واشنگتن — آمریکایی های معلول شد و خبر به عنوان نقطه عطفی قانون ارائه به افراد معلول حفاظت از تبعیض در حالی که تضمین حقوق خود است.

اما سه دهه بعد از ادا امضا شد فعالان و طرفداران می گویند افراد معلول هنوز هم در مواجهه با موانع ورزش یک حق اساسی است: حق رای دادن.

یکشنبه علائم 30 سالگرد امضای ADA سقوط در همان سال به عنوان آنچه که بسیاری از رای دهندگان را به عنوان یکی از مهم ترین انتخابات طول عمر خود را. اما آمریکایی ها با معلول هنوز هم در صورت دسترسی به مسائل و هنگامی که آنها به رای غیر قابل دسترس از جمله مکان های رای گیری تحت آموزش دیده نظرسنجی کارگران و افراد درحال آزمایش بدون رای گیری ماشین آلات برای افراد معلول است.

به عنوان coronavirus همه گیر می افزاید: یکی دیگر از لایه ای از عدم اطمینان از ایمنی از رای گیری در فرد در طول انتخابات نوامبر طرفداران حقوق معلولین حتی بیشتر نگران است. افراد معلول را تشکیل می دهند این کشور بزرگترین گروه اقلیت با 61 میلیون آمریکایی زندگی با معلولیت.

“هیچ کس نباید مجبور به انتخاب بین بودن قادر به شرکت در رای گیری و حفاظت از سلامت خود گفت:” میشل اسقف که با این نسخهها کار بر روی رای دهندگان دسترسی به طرح های ملی حقوق معلولین شبکه.

موانع رای گیری مشترک برای افراد معلول

ADA گذشت به ارمغان آورد با آن نیاز است که دولت های ایالتی و محلی را به رای گیری در دسترس از جمله ثبت نام رای دهندگان و رای گیری در محل برای رأی گیری و انتخابات در روز است. ADA دسترسی به چک لیست برای حوزه های رأی گیری شامل دستورالعمل برای همه چیز از فضاهای پارکینگ به رمپ برای اطمینان از افراد معلول می توانید با رفتن به پای صندوق های رای.

اما اغلب با توجه به مطالعه انجام شده توسط دولت دفتر پاسخگویی سنجی و مکان نیست و در انطباق کامل با الزامات.

گائو بررسی یک نمونه از 178 رای گیری مکان در سال 2016 انتخابات و نشان داد که 60 درصد از آنها حداقل یک مانع احتمالی برای دسترسی به, رای گیری, محل, شایع ترین آن مربوط به رمپ علامت برای مسیرهای در دسترس و پارکینگ یا راه سطوح. که از سال 2008 زمانی که حدود 73 درصد از 730 مورد بررسی مکان تا به حال برخی از پتانسیل های معماری مانع است.

علاوه بر این گائو بررسی 137 رای گیری مناطق در آن 2016 مطالعه و پیدا 65 درصد پتانسیل موانع با استفاده از حداقل یکی از آنها در دسترس سیستم های رای گیری مانند ایستگاه های رای گیری و رای گیری-ماشین های بدون مارک که نمی تواند جای کاربران روی صندلی چرخدار.

از سایت های که در آن گائو نیز می تواند بررسی کند که آیا وجود دارد در دسترس سیستم رای گیری در حال حاضر بسیاری از حوزه های رأی گیری تا به حال آنها. اما هم گائو مطالعه در سال 2016 در بر داشت که تنها 17% از بررسی سایت تا به حال به طور کامل عاری از مانع دسترسی برای افراد معلول است.

“این عواقب واقعی برای رای دهندگان در روز انتخابات زمانی که شما نشان می دهد تا خود را به مکان سنجی و تجهیزات که به شما در دسترس نیست حتی آماده و یا نظرسنجی کارگران نیست آموزش داده شده است که در آن” اسقف گفت.

لو ان بلیک که با این نسخهها کار در رای گیری به عنوان معاون اجرایی مدیر برای کوری طرح های ملی فدراسیون نابینایان گفت: بررسی انجام شده توسط NFB نشان می دهد یکی از بزرگترین مسائل با تجربه در انتخابات برای نابینایان و کم بینایی افراد است که کارگران آموزش ندیده در ماشین آلات.

“بیشتر و بیشتر مردم فقط از دست دادن و رای گیری با کمک … بنابراین این روند در نظرسنجی ما بوده است و کمتر نابینا رای دهندگان رای گیری به طور مستقل در نظر سنجی” بلیک گفت.

کمک امریکا رای به قانون 2002 مستلزم آن است که رای دهندگان با معلولیت قادر به استفاده از یک رای گیری در دسترس ایستگاه است که می توان آنها را همان حق خصوصی و مستقل رای به عنوان غیر فعال رای دهندگان. رای دهندگان معلول هستند فراهم شده است که همان زمانی که درمان آنها باید به تکیه بر روی یک نظرسنجی کارگر یا فرد دیگری برای کمک به آنها را با رای گیری.

ربکا Cokley مدیر مرکز آمریکایی پیشرفت’ ناتوانی عدالت ابتکار بازگو تجربه رای گیری در واشنگتن که یک نظرسنجی کارگر خواست برای شناسایی. ثبت نام رای دهندگان لازم نیست برای نشان دادن شناسنامه برای رای دادن در سی

“من صادقانه فکر می کنم به این خاطر من کمی” Cokley گفت. “مردم در مقابل من خواسته بودند. مردم پشت سر من خواسته بودند. و گفتم چه؟'”

COVID-19 ممکن است رای گیری حتی کمتر در دسترس

بیش از 4 میلیون آمریکایی تشخیص داده شده اند با COVID-19 و مرگ و میر ناشی از این ویروس در حال حاضر پیشی گرفته 145,000. کارشناسان بهداشت می دانیم که این ویروس به شمار بیشتر از یک خطر برای افراد معلول خاص و شرایط اساسی است که باعث می شود که آیا به رای شخص آمده نوامبر سلامت تصمیم گیری برای بسیاری از مردم است.

پست الکترونیکی-در رای گیری که در کانون به عنوان یک راه حل بالقوه برای کاهش virus گسترش می آید که با جمعیت بزرگ و در تعاملات فرد در پای صندوقهای رای است. آن است که به طور کلی منادی به عنوان یک چیز مثبت گسترش گزینه های رای برای آمریکایی ها از جمله بسیاری از غیر فعال رای دهندگان. اما پست الکترونیکی-در رای گیری نیست و همیشه در دسترس به رای دهندگان معلول اسقف گفت.

نابینا و کم بینایی افراد به عنوان مثال ممکن است قادر به پر کردن یک کاغذ رای و نیاز به اقامت الکترونیکی تحویل داده رای گیری است که می تواند پر کردن توسط کامپیوتر چاپ شده و سپس بازگشت و یا ممکن است نیاز به یک ماشین رای گیری در دسترس مورد استفاده قرار گیرد در فرد است.

برای کسانی که نیاز به رای گیری در فرد همه گیر بیشتر پیچیده همه چیز. تعدادی از حوزه های رأی گیری ممکن است به طرز چشمگیری کاهش می یابد بنابراین مردم باید برای سفر فاصله بیشتری به آنها برسد Cokley اشاره کرد. در دسترس حمل و نقل عمومی ممکن است عامل محدود برنامه. کمتر نظرسنجی کارگران — کسانی که در قرعه کشی به شدت از جمعیت بیشتر مبتلا به کروناویروس — ممکن است داوطلب با تجربه کمتر و یا آموزش.

اسقف گفت: رای گیری از طریق پست در شخص رای گیری, رای گیری زودهنگام و در همان روز ثبت نام رای دهندگان نیاز به گزینه های این سال و در هر انتخابات.

“آن را ساخت هر گزینه را به عنوان در دسترس به عنوان امکان پذیر است که به اندازه کافی عجیب چیزی است که ما توصیه می کنیم هر سال نه فقط در طول COVID-19,” اسقف گفت. “بر اساس قانون هر گزینه ای که غیر فعال رای دهندگان نیز باید در دسترس به رای دهندگان معلول است. پس از آن واقعا فقط آوردن به نور برخی از چیزهایی که ما باید در تمام طول انجام شده است.”

Cokley گفت که coronavirus همه گیر ممکن است باعث شود این کشور را به تجدید نظر در رای گیری به روش در دسترس نباشد چرا که در حالی که کارشناسان هنوز هم نمی دانم تا چه حد کامل در دراز مدت اثرات این ویروس در برخی از آنها دچار آسیب ریه و خستگی مزمن و مشکلات عصبی در کودکان و دیگر شرایط.

“COVID رفتن به نتیجه در بزرگترین رونق در ناتوانی مردم از ایدز و HIV اگر نه بزرگتر” Cokley گفت.

“شما هرگز نمی توانید به استراحت’: آنچه در این مبارزه به نظر می رسد مانند رفتن به جلو

در مارس 1990 معلول نیز که جمع آوری شده در واشنگتن دی سی به فشار برای عبور از ادا خود را رها کمکی دستگاه به خزیدن تا مراحل ساختمان کاپیتول در یک قابل مشاهده تظاهرات از عدم دسترسی آنها مواجه شده در فضاهای عمومی و نیاز به فوریت حرکت این قانون از طریق کنگره است.

اسقف گفت: آمریکایی ها با معلول باید به یاد داشته باشید که روح و مدافع در حال حاضر برای حق خود برای رای دادن به جلو رفتن.

“بیش از 30 سال پیش مردم با معلولیت انداخت خود را از صندلی های خود بلند شوند و با صعود تا کنگره را در دست خود را به مبارزه برای عبور از ادا. ما باید برای نگه داشتن که همان مبارزه زنده 30 سال بعد” اسقف گفت. “متاسفانه شما نمی همیشه به بقیه.”

Andraéa LaVant, که با این نسخهها کار در مشاور در ناتوانی شمول خواهد بود و رای گیری در آریزونا برای اولین بار پس از حرکت وجود دارد و مطمئن نیستید اگر او به شما رای در فرد با توجه به دلایل ایمنی اما در حال برنامه ریزی بر روی آن. چرا که او ناآشنا با رای گیری در محل LaVant ممکن است تصمیم به دامنه آن را در پیشبرد به مطمئن شوید که آن را بر روی صندلی چرخدار در دسترس هر چند او تا به حال تجربه خوب در گذشته است.

اگر او منتظر روز انتخابات به جای رای گیری اولیه و وارد برای پیدا کردن که او نمی تواند دسترسی به او رای گیری در محل LaVant گفت: “من نمی دانم آنچه من می خواهم انجام دهید. من خواهد بود ویران کرد به خصوص این سال است.”

بلیک هم تا به حال به صرف انرژی اضافی مطمئن شوید که او قادر به رای دادن. بلیک می گوید: در گذشته او درخواست کرده است با استفاده از یک صدا رای گیری یکی از ویژگی های یک ماشین رای گیری در دسترس است که با استفاده از هدفون با صدای بلند بخوانید و رای گیری برای کسانی که با ویژوال معلولیت — اما نظرسنجی کارگران در محل رای گیری در ایالت مریلند نمی دانم که چگونه به آن را راه اندازی. بلیک به اصرار بر اقامت و توضیح آن را به نظرسنجی کارگران قبل از آن نمیفهمد. او استفاده کرده است مریلند الکترونیکی تحویل سیستم پس از 2014 به جای.

اسقف گفت: افراد معلول باید به این مراحل اضافی قادر به رای; این روند باید به عنوان بدون درز به عنوان آن را برای کسانی که بدون معلولیت.

“این درست نیست که رای دهندگان معلول که باید به دفاع از خود قادر به پای صندوق های رأی رفتند accessibly و خصوصی و مستقل” اسقف گفت. “اما ما باید به آنچه که ما باید انجام دهیم اگر ما می خواهیم برای دیدن تغییر واقعی و بنابراین من امیدوارم که هر کس می خواهد در نظرسنجی های انتخابات ماه نوامبر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de