابه تمدید شرایطی خواهد بود به خصوص آسیب رساندن به قاضی و یانکی ها — و او ثابت کرد که چرا او بسیار مهم است برای صف خود را دوباره در روز پنج شنبه.

Aaron Boone گفت که او خوشحال بود با آنچه که او را دیدم از هر دو قاضی و استانتون در وسط صف.

“یکی از چیزهایی که من احساس واقعا خوب بود در مورد این تیم آماده بود برای رفتن و کسانی که بچه ها پیشرو در یک معنا” بون گفت: از دو sluggers. “آنها واقعا کیفیت در خفاش برای تایید کار ما شاهد بوده ام. قاضی تا به حال یک زن و شوهر واقعا خوب در خفاش.”

اما قاضی نیز بستری وجود دارد چیزی عجیب و غریب در مورد تنظیم.

“خوب بود به برخی از واقعی بیس بال عقب بود اما قطعا عجیب و غریب” قاضی گفت: از خالی ورزشگاه. “این عجیب و غریب بود با یک تیم جشن یک سری جهانی قهرمانی و هیچ یک از طرفداران آنها وجود دارد به جشن می گیرند با آنها.”

در پایان اگر از آن خوب بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de