عمدتا سفید شهر دور در گوشه شمال غربی ایالات متحده به سختی به نظر می رسد منطقی نقطه به ظهور به عنوان جدید فلش نقطه از اعتراضات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس که خروشان در سراسر کشور برای نزدیک به دو ماه.

سپس دوباره هر دو پرتلند و خانه خود را در ایالت اورگان یک مشکل گذشته که متحرک در جریان تظاهرات شرکت در هشتمین هفته.

اضافه کردن به که رئیس جمهور از غرق شدن در پای صندوق های رای و مشتاق به تجمع خود را پایه پشت نذر به “تسلط بر خیابان” در سال انتخابات و ناگهان پورتلند شده است محوری به ملی ویژه برای چیزی غیر از غرابت.

کارشناسان می گویند unrequested و ناخوشایند ورود فدرال اجرای قانون عوامل در هفته های اخیر و خشونت های اخیر در درگیری با معترضان در این شهر مرکز شهر را شعلهور یک جنبش بود که نهفته پایین.

به usf football/OregonLive گزارش بیش از 2000 نفر از آنها متعلق به پدر و مادر گروه تبدیل به اعتراض به مداخله فدرال دوشنبه شب و به صبح روز سه شنبه. افسران امنیت فدرال دادگاه در نهایت در پاسخ با گاز و کمتر کشنده مهمات در طول یک نیمه شب رویارویی که به طول انجامید و نزدیک به یک ساعت روی خروجی اخبار گفت.

اورگان فرماندار سناتور ایالات متحده آمریکا و بسیاری دیگر از مقامات منتخب را خواستار ماموران فدرال بود خارج deeming استقرار خود یک تخلف در دولت, حقوق و آشکار مانور سیاسی توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

برخی از تحلیلگران معتقدند.

“من فکر می کنم تهمت می خواهد به این باز و زرق و برق دار استفاده از زور” گفت: جو Lowndes, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه اورگان است. “در شرایط ضعیف مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری این است که راه را به پایگاه خود را. آن را به عنوان اگر آنها در حال انجام این کار بر روی حیله گر. من فکر می کنم آن را به معنای به عنوان یک نمایش عمومی از عبارت او استفاده است ‘تسلط.”‘

تا آنجا که خشم و سوال از قانون اساسی فدرال اقدام در پورتلند است برانگيخته های دیرینه تظاهرات آغاز شد که در این شهرستان در مدت کوتاهی پس از مارس 25 کشتن جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس بیشتر ریشه در دولت نژادپرست تاریخ از وقایع اخیر است.

اورگان ارضی قانون اساسی به تصویب رسید در ماه نوامبر سال 1857 – کمتر از دو سال قبل از آن به یک دولت تبدیل شد – منع مردم از رنگ از آینده درون مرزهای آن. آن نبود تا سال 1926 که این ماده لغو شد. اورگان اعمال مالیات بر مردم رنگ در سال 1862 و نژادی و محرومیت قوانین و ممنوعیت ازدواج میان نژادی بودند و در کتاب ها در دهه دوم تا سال 1951.

“این نوع از تنظیم قالب برای چه بسیاری از دهه های آینده پس از آن به شکل نژادی, خروج, ضد سیاه خصومت مسکن پیمان در پورتلند یوجین و شهرهای دیگر که آن را دشوار برای مردم سیاه و سفید به حرکت در و کار در اورگان” Lowndes گفت. “این یک دولت طراحی شده است.”

مادرم اقدام: ‘دیوار مادران’ در پورتلند اعتراض تشکیل شده است برای حفاظت از تظاهرکنندگان

با توجه به یک 2019 برآورد اداره آمار ایالات متحده 87 درصد از اورگان جمعیت از 4.2 میلیون و سفید است و تنها 2 درصد ، پورتلند است که بسیار متنوع تر با سفیده ساخت تا 77 درصد از جمعیت آن از 655,000 و باند 5.8%. Latinos حساب 9.7 درصد از کل و رو به رشد خود را حضور برانگیخته برخی از خشم.

کریستوفر McKnight نیکولز که می آموزد تاریخ در دانشگاه ایالتی اورگان و انشعابات زمان بین مدرسه پایه در Corvallis و پورتلند گفت: دنباله طولانی از تبعیض در اورگان اطلاع تظاهرات در شهرستان لیبرل طولانی شناخته شده برای آن فعالیت.

اما او گفت که آنها تا به حال مخروطی پایین توصیف آنها به عنوان “صلح آمیز خوش خیم و خسته کننده” – تا زمانی که فدرال در زمان عمل. نظر خود را تکرار می شد توسط اورگان دولتی کیت براون که گفته PBS اقدامات ناروا “سرباز” شد “به سادگی مانند ریختن بنزین روی آتش است.”

نیکولز گفت: یک همکار استاد تاریخ از دانشگاه های دیگر مورین Healy, آمار بود در حالی که در نزدیکی مادران’ گروه توسط یکی از دور شلیک شده توسط ماموران فدرال دوشنبه شب.

“وجود نداشته است فعالان محلی که نگهداری آتش سوزان و در حال حاضر با ماموران فدرال در آینده ما شاهد یک reignition آتش” نیکولز گفت. “منظورم این است که هر دو به معنای واقعی کلمه در شرایط ناگوار خشونت بلکه شاید به این دلیل مردم در حال گرفتن بیشتر هیجان زده و مشتاق است.”

نیکولز نیز دوخته بسیاری از سرزنش برای ادامه animus از جمعیت در آمرانه تاکتیک توسط پلیس که او گفت: یک فرهنگ تحت تاثیر نژادپرستی حتی اگر دو نفر از آن سه chiefs – از جمله یک جریان چاک Lovell – شده اند ،

این بخش کشیده شدید, انتقاد خود را با استفاده از گاز اشک آور بالا دسیبل دسی آلارم و پرتابه در دست زدن به تظاهرات. این بخش همچنین تحمل تکان دهنده مقدار گردش مالی در آن بالا است. در اوایل ماه ژوئن Lovell آن شد سومین رئیس پلیس در کمتر از شش ماه.

روز شنبه معترضان روشن کردن یک آتش کوچک و اسپری نقاشی های دیواری در ساختمان اتحادیه پلیس که متهم شده است که مانع اصلاحات است.

“بسیاری از معترضان را به شما بگویم که این پورتلند اداره پلیس همچنان به تشدید تنش که خود تشدید شده است و بخش بزرگی از چرا که فعالیت و تظاهرات را ادامه داد:” نیکولز گفت. “و یکی دیگر از چیزی که واقعا نگران کننده است پورتلند پلیس در حال حاضر به بیشتر از این نوع از تنش تقریبا با نگه داشتن Joneses از نیروهای فدرال در آن وجود دارد.”

هر دو اساتید با اشاره به گرم و درگیری با پلیس و/یا ماموران فدرال محدود به بخش کوچکی از مرکز شهر در مقابل اظهارات چاد گرگ سرپرست وزیر وزارت امنیت داخلی که پورتلند “تحت محاصره” توسط “خشونت آنارشیست ها.”

دانشگاهیان نیز گفت: تظاهرات گسترده اند بر اساس پشتیبانی در اورگان بزرگترین شهرستان, اما برخی بر این باورند که تقریبا به اندازه کافی برای التیام زخم های عمیق وارده توسط چندین دهه تبعیض است.

قرقره سینگ مدیر اجرایی اورگان دادگستری مرکز منابع – غیر انتفاعی است که فراهم می کند خدمات حقوقی به افرادی که تحت تاثیر نظام عدالت کیفری – گفت: دولت باید برای مقابله با آن سابقه و بی عدالتی به غلبه بر آن “گناه اصلی” سفید برتری.

که فراتر از هر چیزی که اتفاق می افتد در خیابان پورتلند در حال حاضر.

“این بسیار آسان برای مردم می گویند, ‘مغلوب ساختن پیشی جستن است به سرزنش”‘ سینگ گفت. “اما مگر اورگان درگیر در خود بازتاب و در واقع می داند که چگونه همه این سیستم ها شده اند همدستی در حفظ سفید برتری … ما هرگز قادر به حرکت رو به جلو است.”

حتی اگر اورگان است که به رهبری یک فرماندار دموکرات و مقننه سفید ملی ایدئولوژی باقی مانده برجسته گفت سینگ که سازمان درگیر در دعوی قضایی علیه شهر پورتلند و آن اداره پلیس. کارشناسان می گویند Ku Klux Klan هنوز هم فعال است در اورگان و راست گروه مانند افتخار و پسران Patriot نماز.

دومی است که در منطقه پورتلند که دقیقا نمی را به ذهن متبادر comically مترقی اخلاق نشان داده شده در تلویزیون نشان می دهد “Portlandia.”

“اورگان منحصر به فرد است که آن را به عنوان در حال ترک مرکز مترقی اما زمانی که ما واقعا در تمام این عدالت نژادی مسائل ما به عنوان بد به عنوان هر دولت دیگر به شما خواهد کلیشه از جنوب یا این که باید این همه طولانی تاریخی و نژادی عدالت مشکلاتی که بهتر شناخته شده” سینگ گفت. “اما اورگان این بسیار تاریک تاریخ این کشور نمی دانند.”

با ادامه تظاهرات و توجه آنها کشیده ام که تاریخ در حال آمدن است به نور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de