Naomi. نارضایتی خرده. زن ستیزی. اعتیاد به الکل. مادام العمر از تروما است.

این راهکار به طور متوسط برای soap opera قسمت – و برای آخرین مغلوب ساختن پیشی جستن, خانواده, خاطرات.

چند خانواده به عنوان خوانده شده که منحصر به فرد بدبختی به عنوان تهمت خانواده به عنوان آن است که به تصویر کشیده شده توسط مریم تهمت خواهر زاده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در خاطرات “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد” (از شنبه, جولای 14).

مریم تهمت رنگ یک پرتره از یک فوق العاده عجیب و ناشدنی آسیب دیده و خانواده شکل مغلوب ساختن پیشی جستن ایلخانی فرد تهمت برجسته شهر نیویورک املاک و مستغلات توسعه که حکومت خاندانش را با مشت آهنین زیر تیره و سرکوبگر ابر روانی و عاطفی ، مریم تهمت که دارای مدرک دکتری در روانشناسی بالینی می رود تا آنجا که به تشخیص او را به عنوان یک عملکرد بالا و مخالف به آنها عشق به معنای چیزی.

مریم تهمت می نویسد که فرد تهمت حفره دار کودکان خود را در برابر یک دیگر را به نفع خود تصویب اگر نه عشق خود را به ایجاد یک “ارباب مگس ها”مانند جو است که در آن تنها سخت ترین و بی عاطفه رونق است. آن سوار به پسر ارشد و مریم تهمت پدر فردی مغلوب ساختن پیشی جستن به اعتیاد به الکل و مرگ زودرس او استدلال می کند.

چنین تیره و تربیت باعث می شود برای یک تیره خاطرات. “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی” مملو از اختلال و پا پیچش یا حلقه زنی ظلم و ستم. اینها برخی از کتاب عجیب ترین cringeworthy لحظات.

‘فراتر از باغ-انواع خودشیفتگی.’ کتاب مغلوب ساختن پیشی جستن خواهرزاده رنگ او را به عنوان همیشگی دروغگو بی منطق تاجر

ترین در جهان بی دست و پا در کاخ سفید مهمانی شام

مریم تهمت بازگو گامه awkward family مهمانی شام برگزار شد و در کاخ سفید در آوریل سال 2017. شام بود و ظاهرا به معنای جشن تولد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهر Maryanne تهمت بری و الیزابت تهمت Grau (هر چند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تا حد زیادی صرف شب ارج خود فضائل).

خانواده یک تور از کاخ سفید و متوقف در لینکلن اتاق خواب که در آن مریم تهمت مشاهده یک نیم خورده اپل بر روی میز کنار تخت. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد “این مکان تا به نگاه هرگز بهتر از جورج واشنگتن در اینجا زندگی می کردند.” (مریم تهمت یادداشت کاخ سفید باز نمی شود تا زمانی که واشنگتن پس از مرگ است.)

شام بود و کمتر ناراحت کننده است. در یک نقطه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به پسرش اریک مغلوب ساختن پیشی جستن همسر لارا تهمت و گفت: “لارا وجود دارد, من به سختی حتی می دانستند که (expletive) او صادقانه اما پس از آن او به یک سخنرانی در طول مبارزات انتخاباتی در گرجستان حمایت از من.” که نقطه اریک و لارا شده بود با هم برای نزدیک به هشت سال است.

بی دست و پا ترین لحظه زمانی بود که ماریان تهمت بری regaled جدول با داستان زمان فردی تهمت ریخته یک کاسه سیب زمینی له شده را bratty برادر کوچک ، این نوع بی ضرر, طنز, حکایت اکثر خانواده ها رغبت بازگویی در طول سال از آن می شود تا فرهنگ. اما در دهه های بعد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشخصه bristled در حافظه عبور از سلاح های خود را و عبوس و درهم است

“این ناراحت او را به عنوان اگر او بودند که هفت ساله پسر” مریم تهمت می نویسد. “او به وضوح هنوز هم احساس نیش که طولانی پیش تحقیر.”

مریم تهمت خانواده ارسال به تمام کتاب تاریخ انتشار نقل مکان کرد و تا 14 ژوئیه دو هفته زود

شکرگزاری از جهنم

کاخ سفید مهمانی شام به دور از بدترین مریم تهمت بوده است تا به حال بیش از حد. رشد او شده است می خواهم مهمان مکرر در مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده تعطیلات رسمی شام که در آن وجود دارد کمی تشویق خوب بر روی صفحه نمایش.

عدم خانوادگی گرما بود به خصوص برآمدگی یکی شکرگزاری که در نیمه راه از طریق غذا, مریم تهمت مادر بزرگ مریم “ب” مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز خفگی. فردی تهمت متوجه شده اما هیچ کس دیگری به نظر می رسید – و یا دیگری سعی نمیکنه. چند انداخت در هیاهو و سپس به پایین در صفحات خود را.

در نهایت فردی تهمت کردم تا در زمان مادر خود را با آرنج و او را به آشپزخانه.

“ما شنیده ام برخی برروی آن بکشید و ناراحت کننده صدا از مادر بزرگ من grunts به عنوان پدر انجام Heimlich maneuver” مریم می نویسد. فردی تهمت بوده داوطلب راننده آمبولانس در اواخر دهه 1960 و اوایل دهه 70. آموزش های خود را ذخیره و مادر خود زندگی است که شکرگزاری.

زمانی که فردی و مادرش reentered اتاق ناهار خوری وجود دارد desultory تشویق.

“”کار خوب, فردی,’ راب گفت که اگر پدر من تا به حال فقط کشته شدن یک پشه.”

آن را نمی خواهد آخرین ناخوشایند شکرگزاری حافظه است. اولین شکرگزاری پس از مرگ پدرش, مریم تهمت نزدیک شد او را عمو رابرت تهمت که با قرار دادن یک دست روی خود, نوجوان خواهر زاده شانه. اما نه خود کنسول. او با اشاره به گهواره که در آن نوزاد جدید خواهر زاده Ivanka Trump خواب.

“ببینید که چگونه کار می کند” رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. مریم تهمت کردم نقطه: “با قدیمی با جدید.”

آن شب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پدرش بودند فقط همان است که تا کنون بحث در مورد “نیویورک سیاست و معاملات و زشت زنان فقط به عنوان آنها همیشه به حال.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تحسین خواهر زاده خود را سینه

هنگامی که او در 29, مریم تهمت بود به طور خلاصه به استخدام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نوشتن کتاب بعدی خود.

آنها برنامه ریزی یک سفر پژوهشی به Mar-a-لاگو بنابراین مریم تهمت می توانید ببینید پالم بیچ عمارت نزدیک. “پنجاه و هشت اتاق خواب عمارت با سی و سه حمام و سرویس بهداشتی مجهز با وسایل آبکاری طلا و یک هجده صد فوت مربع اتاق نشیمن که sported چهل و دو-سقف پا بود که شعله ور و ناراحت کننده به عنوان من انتظار می رود.”

هنوز Mar-a-لاگو بود آرام تر از حد معمول تهمت مکان تجمع و او نشان داد تا برای ناهار در پاسیو پوشیدن حمام کردن کت و شلوار و یک جفت شورت.

“دونالد بود که با پوشیدن لباس گلف نگاه کردن در من که من نزدیک به عنوان اگر او می خواهم هرگز واقعا دیده من قبل از” مریم تهمت می نویسد. “‘مقدس (expletive), مریم. شما انباشته!”

مریم تهمت همچنین به یاد می آورد زمان پدربزرگ خود فرد مغلوب ساختن پیشی جستن به او نشان داد عکس نیمه برهنه زن او اطراف انجام شده در billfold.

“‘در این نگاه,’ او گفت: کشویی تصویر از آن شکاف” مریم تهمت می نویسد. “به شدت ساخته شده که نمی توانست بیش از هجده و ممکن است جوان لبخند زد گناه در دوربین او دست او را برهنه سینه.”

مریم تهمت 12 بود در آن زمان.

“چه شما فکر می کنم که ؟ پدر بزرگ من تا به حال دست هایش را. من هرگز او را شنیده خنده.”

مریم مغلوب ساختن پیشی جستن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهر زاده ظروف ‘سمی, خانواده,’ ‘تاریخ’ در کتاب آینده در ماه جولای

چرا مریم تهمت او را نگه داشته گرایش جنسی یک راز

در ژوئن سال 1999 زمانی که فرد تهمت بود در بستر مرگ خانواده برگزار اطراف آن برای ادای احترام خود را. رابرت تهمت زنی بلین تهمت شکایت در مورد زمان بندی. “ما قرار بود در لندن با شاهزاده چارلز,” او گفت:. “او ما را دعوت به یکی از مسابقات چوگان. من نمی توانم باور کنم که ما تا به حال به لغو.”

مریم تهمت نمی ذکر خود را برنامه ریزی تعارض: در یک هفته او قرار بود به ازدواج با زن او را دوست داشت در یک ساحل در مائوئی. او تا به حال گفت: هر کسی در خانواده در مورد گرایش جنسی در بخشی به دلیل مکالمه با او حال می خواهم چند سال قبل با مادر بزرگ او.

آنها می شده است صحبت کردن در مورد پرنسس دایانا مراسم تشییع جنازه زمانی که مادر بزرگ او گفت: به شدت با استفاده از یک ضد همجنس لکه دار کردن “این یک رسوایی آنها اجازه که کمی (expletive) Elton John آواز خواندن در این سرویس است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de