حتی صندلی های خالی در استادیوم یانکی به تماشای هر حرکت هارون قاضی ساخته شده در اواخر بعد از ظهر چهارشنبه. و آنچه که آنها را دیدم در اولین ورود یک intrasquad بازی ساخته شده آنها را به لبخند وادارید.

پس از خراشیده شدن از یک intrasquad بازی در روز شنبه به علت گرفتگی گردن, قاضی بازگشت و به عمل و خبر دوم زمین او را دیدم از James Paxton به شبکههای فوق بنای پارک.

قاضی رفت و 1-3 با پیاده روی است.

پیش از آن در روز, مدیر, Aaron Boone گفت: از قاضی pregame تمرین رفت و حق fielder خواهد بود در آن شب صف.

تا زمانی که قاضی در زمان زمین توپ در سمت راست میدان و میدان فرستاد پرواز توپ ضربه دیوار اولین مرحله از فرایند کامل شد. قاضی رو از طریق یک پنبه حلاجی تمرین جلسه بدون هیچ گونه مشکل با گردن خود را.

و قطعا وجود دارد هیچ کار اشتباهی با آن که او راه اندازی شد که هومر به مرکز زمینه.

“این طرح برای او به بازی [چهارشنبه شب]. ما می خواهیم به مطمئن شوید که او می شود از طریق [به pregame] و امیدوارم او خوب خواهد بود برای رفتن امشب” بون گفت: قبل از تفرج از حق خود را fielder که نگاه به آماده برای افتتاح در روز 23 ژوئیه در واشنگتن است.

پس از قضاوت در زمان چند دور از پنبه حلاجی تمرین روز سه شنبه, Boone, اعتماد به نفس بود قاضی در دسترس خواهد بود در روز چهارشنبه.

“من فکر می کنم ما در آن [روز شنبه] که او تقریبا تقریبا وجود دارد” بون گفت. “او تا به حال یک روز خوب از کار [سهشنبه]. مطمئن شوید که او در آمد و با بهبود لازم است.”

قاضی ضربه دوم روز شنبه بین هارون هیکس و Gleyber تورس. او راه می رفت در دوم خود را در, خفاش, در, سوم, نیز در برابر پکستون پر تعداد.

قاضی گزارش به آموزش بهار در ماه مارس با ناراحتی در شانه راست که بعدها مبتلا به شکسته بالا سمت راست دنده نگه داشته و او را از نمایشگاه بازی در فلوریدا.

تا به حال فصل نشده متوقف شد با توجه به کروناویروس که تعطیل بهار آموزش 1.0 قاضی نمی شده اند و آماده بازی در مارس 26, اصلی روز افتتاحیه. خصوصی, یانکی ها اعتقاد بر این خواهد بود در ماه ژوئن یا جولای قبل از قضاوت آماده خواهد بود.

پس به Giancarlo استانتون که همچنین homered خاموش پکستون در اولین ورود نمی شده اند و آماده برای آرام در روز افتتاحیه به دلیل تیره و تار عضله پشت ساق پا و هیکس نیست انتظار بازگشت از تامی جان عمل جراحی تا ماه ژوئن یا جولای اصلی به احتمال زیاد صف خواهد بود مایک Tauchman در حق Clint فریزر در سمت چپ و برت گاردنر در مرکز و احتمالا میگوئل اندوجر به عنوان DH.

هنگامی که بهار آموزش 2.0 باز در جولای 4, قاضی مشغول به کار بود را در تمپا و آماده برای رفتن.

گرفتگی گردن نمی شود اما قاضی خراشیده شدن است یک معامله بزرگ با توجه به گذشته خود دو فصل شده اند خدشه دار آسیب های که او هزینه قابل توجهی زمان بازی.

در سال 2018 قضاوت در 112 بازی به دلیل راست مچ دست شکسته در ماه جولای. یک سال پیش قاضی دچار یک مایل فشار در مارس که محدود او را به 102 بازی اما نمی تداخل با یانکی ها برنده AL شرق.

صدمات برخی از یانکی ها پیروان تعجب که چرا باشگاه حرکت نمی کند قاضی به اولین پایه برای نگه داشتن او سالم است. اما بون گفت: در اوایل shutdown که یانکی ها نیست بحث این حرکت زیرا آنها بر این باورند قاضی نخبگان outfielder.

با 60 بازی, برنامه, هیچ کس نمی داند چگونه این فصل بازی خواهد کرد اما 50-55 بازی از قاضی قطعا قوی صف عمیق تر. فراتر از سوئیچ-ضربه هیکس قاضی و تورس Boone است استانتون, Gary Sanchez, لوقا Voit گاردنر و جیو Urshela به پر کردن یک صف کارت است که عضله بیشتر به آن با قاضی در هیئت مدیره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de