در یک کلیسا در ساکرامنتو کالیفرنیا شده است که بسته به فرد خدمات پس از ماه مارس عبادت گاهی اوقات هنوز هم متوقف به دعا خارج کنید و سعی کنید برای گرفتن یک حس یاران آنها از صمیم قلب از دست ندهید.

در نشویل, تنسی, کشیش یک کلیسای آنگلیکان شده است توزیع و همدلی در پارکینگ برای هفته ها.

جنوب آتلانتا متحرک پاستور از 3000 عضو جماعت تلاش می کند به احضار هر اونس از شور و شوق در بدن خود را به ارائه یک پر جنب و جوش و پر از موسیقی خدمات در مقابل مخاطبان زنده از هیچ یک از امید خود پیام و روح آمده از طریق مختلف سیستم عامل های فن آوری.

هیچ یک از کسانی که ایده آل, گزینه, اما آنها ضرب و شتم و تبدیل شدن به منبع از شیوع COVID-19.

تقریبا 40 مکان عبادت و مراسم مذهبی مرتبط شده اند به بیش از 650 ایالات متحده موارد coronavirus پس از همه گیر آغاز شد با توجه به پیگیری توسط نیویورک تایمز. همراه با سراسر کشور افزایش عفونت است که به دنبال شل شدن محدودیت ها با هدف مبارزه با این ویروس شیوع بیماری های متصل به کلیساها جوانه زده اند در چند لکه.

کسانی که شامل یک کلیسای پنطیکاستی در شمال شرقی اورگان به حداقل 236 مثبت آزمون; پنج flareups مربوط به کلیساها در غرب ویرجینیا یکی از بزرگترین و در نتیجه 51 عفونت; بیش از 50 موارد ناشی از یک کلیسای پروتستان در خارج از سن آنتونیو که در آن کشیش اجازه دوباره بغل کردن; بزرگ عبادت خدمات در کلیولند در ایالت تنسی آمریکا که به نظر می رسد که به ایجاد حداقل یک دوجین از موارد از جمله کشیش, که گفت که او متوقف شد و پس از شمارش 12; یک مسیحی اردوگاه در میسوری که تا به حال به تعطیل پس از 82 اعضای کمپ مشاوران و کارکنان قراردادی این ویروس با وجود در نظر گرفتن تعدادی از احتیاط است.

تمام کسانی که شیوع بیماری به جز یکی در اردوگاه رخ داده است در ماه ژوئن.

بدانند “چگونه به عبادت در راه های امن تر’

کیرستن Bibbins-Domingo استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا-سان فرانسیسکو گفت: coronavirus رشد در نمونه تنظیم یک خانه از عبادت – در داخل خانه با بسیاری از مردم جمع آوری شده در نزدیکی اغلب آواز که می تواند به اخراج ویروس-حمل قطرات است.

اضافه کردن به که شیوه های سنتی به برخی از ادیان مانند تکان دادن دست مصرف همدلی و فرو بردن میزبان در یک جام شراب و شما باید یک زمین پرورش ایده آل برای ویروس.

“تمام چیزهایی که ما در حال یادگیری در مورد این ویروس در حال حاضر آن را بیشتر روشن چقدر کلیساها و انواع گردهمایی های کلیسا نمایندگی به ارائه یک محیط خطرناک برای ویروسی انتقال” Bibbins-Domingo گفت. “ما باید به شکل از چگونه به عبادت در راه های امن تر, و در حال حاضر در نفر در گروه های بزرگ در یک ساختمان محصور در خشکی است و نه یک مکان امن.”

توان آن را توسط فرمان دولت و یا خود را در اختیار بسیاری از خانه ها از عبادت سراسر کشور باقی مانده اند و یا بسته عمل در کاهش ظرفیت در طول بیماری همه گیر. روز دوشنبه کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom شامل کلیساها در میان سازمان هایی که تا به حال تعطیل در بسیاری از دولت به دلیل افزایش عفونت. کلیساها شده مجاز به بازگشایی تحت شرایط خاصی در اواخر ماه مه.

بعضی اوقات حتی زمانی که در حال عبادت استقبال بسیاری شده اند و تمایلی به بازگشت.

ایالات متحده آمریکا امروز تجزیه و تحلیل داده ها نشان می دهد کاهش در حضور و غیاب

ایالات متحده آمریکا امروز تحلیل های ناشناس تلفن همراه داده ها از 16 میلیون دستگاه را نشان می دهد حضور در کلیسا کاهش یافته و 52 درصد در هفته دوم ماه مارس زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در مقایسه با هفته به طور متوسط در ماه فوریه است.

کلیسا بازدید نمی آیند نزدیک به بازگشت به هنجار طولانی در حدود منهای 40 درصد است. فعالیت هایی مانند بازدید از رستوران ها و لباس و کفش فروشگاه را منعکس قوی تر و هر دو در منفی 23 درصد است.

“اکثریت قریب به اتفاق مردم در جماعت ما هنوز راحت نیست در آینده به یک سرویس عبادت حتی اگر ما یک بسیار تمیز setup گفت:” توماس مکنزی کشیش کلیسای نجات دهنده در نشویل.

به آواز خواندن یا نه: در CA: می تواند هر کسی و یا هر چیزی حتی coronavirus را راست خود را به آواز خواندن ؟

مکنزی کلیسا با یک جماعت از 500 انجام داده فوق العاده مطابق با اصول مورد نیاز, ماسک صورت محدود ظرفیت حذف صندلی اجازه می دهد تا برای بیشتر فاصله اجتماعی و تغییر راه و همدلی است دست از جمله توزیع میزبان در پارکینگ برای کسانی که نمی خواهند به در آمده است.

“تئوری من این است که من باید برای عمل مثل من coronavirus و من سعی می کنم به وزیر مردم به عنوان اگر من دمید من می تواند آنها را بکشند گفت:” مکنزی که می پوشد دستکش و ماسک در حالی که موعظه.

هنوز هم بزرگترین مردم در انتخابات پس از بازگشایی مارس 31 شده است 45 – پنج کوتاه از زمان محدود – با کم 12. برای اولین بار در این سال به کلیسا جریان خدمات.

شده است که یک ابزار رایج برای خانه عبادت در سن coronavirus: Facebook و YouTube در خدمت به عنوان سیستم عامل برای رسیدن به نمازگزاران که نمی تواند و یا نمی خواهد حضور در فرد است.

با افزایش تعداد موارد در منطقه مترو آتلانتا, T. J. مک براید می گوید بعید است او را موعظه در فرد دیگر تا سال آینده. که شرم آور است چرا که کشیش از خیمه ستایش کلیسا بین المللی حدود 20 مایلی جنوب آتلانتا و تغذیه خود بیشتر سیاه جماعت از 3000 در ارائه خود را پر انرژی موعظه.

انجام برای دوربین های بدون مخاطب ارائه نمی شود خیلی بازخورد فوری.

“این یک چالش واقعی, دلیل این که شما لازم نیست که کسی گفت: “امین واعظ” و یا هر یک از چیزهای که” مک براید گفت. “اما این طبیعی جدید است. من دو زوم تماس در روز با اعضای کلیسای ما و آنچه به من می دهد لذت و قدرت است که آنها به من بگویید که آنها در حال لذت بردن از خدمات آنها لذت بردن از پیام و ارائه ما.”

مک براید گفت: شش نفر از اعضای کلیسای خود را از درگذشت COVID-19 و بسیاری دیگر از خانواده ها که عزیزانشان را از دست داده. آن را به خصوص دردناک قادر نیستند به راحتی آنها را در فرد نیاز به تکیه بر مکالمات تلفنی و شنیدن چگونه عبادت نمی توانستم پیشنهاد مناسب خداحافظی با بستگان خود را که جان خود را به دلیل محدودیت در خانه های مراسم تشییع جنازه.

اما مک براید آگاه است coronavirus گرفته است نامتناسب تلفات در جوامع رنگ و او را با احتیاط از بازگشایی هر زمان به زودی حتی اگر از نظر قانونی به او اجازه داده است.

“ما نمی خواهیم به علت از هر کسی که به این بیماری” او گفت:.

روز سه شنبه یکی از این کشور بزرگترین کلیساهای آتلانتا در چند سایت شمال نقطه وزارتخانه گفت: آن را نمی خواهد دوباره به صورت حضوری خدمات بقیه سال ها به دلیل ویروس.

برخی از خانه ها از عبادت ماندن بسته

بسیار کوچکتر محل عبادت 1200 عضو جنوبی ساکرامنتو مسیحی مرکز نگه داشته است درهای خود را بسته از اواسط ماه مارس بود اما ادامه آن در توسعه جامعه با توزیع کیسه های مواد غذایی و کمک به راه اندازی یک coronavirus تست سایت برای آن عمدتا سیاه و لاتین جماعت.

کشیش Les سیمونز گفت: به چالش کشیدن بار بود با یک بیماری همه گیر است که غرق اقتصاد و منجر به میلیون ها نفر از ضرر و زیان کار هستند که مردم بیشتر نیاز کلیسای خود را در آغوش. اما پیروان او تا به حال به حل و فصل برای مجازی آغوش و از راه دور کلمات حکمت در هنگام برخورد با این چالش ها و خشم بیش از پلیس قتل غیر مسلح آمریکایی مانند جورج فلوید در مینیاپولیس و Breonna تیلور در لوئیزویل ،

“این بسیار سخت است چرا که مردم قطعا مورد استفاده برای نزدیکی و ایده بودن touch-محروم بسیار واقعی در حال حاضر” سیمونز گفت. “این بسیار دشوار است برای مردمی به قبول آن است.”

سیمونز گفت: عدم حضور فیزیکی نیز منجر به مشکلات مالی برای کلیسای خود را که از دست رفته کمک های مالی از کاربران ترجیح می دهند که آنها را در فرد. برخی از آنها نیز ممکن است در حال حاضر بیکار. از طریق کسانی که مشکلات این مرکز مسیحی همچنان به ارائه پنج خدمات یک هفته تمام از راه دور.

و در حالی که برخی از عبادت آمده در زمان به یک لحظه تامل در خارج از درهای بسته سیمونز طول می کشد و قلب در شناخت شده اند وجود دارد هیچ عمده شیوع بیماری در میان جماعت و او بر یک کلیسا است که بیش از فقط یک ساختمان است.

“بسیاری از معابر کتاب من دیده ام نشان می دهد کشیش یا پیامبر بود قادر به ارتباط با مردم را بدون اینکه توسط مردم,” او گفت:. “ما ایمان است بین ما و خدا نه لزوما ما و یک محل است.”

نه هر کس آماده است تا بپذیرد که بدون چالش و گاهی حقوقی انواع. تهمت تلقی مکان های عبادت “ضروری” موسسات در 22 مه و تهدید به نادیده گرفتن فرمانداران که اجازه نمی دهد آنها را به باز کردن حتی اگر آن را به دور از برخی او دارای چنین قدرت.

پرونده های حقوقی ثبت شده برای به چالش کشیدن محدودیت های

کلیساها در کالیفرنیا, ایلینوی, واشنگتن, ویرجینیا و نوادا بوده است در میان کسانی که تشکیل پرونده دعاوی رقیب محدودیت در فرد خدمات نقض حق به ورزش از دین اعطا شده توسط متمم اول قانون اساسی.

برنادت Meyler یک قانون اساسی متخصص در دانشگاه استنفورد گفت: دولت حق را برای حفاظت از سلامت و رفاه ساکنان آن به مدت طولانی ایجاد شده است و تقدم تا زمانی که مقررات در آن بهره اعمال می شود به همان اندازه. برای مثال Meyler گفت: محدودیت در گردهمایی در کلیساها نمی تواند بیشتر و دقیق تر در سینما.

“راه دادگاه عالی اتحاد تفسیر رایگان ورزش بند از حدود سال 1990 هنگامی که وجود دارد یک مورد در مورد این موضوع این است که آنها گفته اند که تا زمانی که دولت و یا یک محل گذر است خنثی قانون کلی کاربرد که برای رفتن به presumptively معتبر” Meyler گفت.

شده اند وجود دارد هیچ گزارش مستند از گسترده تمرد توسط کلیساهای ایالت’ حکم با هدف مهار گسترش این ویروس تنها گاه به گاه موارد مانند به نظر می رسد در این مورد با فانوس کلیسای پنطیکاستی در جزیره شهر اورگان که در آن دولت بزرگترین شیوع نشات گرفته است.

اما برخی از خانه ها از عبادت باید در برابر تماس برای اطلاعات بیشتر محتاطانه روش مانند الزامی به استفاده از ماسک است.

رابرت Jeffress برجسته کشیش First Baptist دالاس گفت: megachurch را تشویق کرده است اما لازم نیست کسانی که در حضور به پوشیدن ماسک اضافه کرد که حدود دو سوم از آنها را انجام دهد. این کلیسا در مرکز شهر فراهم می کند که چندین آنلاین وزارتخانه ها بسته به صورت حضوری خدمات در اواسط مارس 15 و بازگشایی شد ژوئن 7, کاهش ظرفیت ترکیبی از آن دو سالن از 4500 به حدود 1400 در اشاره به این ویروس.

هنگامی که کلیسا به میزبانی معاون رئیس جمهور مایک پنس برای 28 ژوئن رویداد دوبله آزادی یکشنبه بود که بخش خدمات مذهبی, بخش سیاسی تظاهرات حدود 2500 حضور داشتند با Jeffress’ برآورد. عکس نشان داد اجتماعی دور نگه داشته شد و تنها توسط برخی از.

Jeffress گفت: انتقاد از این رویداد ثابت شده است بی اساس با تنها یک بار مورد COVID-19 از راه دور مربوط به آن است.

“مردم گفتند ما بودند که غیر مسئولانه ما بودند رفتن به یک سوپر پخش ویروس است. البته آنها گفت: هیچ چیزی در مورد تظاهرات هزاران نفر از مردم در خیابان های ما فریاد در بالای ریه های خود را بدون ماسک” Jeffress گفت. “مگر در مواردی که دولت حاضر است به یاغی تظاهرات و توقف پرس در ایالات متحده آمریکا امروز آنها حق تعطیل کلیساها. ما همه محافظت شده توسط همان متمم اول قانون اساسی.”

‘باز کردن یک کلیسا به طور معمول خطرناک است’

Ogbonnaya Omenka استادیار و بهداشت عمومی متخصص در Butler دانشگاه گفت: شکست دادن ویروس نیاز را برای آمریکایی ها به فکر می کنم کمتر در مورد خود فرد و آزادیهای بیشتر در مورد منافع مشترک است. او اذعان کرد که پیچیده قابل ملاحظه ای با سیاسی شدن این بیماری همه گیر و از جمله اثبات اقدامات به پوشیدن ماسک.

Omenka همچنین با اشاره به این که کاهش تلاش های کلیساها مانند مطابق با اصول فاصله و ماسک مورد نیاز محدود توسط این واقعیت است که آنها نمی توانند کنترل خود را عبادت را به خارج خدمات و چه مقدار از آنها در معرض ویروس.

“بنابراین وجود دارد هیچ شبکه ایمنی است که به طور کامل از بین بردن خطر یک تجدید حیات در زمانی که شما بازگشایی اماکن عبادت,” او گفت:.

بیشتر نگران به Omenka است و این ناهماهنگی شناختی او اعلامیه در میان افرادی که نمی خواهید به زحمت با تغییرات ویروس ” وجود خواسته است. بازگشایی مجدد او گفت: آیا به معنای بازگشت به حالت عادی نه برای مدتی.

“باز کردن یک کلیسا به طور معمول خطرناک است بنابراین اجازه دهید بفهمند که دیگر از گزینه” Omenka گفت. “اجازه دهید از سرویس خارج است. اما برخی ممکن است می گویند ” خوب این باران و ما لازم نیست به اندازه کافی صندلی برای همه باید زیر سایه بان. برویم داخل.’ هیچ. می تواند ما را قبول کنند این خوب نیست که خدمات برای آن روز اگر آن را حفظ عبادت سالم به بازگشت هفته آینده؟”

ایالات متحده آمریکا امروز اطلاعات خبرنگار Dian ژانگ کمک به تجزیه و تحلیل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de